Pereiti prie turinio

Range Rover


RR 009

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Turiu Reindžą 4l. "automatas" . Kol variklis " šaltas" visos pavaros jungiasi idealiai, o kai motoras įšyla kažkaip nesklandžiai persijungia pavaros iš antros į trečią :( . Gal kas buvot susidūrę su panašia problema ar bent nujaučiate kas galėtų būti. Dėkui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Turiu Reindžą 4l. "automatas" . Kol variklis " šaltas" visos pavaros jungiasi idealiai, o kai motoras įšyla kažkaip nesklandžiai persijungia pavaros iš antros į trečią :( . Gal kas buvot susidūrę su panašia problema ar bent nujaučiate kas galėtų būti. Dėkui.

chek enginas dega ? seip gali but per mazai arba per daug tepalo, tiksliai nepasakysiu cia griau varyk nerizikuok pas koki meisttra kuris supranta automatuose

 

ps. dujos benzas ? kokios sanaudos ? pas mane 2000 4ltr reindzas tai idomu sanaudos gausiai ne sant duju 27-28 ltr gaunasi :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane RR 97m. Chek enginas nedega. O šiaip dėl sąnaudų esu " maloniai" nustebęs, mieste rodo apie 20- 21 ltr. , o trasoje ( mat dažnai į Plungę važinėju iš Vilniaus) vidurkis 12- 13 ltr. Kai pirkau visi gasdino del kuro sanaudų , o pasirodo tikrai be reikalo :) . O gal galit kas parekomenduoti "automatų " specą?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane RR 97m. Chek enginas nedega. O šiaip dėl sąnaudų esu " maloniai" nustebęs, mieste rodo apie 20- 21 ltr. , o trasoje ( mat dažnai į Plungę važinėju iš Vilniaus) vidurkis 12- 13 ltr. Kai pirkau visi gasdino del kuro sanaudų , o pasirodo tikrai be reikalo :) . O gal galit kas parekomenduoti "automatų " specą?

 

o aip tas pasizymi keistas jungimasis begiu (jungiant jauciasi smugis) ? ar nesenai nekeitei dezeje tapalu ?

pirmu atveju bandyciau vesti kur nors kad paziuretu tepalu lygi dezeje, antru vesciau pas tuos kur keite jei iki to buvo viskas gerai ir versciau ziuret ka pridirbo, bet manau kad visdelto daugoka tepalu

 

na jo benzo ir turi ryt 20-22 ltr. bet vat idomu ka toks ryja duju, nes ka mano ryja as zinau :D nors zinau kad su discaveriu 4 ltr identisku rr, duju su eko sistema ryja 25 ltr., o clasikas aplamai pas draugeli i 20 ltr duju tilpdavo su paprastom dujom

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pripraskit, kad automate nėra tepalų - ten transmisinis skystis Dexron arba ATF :)

Jei skaitot ir suprantat rusiškai, rekomenduoju pasiskaityti čia: http://www.agauto.ru/ag_tex_faqat.shtml

 

galėsit kažkiek patys diagnozuoti, bet svarbiausia, yra ko pasimokyti kaip su ja elgtis, na ir koks meisteris nepudrins smegenų jei patys žinosit :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip iš antro į trečią kai įkaista variklis persijungia ant didesnių apsukų( ta prasme , kad kai persijunginėja trumpam sukyla apsukos). O tepalų dėžėj nekeičiau. Dėl dujų tai jei sumontuoti su įpurskimu tai sanaudos benzas- dujos neturėtų daug skirtis (kalbėjau su "dujininkais" ), nes į tokį motorą stato du reduktorius ir t.t. Tik, kad už tą įrangą daug lupa :( , tokiam auto apie 4500lt.)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pripraskit, kad automate nėra tepalų - ten transmisinis skystis Dexron arba ATF :)

Jei skaitot ir suprantat rusiškai, rekomenduoju pasiskaityti čia: http://www.agauto.ru/ag_tex_faqat.shtml

 

galėsit kažkiek patys diagnozuoti, bet svarbiausia, yra ko pasimokyti kaip su ja elgtis, na ir koks meisteris nepudrins smegenų jei patys žinosit :)

 

nepyk tingejau rasyt dextronas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip iš antro į trečią kai įkaista variklis persijungia ant didesnių apsukų( ta prasme , kad kai persijunginėja trumpam sukyla apsukos). O tepalų dėžėj nekeičiau. Dėl dujų tai jei sumontuoti su įpurskimu tai sanaudos benzas- dujos neturėtų daug skirtis (kalbėjau su "dujininkais" ), nes į tokį motorą stato du reduktorius ir t.t. Tik, kad už tą įrangą daug lupa :( , tokiam auto apie 4500lt.)

 

tai reiskia tik viena praslysta begis, keista kad nerodo klaidu kompas, nepagailek pinigu nuvesk i sostena lai pastato ant kompo ir padaro pilna diagnostika, gal koks daviklis parejo ar dar kaskas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.