Pereiti prie turinio

Nekrauna NP generatorius


Rekomenduojami pranešimai

Turiu problema. Pradejo nedakrovinet akumuliatoriu mano senas 24v patrulis. Gerai uzgazavus itampa sukyla iki ~ 26v. bet apsukoms sumazejus vel sodina akumus. Gal kalti sudile genero angliukai? Is pradziu prie bariklio buvau uztikes kazkoki trumpinanti laida. Na pajudini laidus, sublykscioja ir net motoras prigesta, kai pradeda krauti :roll: Bet dabar tas jau nepadeda. Gal tas trumpinimas ir suede generetoriu? Beje, gavau generatoriu nuo kazkokios furos. Jis nedidelis. Bet siektiek klaustukas kur ji prideti ??? Ismesciau sena, bet tas vakumo siurbliukas ant galo... :evil: Gal ka protingi zmones man patars... :cry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprasciausiai pas autoelektrika kreiptis, tas ras galus. Dazniausiai ant generatoriaus du kontaktai buna, prie vieno jungiasi nuo akumo (atvestas nuo starterio dar buna) ir viso auto elektra, o prie antro krovimo lempute- kai nekrauna - jame buna, kai krauna +.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau tokia beda 3.3TD remontavo meistrai tris kartus,sumokejau apie 300lt ir vistiek nekrove,tai ta sena generatogiu palikau kaip vakuma del stsbdziu,o uz 180lt nupirkau kombaino DON 24v nauja ir nesunkiai uzdejau papildoma,nes jis nedidelis,bet galingas ir pasibaige visi vargai :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek teko susidurti su generatoriais tai geriausiai suremontuoti senaji.

jei keisi i kita prarasi vakuma stabdziam.

jei desi papildoma, labai gerai parink nes visokiu variantu buna...

jei gerves nenaudoji bet karta i savaite papildomas tau tikrai nereikalingas

zinoma jis tau nemaisys galesi susideti "stadiono"apsvietimo lempas ir t.t

normaliai naudojant gerve uztemka genero ir orginalaus nes ir gerve juk 24v

pas mane 1000lbs gerve su 2 akumais 85 dirba be problemu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susiremontavau sena genera ir dabar kolkas viskas ciki,anksciau pradejo po truputi degti krovimo lempa,veliau sviesos eme degti kaip "svarke"prietaisu skydelio apsvietimas irgi kaip diena,pasirodo buvo kelios bedos,salnikas leido tepaliuka i genero vidu,angliukai sueje iki minimumo,perdegus "shokoladke",padirbejau kelias valandas ir viskas ok,kolkas jokiu bedu.. :lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.