Pereiti prie turinio

mano Draugai


shemis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki bendraminčiai,

šiose gretose yra daug mano pažystamų, bendrų idėjų tirinčių, bendraminčių, kenkėjų, žmonių kurie mane iš principo nepalaiko, priešų, varžovų.... bet kas įdomiausia aš turiu ...  draugų šiame forume! per pastaruosius kelis metus mano gyvenimas smarkiai pasikeitė, ir manau per kelis kitus metus irgi smarkiai pasikeis, tad iš tiesų labai dėkoju būtent tiems mno gyvenimo pakeitimo "iniciatoriams" ...@andzejing, @romankulbak, @evgenikovalenko, @luisjawee, @cobra, @bdučinskas, @mode4x4, @jaliancevič, @darka & Ernest, Tomka, @broliukai @ramūnasp, @ramunasglasma, @elektroremontas =], @grikepeliai, @RFC`Teisėjai ir bendraminčiai, ....

 

ir @eta visiems, kas 2018 metais buvote su manimi ir mano/Andžėjaus/Cobra komandoje!!!...

 

....visi, kas nori, svajoja, gali, nori naujovių savo gyvenime, tikrai jų gaus, ir aš kiek galėdamas prisidėsiu ir padėsiu.

 

siuo metu RFC`LT komandai gana sunkus pasiruošimo laikas, labai daug nuomonių esame gavę, tiek blogų tiek gerų,... mes turime nuspręst kaip renginiai toliau bus suorganizuoti, bet šį kartą aš ne apie tai. Bus viskas Super!  tuo labiau šiemet įvedėme daug naujovių, apie kurias greitu metu paskelbsime. Mes stengiamės propaguoti sportinį turizmą Lietuvoje, ir aš jau šiandien žinau, kad turėsime didelę saują dalyvių iš užsienio !!! Lenkai,...Latviai,.. Baltarusai,.. Kaliningrado sritis Rusija,.., Ukrainiečiai,... gal net iš Estijos sulauksime dalyvių!!! Tiek stiprių ekipažų, tiek RFC`Tourism klasėje....

 

Ir šia proga dalinuosi greičiausiai "laikinu" video apie kabutėse "draugus" kuriuos išskyrė facebook`as. šių draugų yra žymiai daugiau, bet.... tikri draugai patys žinot kiek jų būna.. 

 

 

 

AČIŪŪŪŪŪŪ =]

 

P..ssss. .. savo asmeninius pasisakymus ir  pageidavimus galite parašyti šioje temoje. mums Jūsų nuomonė greičiausiai nesvarbi, bet kas žino... =] 

 

rašykt, ką manot apie Mūsų veiklą.... Rainforest Challenge Lithuania!!!!! Juk visi MES šį įvykį įamžinome pirmą kart per visą RFC istoriją čia, Lietuvoje!!! 2018 metais!!!  

 

Prie to pačio mūsų veikla turi paramos gavėjo statusą. Ir mes džiaugiamės galėdami gauti GPM paramą tam, kuo užsiimame! .. kažkokie 2%, kuriuos jei neskiri kažkur, lieka valstybei... na,.. daug žodžių..... 

 

shemis.pro 867957oo4, rfc @ inbox lt 

post-3070-0-85519000-1550174434_thumb.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jaunas amibicingas ir modernus 4x4 organizatorius, tai ko naujai kartai ir reikia. asmeniskai dziaugiuosi kad turim sita drauga cia.. islieka motyvuotos kriptys i renginius. o nelaimingi dedes visada heitins tavo naujoves ir atviruma, siulau nekreipt demesio ir keep going savo kriptimis. Palaikau!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.