Pereiti prie turinio

nepersijungia dujos


Rekomenduojami pranešimai

sveiki

 iskilo nauja problema

subaru legacy, 2.0GL, 92kw, 2003m, tiesiogines LOVATO dujos

 

kartais, bet retai, buna viskas gerai. dazniausiai - persijungus dujom gesta, arba dar geriau - isijungia dujos pravaziavus pvz.: 40-50km, o kartais ir daugiau? :(((

 

gal kas susiduret ir zinot kur kame problema?

Redagavo pika`sso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kompas rodo arba siurbli arba purkstukus tipo, man kazkaip labai itartina tai ka sako servise - remontas apie 100-150eu.

 

gal zinai kur randasi temperaturos daviklis? dar servise sake kad temperatura kazkaip idomiai kompas rode, tipo ilgai kyla iki normos, nors ant skydelio rodo normaliai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kompas rodo arba siurbli arba purkstukus tipo, man kazkaip labai itartina tai ka sako servise - remontas apie 100-150eu.

 

gal zinai kur randasi temperaturos daviklis? dar servise sake kad temperatura kazkaip idomiai kompas rode, tipo ilgai kyla iki normos, nors ant skydelio rodo normaliai

 

Pas mane isuktas tiesiai i duju reduktoriu, kur pas tave bus neisivaizduoju...

Ai ir dar, kada man buvo temperaturos daviklis tai pries jungiant kompa meistras kalbejo jog labai tiketina kad nuo laiko reduktorius pats bus pavarges ir galimai reiks keisti, na bet pasiseke man ta karta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

greiciausiai bus temperaturinis daviklis.Pas mene buvo panasi beda,tai perdare i paprasta varianta,kad nuo knopkes persijunginetu.Dabar uzvedus benzinu iskarto persijungiu ant duju,nereik laukti kol susils.Perjungus ant salto purkstukai garsiai dirba,trauka susilpnejus.perjungus pasilus tai jokio skirtumo.Pajungus per knopke pacios dujos nebeisijungineja

Redagavo Mandarinas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

reikalas tas kad dujininkai jau uz...so tikrint ir babkes melzt, pernai pakeite temperaturos davikli ar jungikli, vistiek tas pats sudas, tipo rodo kad nepakelia arba labai ilgai kelia temperatura, tipo turi buti bent -18 ar -20 laipsniu kad perjungtu, o tiek nesukelia nei senas nei naujas jungiklis, todel ir noriu pasidaryt,kad butu galima ijungt ir isjungt kaip ankstesnes duju irangas ir viskas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

na nezinau kiek tiesos, bet man dujininkai sake , kad tai yra rezervinis budas, tipo kai pvz, benzas pasibaigia o tu esi miske kur nors, ir atseit ji galima panaudoti tik kokius 5 kartus, paskui reik jungt prie kompo ir perprogramuot kazka ten, nes tipo sistema blokuoja toki junginejima. nezinau, gal isdure

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

legacy 2002 92 kw, turejau panašią situaciją, pradėjo karts nuo karto blogai jungtis dujos, kuo toliau vis blogiau. priverstinai nieko nejungiau, nematau tikslo tai daryti, viskas turi veikti savaime ir nepastebimai. Pakeičiau dujų filtrą kuris yra ant slangos nuo reduktoriaus iki purkštukų, kaip ir nepadėjo, toliau taip vazinejam.Gavau patarimų kad gali reduktoriaus vožtuvas būti pastrigęs. Išsukau, pabandžiau išrinkti, nepavyko, pasirodė lyg ir neišrenkamas. Toliau važiuoju, nori jungiasi, nori ne. Pasekoje salone atsirado dujų kvapas karts nuo karto, pradėjo leisti dujų reduktorius. Tuo momentų  kažkiek paskaičiau pasidomėjau kas ir kaip veikia, sužinojau jog dujų reduktoriuje taip pat yra dujų filtras. Dujų įrangai dar galioja garantija pora mėn. Dujas man įdėjo Slava, važiuoju pas jį,  darbe nėra, tik jo kolėga.  Tram pam pam pam, žodžių garantija tarpinėms , guminėm dalim kaip ir netaikoma, pas mus Lietuvoje blogos dujos :D Ginčytis galima, nėra noro ir laisvo laiko. Važiuoju pas tiekėją iš ko pirkta dujų įranga, prieš tai Slavos kolėga susiskambina su tiekejais pasako apie situaciją , kainos kaip ir už savikainą. Dujų reduktorius 45 evr, rem. komplektas 18 evr. Imu rem. koplektą, plius dujų vožtuvą. 2-3 val. darbo viskas savo vietose, dirba puikiai kaip ir priklauso. Vožtuvas naujas išsirenka labai lengvai, seno nepavyko išrinkti, dujų reduktoriaus filtriukas baisus,. Daba tik lieka spelioti ,kur buvo problema. Matyt viskas subėgo į vieną krūvą. Daba žinau, pirmoje eilėje žiūrim filtrus abu, dujų reduktoriaus vožtuvą, sudėtingo nieko nėra. Jai tai nepadeda gazuojam pas dujininką ir tiek. Dar manau prie dujų baliono yra vožtuvas, nes prieš persijungiant ant dujų girdisi toks sprakt bagazinėje, bet tai tik spelionė, laikas parodys ar reikės dar ką nors krapštyti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

gal yra norinciu nupirkti ji is manes, db viskas gerai, bet jau moraliskai pabodo. siaip viskas tvarkoj, texa pats prasoviau is karto, nesupuves nors rudeliu jau yra, padangos geros, truputi skiles priekinis bamperis na ir apsilupinejes siek tiek.pasedes galas. sukista i ji tikrai daug. 866360590

taip kaip yra ~1600

Redagavo pika`sso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.