Pereiti prie turinio

Ka manot apie ford bronco


Rekomenduojami pranešimai

tas pats Exploreris, tik mazas... variklis karbas... nors ir 2.8 (jei neapsirinku), bet valgo tiek pat kiek ir 4 l explorerio...

seip, masina megejams tokiu masinu... daliu ne problema, nes daug kas yra tinkamo nuo expo 1991-1994 m laidos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano bendradarbiui buvo priekinis tiltas mires tai veze ir pas tautos meistrus burtininkus ir i servyza kazkoki Vilniuje buvo susirades tai gavosi taip kad litus sukiso ir po pigei pardave nes priekinio tilto nieks nesutvarke. Ir dar siuntesi is kazkur daliu tas pats. Siaip tai masina turinti sarmo bet ir kapryzu turi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano bendradarbiui buvo priekinis tiltas mires tai veze ir pas tautos meistrus burtininkus ir i servyza kazkoki Vilniuje buvo susirades tai gavosi taip kad litus sukiso ir po pigei pardave nes priekinio tilto nieks nesutvarke. Ir dar siuntesi is kazkur daliu tas pats. Siaip tai masina turinti sarmo bet ir kapryzu turi.

 

pries kiek metu???... mano pazystamas, 1986 metais, kryziaus kelius ejo, kad gaut tramplioriaus dangteli i Opel Rekorda....

 

tiltas tipo dana (priekyje), o galas ford 8.8 ir kokios gali but problemos dalims sitiems tiltams... be to, srote ju tikrai yra...

kad suvaryt tiltus reik stipriai pasistengt pavazynet be tepalo...

but tik pinigo ir noro, nusipirkt ne problema...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.