Pereiti prie turinio

Patarkit del Toyota Rav4 1997 - 1999m. 2.0 l.


Rekomenduojami pranešimai

Vis dar ieskau kazkokio didesnio pravazumo auto...Kaip Toyota rav4 1997 - 1999 metu, ar patvari, pliusai minusai lyginant su kitais parketnikais? idomu dar kaip draugauja su dujom?, nes jei pirkciau, tai deciau dujas, kad ekonomiskesne butu, nes manau valgo nemazai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis dar ieskau kazkokio didesnio pravazumo auto...Kaip Toyota rav4 1997 - 1999 metu, ar patvari, pliusai minusai lyginant su kitais parketnikais? idomu dar kaip draugauja su dujom?, nes jei pirkciau, tai deciau dujas, kad ekonomiskesne butu, nes manau valgo nemazai...

esu turejes rav 4 1998 2.0 benza.vaziuoja gana smagiai,man labai patiko.benzino ima priklausomai kaip spausi.man imdavo apie 10ltr/100.(uzsieny gyvenau man neaktualu buvo dujos:))kolektorius pas jy ne plasmasinis,tai manau galima ir paprastas dujas ideti,bet kita vertus nepasikeisi laiku zvakiu ar zvaklaidziu jei saus dujos,suknisi laikrodi-oro srato matuokle,susprogdinsi oro filtro deze.tai geriau dadet kelis litus ir imest tiesiogines dujas,kurios siai dienai ne stebukla kainuoja.i 4 cilindrus lenkiska iranga uz 1500 galima gaut.siaip jokiu priekaistu ravui neturiu.atsiminimai patys geriausi.vaziuokle laiko,motoras nesioziuoja-juk tai toyota.ka bepridursi
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitos kartos RAV labai gera mašina (žinoma, jei neužmušta laiko ir buvusių vairuotojų). Tačiau turi viena įgimtą defektą - išmeta 5 pavarą. Ir tai ne pavieniai atvejai. Žinoma yra daug šansų, kad šis defektas tavo mašinoj (jei pirksi) bus sutvarkytas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.