Pereiti prie turinio

NT II stabdziu stiprintuvas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,NT II naujokui kilo klausimas-ar stabdziu stiprintuvas(pusle) tinka NT II nuo NTI.Mano 95m.Girdejau kad gal pradzioje paziureti tarpine tarp kebulo ir pusles,girdisi kaip oras eina,stabdziai minkstoki.Jei tarpine nepades,gal kas turi pardavime tinkama stiprintuva.Aciu.Man tel.nr.863455472

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tarp kebulo ir pusles nera jokiu tarpiniu, kurios ora leistu. Jei leidziai - tai is pusles vidaus. Stabziu minkstumas gali buti del ivairiu priezasciu. Pirma patikrink, ar pakankamas vakumas susidaro. Ar NT I pusle tinka NT II nezinau, bet NT II 2,7 td tiko benzo 2.4 . Siaip vizualiai apziurejus turetusi matytis. Dazniaisiai skiriasi pagrindinio st. cilindro pajungimai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tarp kebulo ir pusles nera jokiu tarpiniu, kurios ora leistu. Jei leidziai - tai is pusles vidaus. Stabziu minkstumas gali buti del ivairiu priezasciu. Pirma patikrink, ar pakankamas vakumas susidaro. Ar NT I pusle tinka NT II nezinau, bet NT II 2,7 td tiko benzo 2.4 . Siaip vizualiai apziurejus turetusi matytis. Dazniaisiai skiriasi pagrindinio st. cilindro pajungimai.

Deja tu klysti bent jau pas terrana tai tikrai yra

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja tu klysti bent jau pas terrana tai tikrai yra

na ir koks vaidmuo tos tarpinės :D , kad būtų sandaru nuo variklio skyriaus ir vėjas nepūstų į kojas :D mano galva tai ji ten yra ar jos nėra viskas turi veikt, nes visas procesas vyksta balione vakumo, aš dėjausi į gazoną patrulio pagrindinį cilindrą su jo balionu ir jokių tarpinių nedėjau paprasčiausiai prisukau kaip pakliuvo ant šleivo kreivo korpuso ir viskas OK

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ir koks vaidmuo tos tarpinės :D , kad būtų sandaru nuo variklio skyriaus ir vėjas nepūstų į kojas :D mano galva tai ji ten yra ar jos nėra viskas turi veikt, nes visas procesas vyksta balione vakumo, aš dėjausi į gazoną patrulio pagrindinį cilindrą su jo balionu ir jokių tarpinių nedėjau paprasčiausiai prisukau kaip pakliuvo ant šleivo kreivo korpuso ir viskas OK

 

Butent ir as tai norejau pasakyti. Ne ta tarpine vakuma laiko, kuri sandarinasi su kebulu, jei tokia yra. Keitem prie savaite, tai jos kazkodel ten nei kvapo. Prisukom sriubus ir psio. Kas kita yra pusles sandarumas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu turejau ir as tu problemu su pusle ten stovi tarpine nes praleidineja ora per spilkas kurios ivalcuotos i pusle o kai minkai pedala per kuri laika jos issimaskatuoja ir per tas spilkas siurbia. As pasigydziau tai uzdejes ant tu spilku paprastas santechnines gumines tarpines bedos tuo ir baigesi. Nesnekeciau jei nebuciau to patyres.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tu ir teisus del spilku, bet jei gerai supratau, tai sandarinai tas spilkas, kur statosi i salono pertvara ( bent apie tai buvo kalbeta). Kiek suprantu, vakumas susidaro pusles priekineje dalyje, prie kurios prijungtas stabdziu cilindras ir vakuumine zarna nuo siurblio. Tai kaip gali orintis per galines spilkas, jei ten ir strypas nuo pedalo vaiksto pilnai nesandarus arba mes ne apie tai kalbam? Kas kita pagrindinio cilindro ir pusles sandarinimas. Ten guminis ziedas tai daro. Net idomu pasidare.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tu ir teisus del spilku, bet jei gerai supratau, tai sandarinai tas spilkas, kur statosi i salono pertvara ( bent apie tai buvo kalbeta). Kiek suprantu, vakumas susidaro pusles priekineje dalyje, prie kurios prijungtas stabdziu cilindras ir vakuumine zarna nuo siurblio. Tai kaip gali orintis per galines spilkas, jei ten ir strypas nuo pedalo vaiksto pilnai nesandarus arba mes ne apie tai kalbam? Kas kita pagrindinio cilindro ir pusles sandarinimas. Ten guminis ziedas tai daro. Net idomu pasidare.

 

pa mane panasi beda.ty. jei kelis kart spaudai stabdziu pedala, jis eina zemyn ir uzsidega raudona lemta.kas keisciausia ji uzsidega ne del stabdziu skyscio daviklio?gal isivaziduojat kur dar daviklis gali buti?siap kadangi tai neprogresuoja vazineju jau 2metus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta lempute greiciausiai dega del nepakankamo vakuumo. O davikli nesunku rasti paieskojus plonesnes zarneles, kuri eina nuo vakuuminio siurblio (generatoriaus) iki sparno. Jis buna po oro filtru arba salia jo. Numovus ta zarnele, lempute dega istisai. Jei zarnele sena, sutrukinejusi, gali buti, kad oras pasiurbiamas ir pro ja. Pakeitus ja, jei sistema sandari ir pakankams vakuumas, lempute uzgesta.

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.