Pereiti prie turinio

NP Y60 trumpam kas keitėtės spyruokles į Lovells +2" HD


Rekomenduojami pranešimai

Klausimas NP Y60 trumpam kas keitėtės spyruokles į Lovells +2" HD, ar galinės iškrenta kai kabo tiltas ant amortikų, ar važiuojant viskas gerai?
Kažkaip pasitaikė, kad atrodytų kaip ir per trumpos, spyruoklių kodas DRS-42. Tai pagal Lovells katalogą trumpam yra Raised Heavy duty, o ilgam Standart Heavy Duty. Lenkai juokiasi, sako dėk ir važiuok, krenta tik ant keltuvo kai kabo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

amortikai Profender ar Lovells +2" ? 
Dar, gale spyruoklės skirtingo aukščio 3 cm skirtumas, lipdukas P/S ant trumpesnės, kuri ir iškrenta. Tai matyti australietiškas žymėjimas ir turi būti dešinėje D/S ilgesnė spyruoklė?

Ir kai tiltas nusileidžia iki galo, pakimba ant amortikų, ar tai jiems nekenkia ar ką papildomai darote?

p.s. aš atsakymus žinau, bet noriu sulaukti kitų komentarų ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mortikai profender su issipletimo bakeliais, žemyn ribojam su dirzais, aukstyn hidro bumpstop. Del tu libduku/pusiu, pamenu buvo ten keitaliojimu nes ispradziu sumaisem ir sudejom atvirksciai. Po to sukeitem ir gerai, dvi ladogos, perimetras aplink lt, kruva smulkesniu varzybu/pakatuskiu, viskas ten gerai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, mano pasiūlymas diržais fiksuoti nepraėjo. Kiti įsitikinę, kad tiltui pakibus ant amortikų, spyruoklės neturi iškrįsti ar barškėti. Bet pagal katalogus pažiūrėjau Lovells, EFS, Ironman tokios spyruoklės visos beveik vienodų matmenų (apie 1 cm skirtumas), o amortikai +2" irgi visi vienodi. Peršasi išvada, kad bet kurią šių pakabą dedant +2" HD - spyruoklės klibės ar laisvai įsidės (iškris) kai tiltas pakimba ant amortikų (pvz šuolyje). 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal netaip buvau suprastas, pas mane ir be dirzu spiruokles lauk nekrito ir tikrai ju mortiko neatleides neisimsi. Pora varzybu be dirzu pravaziavau tik idejes, bet pastebeta, kad šuolio metu pabai daužo mortikus kai iki galo istraukia. Tai dirxys idejom butent del toz kad "pagautu" anksciau nei mortikas iki galo issitrauks(gal puse cm likus), o kitas momentas, gerai kur ikisus, ir su gerve ar kolega jei tempia, o tiltas kur uzkliuves, tai tie dirzai tilta laiko kad nepaliktum buzoi, nes be ju, viskas ant mortiku ir tikrai gali nuplėšt, ypac jei gerve ne elektrine

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas man ome +2" nitro charger sportai, kolegai sudejau lovells +2" komplekta.. viskas buvo ok kaip Tomas sake reikia amorciu atsukti kad isimti spyruokle... lipduku puse svarbu nesumaisyti pusem ;) pakelus auta neatsileidzia spyruokle... kadangi autai nevarzybiniai dirzais neparisti... pas man prieki isvis stabilas isimtas guli kampe...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.