Pereiti prie turinio

Subaru Outback 2.5 Xt


Rekomenduojami pranešimai

Labas,

susidūriau su problema. Parduodu savo "back'ą". Pirkėjas nuvaro jį pas savo draugą i Skaidiškes. Tas pakelia, pakrato, kaip ir viskas normoj. Tada įjungia trišakiuką į turbos vamzdelį, įkelia manometrą salonan. Varom prasilėkt. Jo manometras rodo 0,35 baro 3 šaiboj nuo 3000rpm kylant į kalną. 4 žmonės mašinoj. Išlipęs sako, žopa turbai, taip subarinės nevažiuoja.

Aš ramiai susiskambinu su Nerka (nu drageris ir t.t. jam turba, kaip man TLC'80) sakau, nugi pažiūrėk. Jis palaukia šiandien, kai nutirps ledas ant moletų plento, deda manometrą, kyla Riešės kalnan, nu gi blyn užpučia jau 0,65. Nerka sako, jei 2,5 mataras pūstų 0,9, tai kumelių išeitų virš 300, tai jau link Imprezos WRX STI, o manoji tik 260 ties 6000 rpm.

Jau gerai. Varau aš pas "JMA", turiu prietelių Andrejų (jei kam reiks patarimo duosiu alio). Sakau, junk savo kompus ir žiūrim. Blyn, nuo Balto tilto link Nemenčinės plento kylu ir rodo alektroniškai jau, kad kreivė puiki, iki 0,5 užpučia beveik statmenai-o max. 0,65 bar. Tas pats, ką rodo manometras.

TAI VA KLAUSIMAS.

GAL KAS TURI NORMALU LINKĄ AR MANUALĄ KIEK MAX TURI UŽPŪST "GARETAS" 2005 Subaru Outback 2,5 XT Amerikonui.

Ačiū visiems iš anksto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.