Pereiti prie turinio

sulas Jeep XJ build'as


sulas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 63
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Dideli darba padariai. LIUKS :liux:

Malonumas akims. Pagrinde vaizdine medziaga kaip ir sakei bet is jos ir be zodziu matosi kas ir kaip.

Suradai nuotraukas tik pirkto??? Wow... Vat as savojo jau neradau :unsure: Pas mane irgi kaip ir tavo tik pirkta, buvo normali masina o veliau prasidejo  :D  :D  :D  

Turiu pora komentaru/klausymu:

 1. Kodel nusprendei deti i prieki "locker'i" o gale LSD? Ar del to, kad jau buvo gale LSD o priekyje tuscias?

 2. Vis idomu kaip vazineti su priekyje idetu "locker'iu". Kokie garsai? Ar labai traskejimas girdisi?

 3. "Pagalba ziemai" :liux:  Pats gaminai prietaisa ar pirkai paruosta?

 4. Kokios abejones del 35" ratu?

 5. Berods pas tave nv231. Ar gerai pamenu? Jau buvo ar keitei?

 6. Diskiniai stabdziai :liux: :liux:

 

Vat atrodo, kad taip ir  turi atrodyti gamyklinis XJ'tas B)

 

P.S. Aciu uz pasidalinima :salut:

 

1. Kodel nusprendei deti i prieki "locker'i" o gale LSD? Ar del to, kad jau buvo gale LSD o priekyje tuscias?

Priekis visu pirma sunkus, vadinasi, daugiau naudos jeigu abu ratai varys. Na mano tokia buvo mintis, kuri manau labai pasiteisino. Pries lockeri vazinejau su "simex", su lockeriu perejau prie BFG MT. Pagal padangu skirtumus turejo paploget pravazumas, bet realiai pagerejo labai smarkiai.

2. Vis idomu kaip vazineti su priekyje idetu "locker'iu". Kokie garsai? Ar labai traskejimas girdisi?

As vazineju tik galu, taigi man skirtumo - visiskai jokio. Jei full-time - pries kiekviena posuki reiktu atleisti gaza, kitaip, bus surakintas tiltas ir saudys arba praslydines.

3. "Pagalba ziemai"   Pats gaminai prietaisa ar pirkai paruosta?

Pirkau peili ir prisitaikiau, buvo berods nuo Rockio. Jei reiks galesiu daugiau foto paieskot...

4. Kokios abejones del 35" ratu?

Pasak USA forumu, iki 33x10.5R15 imtinai, tiltai sakykim laiko be problemu, toliau, ratam didejant ir platejant atsiranda didele tikimybe sulauzyt ypac dana35 galini tilta

5. Berods pas tave nv231. Ar gerai pamenu? Jau buvo ar keitei?

Nope, pas mane np242, buvo, nekeiciau nieko isskyrus salnykus ir perrinkau nes per korpuso sudurima kazkada leido.

6. Diskiniai stabdziai 

Yep, vienas is labiausiai jauciamu pakeitimu taip pat

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turiu ir aš klausimeliu koks diskų išnešimas kur foto su bushvakeriais? Ir ar galima priekinius bushvakerius montuoti pvz pora cm žemiau nes pas mane jau stovi snorkelis

 

Disku zinok nepamenu isnesimo... Pamenu tik kad 8" plocio

Del bushwakeriu tikriausiai teks arba kelti snorkeli i virsu, arba pjaustyti fenderi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Kodel nusprendei deti i prieki "locker'i" o gale LSD? Ar del to, kad jau buvo gale LSD o priekyje tuscias?

Priekis visu pirma sunkus, vadinasi, daugiau naudos jeigu abu ratai varys. Na mano tokia buvo mintis, kuri manau labai pasiteisino. Pries lockeri vazinejau su "simex", su lockeriu perejau prie BFG MT. Pagal padangu skirtumus turejo paploget pravazumas, bet realiai pagerejo labai smarkiai.

2. Vis idomu kaip vazineti su priekyje idetu "locker'iu". Kokie garsai? Ar labai traskejimas girdisi?

As vazineju tik galu, taigi man skirtumo - visiskai jokio. Jei full-time - pries kiekviena posuki reiktu atleisti gaza, kitaip, bus surakintas tiltas ir saudys arba praslydines.

3. "Pagalba ziemai"   Pats gaminai prietaisa ar pirkai paruosta?

Pirkau peili ir prisitaikiau, buvo berods nuo Rockio. Jei reiks galesiu daugiau foto paieskot...

4. Kokios abejones del 35" ratu?

Pasak USA forumu, iki 33x10.5R15 imtinai, tiltai sakykim laiko be problemu, toliau, ratam didejant ir platejant atsiranda didele tikimybe sulauzyt ypac dana35 galini tilta

5. Berods pas tave nv231. Ar gerai pamenu? Jau buvo ar keitei?

Nope, pas mane np242, buvo, nekeiciau nieko isskyrus salnykus ir perrinkau nes per korpuso sudurima kazkada leido.

6. Diskiniai stabdziai 

Yep, vienas is labiausiai jauciamu pakeitimu taip pat

O ideti i gala irgi locker'ri nebuvo minties?

Man sukasi vis mintis ideti sau i gala o priekije LSD.

Pavogti  "buldozerio" idejos nesinori, tik jeigu pasidalinsi :)

Irgi pasitaike info, kad 33" ratai o 35" jau reikes atsargiau vazineti. Nors yra ir su 37 su standartiniais ir laksto jie ten...

Sakai turi teisinga nv242 nors visiems kitaip. Man asmeniskai nv242 kaip dievas tarp paskirstymo dieziu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ideti i gala irgi locker'ri nebuvo minties?

Man sukasi vis mintis ideti sau i gala o priekije LSD.

