Pereiti prie turinio

Klausimas Rokistams


Justas

Rekomenduojami pranešimai

ne uz kalnu diena kai reikes keist varikli. Mano rokis yra senelis (87 metu) su apvaliom farom. Klausimas: Ar senelio agregatai tinka prie naujesnio rokio variklio kvadratinem farom (berods nuo 89 metu), ar reikes ieskot variklio pilnam komplekte su radiatoriais generatoriais starteriais ir t.t...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne uz kalnu diena kai reikes keist varikli. Mano rokis yra senelis (87 metu) su apvaliom farom. Klausimas: Ar senelio agregatai tinka prie naujesnio rokio variklio kvadratinem farom (berods nuo 89 metu), ar reikes ieskot variklio pilnam komplekte su radiatoriais generatoriais starteriais ir t.t...

Justai,pasuk Marekui iš Pelkių vilkų.Jis turi rokio variklį 2,8td su visa dėže ir ne stebūklų nori už abudu. jo nr 86 45 87311. Tas motoras issuze stovėjo,kažkada pats jį kišau aš į jį,o dabar jis tą tačkę šriūbais leidžia. Aš savo Jaučiui dyzelį pirkau kartu su dėže pas Molėtiškę chebrą,1500 lt už visą komplektą išsimokėtinai paėmiau,nes benzinuvkė Inturkės baloj pergėrė vandens. :salut::study::cheer::liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.