Pereiti prie turinio

Del grand cherokee ZJ 4,0 RAZDATKES


mindex2

Rekomenduojami pranešimai

Tai yra du skirtingi isejimai ir eina skirtingi kardanai taip pat

Slicu kiekis vienodas. Abejuose "slinkimas" ant slicu. Kuo skyriasi kardanai? Ilgiu?

Jeigu daroma kazkas tokio: http://www.jeepforum.com/forum/f22/first-jeep-99-xj-build-970888/index7.html

tada taip, kardanai skirtingi. Jau pats kardanas turi buti su slicais.

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slicu kiekis vienodas. Abejuose "slinkimas" ant slicu. Kuo skyriasi kardanai? Ilgiu?

Jeigu daroma kazkas tokio: http://www.jeepforum.com/forum/f22/first-jeep-99-xj-build-970888/index7.html

tada taip, kardanai skirtingi. Jau pats kardanas turi buti su slicais.

 

siulyciau dar karta atkreipti demesi i skirtumus tarp mano pateiktu pavyzdziu, nes cia jau gaunasi kazkoks noras gincytis.

 

Dar del visa ko pakartojam su truputi geresniais paveiksleliais:

post-2569-0-19225400-1528121210_thumb.jpg

vs

post-2569-0-59760500-1528121215_thumb.jpg

 

 

Paaiskinant: vienu atveju kardanas "kisasi" i razdatke ir turim rieboksli kuris trinasi i kardana, kitu atveju - kardanas uzsimaina ant slicu ir tiek ziniu, riebokslis viduje razdatkes isejimo. 

Dar priduriant - pats keiciau zj razdatke, kuri turejo isejima kaip antrame pvz, o dejau nuo xj su isejimu kaip pirmam pvz, to pasekoje keiciau priedo ir kardana. Vsio, daugiau komentaru is mano puses nebus.

Redagavo sulas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siulyciau dar karta atkreipti demesi i skirtumus tarp mano pateiktu pavyzdziu, nes cia jau gaunasi kazkoks noras gincytis.

 

Dar del visa ko pakartojam su truputi geresniais paveiksleliais:

attachicon.gif015.5.jpg

vs

attachicon.gif0116121038b.jpg

 

 

Paaiskinant: vienu atveju kardanas "kisasi" i razdatke ir turim rieboksli kuris trinasi i kardana, kitu atveju - kardanas uzsimaina ant slicu ir tiek ziniu, riebokslis viduje razdatkes isejimo. 

Dar priduriant - pats keiciau zj razdatke, kuri turejo isejima kaip antrame pvz, o dejau nuo xj su isejimu kaip pirmam pvz, to pasekoje keiciau priedo ir kardana. Vsio, daugiau komentaru is mano puses nebus.

 

"Sulas" visai neturiu noro gincytis, net minties nebuvo.Noriu issiaiskinti kuo skyriasi kardanai. Del rebuoksliu viskas aisku nu pat pradziu. Juk ir klausinejau apie kardanus o ne riebuokslius.

Pats kardanas o tiksliau jo antgalis abiems atvejais vienodas. Tai noriu pasakyti. Irgi keiciau bet ne razdatke kaip tavo atveju o tik kardanus permetes buvau kai susuko, tam, kad galeciau iki namu nuvaziuoti. Senokai buvo kai dar ZJ'ta turejau pries 11 metu.

Is vieno varianto i kita ir puikiai tiko. Del to ir noriu suprasti apie kokius kardano skirtumus sakai. Gal ilgis skirtingas, nepamenu bet man tada jo uzteko.

 

O tu sakai kad noriu gincytis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Sulas" visai neturiu noro gincytis, net minties nebuvo.Noriu issiaiskinti kuo skyriasi kardanai. Del rebuoksliu viskas aisku nu pat pradziu. Juk ir klausinejau apie kardanus o ne riebuokslius.

Pats kardanas o tiksliau jo antgalis abiems atvejais vienodas. Tai noriu pasakyti. Irgi keiciau bet ne razdatke kaip tavo atveju o tik kardanus permetes buvau kai susuko, tam, kad galeciau iki namu nuvaziuoti. Senokai buvo kai dar ZJ'ta turejau pries 11 metu.

Is vieno varianto i kita ir puikiai tiko. Del to ir noriu suprasti apie kokius kardano skirtumus sakai. Gal ilgis skirtingas, nepamenu bet man tada jo uzteko.

 

O tu sakai kad noriu gincytis.

 

As nepamenu jau kas kaip buvo nes irgi pries ~10 metu viskas. Esme ta kad pas mane buvo antras variantas, t.y. be isorinio riebokslio, o idejau razdatke is xj su isoriniu rieboksliu ir turejau keisti kardana.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As keiciau visai nesenai ir kardanas buvo per ilgas nes razdatke buvo kaip nuotraukoj nr.2.Sudejus viska nebebuvo vietos eigai.

Tada isardziau viska ir perdejau is razdatkes nr1 i razdatke nr2 velena ant kurio maunasi kardanas ir pati ta isejima kuris sukasi su trim varztais.

Zodziu jos tarpusavi pilnai suderinamos ir viska galima perdeti nuo vienos ant kitos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tada dejau is nr1 i nr2. Kaip ir sakiau anksciau tiko bet vienas BET. Masina buvo iskelta ir manau del to ir nebuvo jis per ilgas. Be to asvaltu vazevau tai...

"Slow Motion" ir patvirtino, kad per ilgas/trumpas (priklauso nuo varianto).

 

To "Slow Motion" - Gera patirti turejai is dvieju viena sudejus sau tinkancia. Jo is tikro razdatkes suderintos ir ne tik sitos. Va pvz. sau ieskojau i nv242hd daliu tai nebuvo tokiu, kurios kitai netiktu :) Internete galima rasti kaip 242 su 247 hibrida surinko. Kazkas panasaus i 245 :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.