Pavogti  "buldozerio" idejos nesinori, tik jeigu pasidalinsi :)

Irgi pasitaike info, kad 33" ratai o 35" jau reikes atsargiau vazineti. Nors yra ir su 37 su standartiniais ir laksto jie ten...

Sakai turi teisinga nv242 nors visiems kitaip. Man asmeniskai nv242 kaip dievas tarp paskirstymo dieziu.

 

Cia daugiausiai matosi buldozerio tvirtinimas prie masinos:

post-2569-0-91352200-1535636395_thumb.jpg

 

Pati buldozeri galesiu pafotkinti, bet ten nieko mandra nera

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent 242 kasdieniam naudojimui superinis daigtas... bet kai automobilis naudojamas tik bekelej ar tam tikram reikalui, tai 231 per akis, ir netgi geriau, nes bereikalingos padeties , kaip full time, nera... :)

Kad ta padetis netrukdo. 4Lo ji visur venuoda :) Amerikieciai dazniausiai ja deda nes 231 islaiko didesni momenta negu 242 bet mazesni negu 242hd :)

As labai norejau kazkada 242hd i savo WJ'ta, gavau ir geresnes dabar neisivaizduoju :) siaip dar butu nv242amg is Hummer bet jau daug reikalu ja ideti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Mazas eilinis patobulinimas :)

Parvaziavo padidinto nasumo (high flow) termostatai, pasiemiau du - 71C ir 82C. Planas deti 71C, kad isvengti maksimaliai kaitimo. Nors dabar, kai pakeistas ismetimo kolektorius ir taip palyginus nekaista, bet cia bus dar geriau :)

 

post-2569-0-63226600-1536816495_thumb.jpg

 

Ir papildomai zvimbaliuka panaikinsim :)

 

post-2569-0-48341700-1536816737_thumb.jpg

 

Ir gerves valdyma viduje pasijungti planas:

 

post-2569-0-75288800-1536817231_thumb.jpg

Redagavo sulas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Termostatas pades ziema. Turiu savajam 81. Ziema taip ir laiko. Vasara jeigu kamsciuose stoveti tai susila iki numatytos. Reikia (jeigu turi gaimybe) isikisti i kompa,kad anksciau isijungtu ventiliatorius. WJ'te tai galima padaryti su tam tikro modelio flashpaq o del XJ'to nezinau kaip tai valdoma, neturiu patirties :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Termostatas pades ziema. Turiu savajam 81. Ziema taip ir laiko. Vasara jeigu kamsciuose stoveti tai susila iki numatytos. Reikia (jeigu turi gaimybe) isikisti i kompa,kad anksciau isijungtu ventiliatorius. WJ'te tai galima padaryti su tam tikro modelio flashpaq o del XJ'to nezinau kaip tai valdoma, neturiu patirties :)

 

XJ'ote jei neklystu tik su kondicionieriumi jungiasi papildomas elektrinis. Ateityje numatyta keisti ir pagrindini i elektrini bei pasijungti valdyma is vidaus, kad abu butu galima bet kada sujungti.

Kas liecia termostata, pades manau ir pilnai susilus ir veliau tiek nekaisti kadangi pralaidumas didesnis nei standarto, vadinasi, didesnis srautas eis per radijatoriu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

XJ'ote jei neklystu tik su kondicionieriumi jungiasi papildomas elektrinis. Ateityje numatyta keisti ir pagrindini i elektrini bei pasijungti valdyma is vidaus, kad abu butu galima bet kada sujungti.

Kas liecia termostata, pades manau ir pilnai susilus ir veliau tiek nekaisti kadangi pralaidumas didesnis nei standarto, vadinasi, didesnis srautas eis per radijatoriu.

Ideja su atskiru ijungimu superine.

Beje turetu pasijausti jeigu nuimsi pagrindini(mechanini). Pasijaucia trauka :) ne esme bet visgi...

 

Jeigu susila iki 95(nepamenu kiek XJ'te) tai nepajausi skirtumo. Tiek standartinis atsidaro pilnai, tiek tiuninginiai(71 ar 82). Tik vasara bus islaikoma zemesne temperatura ilgiau bet vistiek susils.

Ziema vazinejant tai 82 islaikoma pastoviai. Turiu dabar JET'o 82. Pajungiau ELM327 ir rezultata i plansete. Matosi,kad kyla iki 83(retai iki 84) ir krenta. Gana tiksliai veikia. Vasara susila iki standarto.  

Bet kai sakai bus elektriniai tik ir su galimybe ijungti paciam tai keicia esme :) 

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ideja su atskiru ijungimu superine.

Beje turetu pasijausti jeigu nuimsi pagrindini(mechanini). Pasijaucia trauka :) ne esme bet visgi...

 

Jeigu susila iki 95(nepamenu kiek XJ'te) tai nepajausi skirtumo. Tiek standartinis atsidaro pilnai, tiek tiuninginiai(71 ar 82). Tik vasara bus islaikoma zemesne temperatura ilgiau bet vistiek susils.

Ziema vazinejant tai 82 islaikoma pastoviai. Turiu dabar JET'o 82. Pajungiau ELM327 ir rezultata i plansete. Matosi,kad kyla iki 83(retai iki 84) ir krenta. Gana tiksliai veikia. Vasara susila iki standarto.  

Bet kai sakai bus elektriniai tik ir su galimybe ijungti paciam tai keicia esme :)

 

Dar pabrezti noriu, kad termostatai yra high flow, t.y. "skyle" vandeniui teketi yra didesne nei standartinio, kas padidins srauta einanti per radiatoriu ir tuo paciu pagerins ausinima ;)

Taip, termomovos nuemimas pagelbes del traukos, ta skaiciau daugybeje forumu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.