Pereiti prie turinio

del rokio paletintojo?


mdvinys

Rekomenduojami pranešimai

bet habai pas man mechaniniai, tai tas mygtas turbut neveiks, kaip minejai pirmu atveju - keliais su blogu sukibimu? o su svirtim paletintojo apskritai nera, tik viena padetis 4X4 susijungia ir psio. kaip ir nera lipduko..butu gerai jei kas turit koki aprasa situ agregatuu (manuale nera).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, nenorejau kurt temos, bet neradau panasios. pas man rokis 92m, perjungejas tiltu 4X4, 2, ir atjungia visai, ir dar radau kazkoki mygtuka kairej pusej prie vairo 4H - kas cia, paletintojas, ar jungti kartu su 4 ratu pavara?

Žmonės gerieji nesupykit:

-Kaikas Jeep'ais vadina visureigius; O kogero kai kas Daihatsu suvokia kaip Toyota. Gal aš kažko nežinau, gal kai ko nesuprantu, bet kad čia Toyotos tema tai esu įsitikinęs.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, nenorejau kurt temos, bet neradau panasios. pas man rokis 92m, perjungejas tiltu 4X4, 2, ir atjungia visai, ir dar radau kazkoki mygtuka kairej pusej prie vairo 4H - kas cia, paletintojas, ar jungti kartu su 4 ratu pavara?

 

reiskias taip: rokyje yra 2H (du ratai varomi, t.y. vienas tiltas varo), 4H (keturi ratai varo, arba abu tiltai), 4L (4 ratai varo, paletinta pavara, maiksimaliam galingumui). senesniam rokyje (kaip mano), paletintojas jungiasi rankena, t.y. visas padetis jungineji rankena. TAVO atveju yra naujesnis rokis. Is 2H i 4H (arba is dvieju ir keturis varomus normaliam rezime) jungiama per knopke. Su rankena gali jungti tik padeti is 4H i 4L (ir normalaus rezimo i paletintoja) ir tai tik tuo atveju, jeigu su knopke esi persijunges is 2H i 4H. aiskiai parasiau?:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Auris 4x4 aciu uz foto, turesiu aiskia instrukcija :) apie habu uzrakinima ranka viskas aisku :lol::lol: aciu visiem labai! tikrai pagelbejot! tik pradedu pazint roki uztai kartais neaisku pasidaro, nes anksciau turetuose visureigiuose su rankena viska jungdavau, o cia knopke kokia tai atsirado :shock: :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Auris 4x4 aciu uz foto, turesiu asikia instrukcija :) apie habu uzrakinima ranka tai cia aisku, ne is medzio kritau :lol::lol: aciu visiem labai! tikrai pagelbejot! tik pradedu pazint roki uztai kartais neaisku pasidaro, nes anksciau turetuose visureigiuose su rankena viska jungdavau...

Nes buvo automatiniai habai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonės gerieji nesupykit:

-Kaikas Jeep'ais vadina visureigius; O kogero kai kas Daihatsu suvokia kaip Toyota. Gal aš kažko nežinau, gal kai ko nesuprantu, bet kad čia Toyotos tema tai esu įsitikinęs.

 

tiksliai, nepykstam, nes kaip ir rase kad daihatsu kazkiek susijes su toyota, o be to aiskiai potemej parasyta - "Toyota Land Cruiser, Runner, Hilux, Daihatsu.... " :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

pas mane 91 freeclimber, turiu bedu su razdatke, tiek jungiant 4L, tiek 4H ( su knoke, bei su svirtimi) dazniausiai nesujungia... turejau savaitgali bedu kai veziau pasarus zverims, pasedau pusnyse ir jau kilo mintys skambint kazkam, bet truputi pamurdziau ir pastebejau kad prietaisu skydelije uzsidege lempute kuri rodo tiltu sujungima, atsitiktinumo deka isvaziavau... gal kas galit padet ir apsviest kas galetu but?..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.