Pereiti prie turinio

klausimas ne apie 4x4 Chrysler


Rekomenduojami pranešimai

su salyga kad neturiu ko daugiau klaust, tai ieskau info cia, pas amerikiniu auto savininkus. Kas per masina Chrysler Voyager ir Grand Voyager? Kuom jie skiriasi? Kaip ju eksploatacija? Kaip ju dyzeliniai varikliai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su salyga kad neturiu ko daugiau klaust, tai ieskau info cia, pas amerikiniu auto savininkus. Kas per masina Chrysler Voyager ir Grand Voyager? Kuom jie skiriasi? Kaip ju eksploatacija? Kaip ju dyzeliniai varikliai?

 

http://www.voyager.lt ziurejai? Grand'as nuo paprasto skiriasi ilgiu, kas teigiaimai itakoja

bagazines ir paties salono erdve. Dyzeliniai varikliai, jei ziuret i senesnius (iki '01), tai ten

stovi VM keturgalvis slibinas, kaip ir Cherokiuose. Vaziuoja gerai, kol vaziuoja, bet siaip

tai juos keikia del skylanciu galvu ir t.t. As vazinejau su uzdujintu 3.3 Grand'u - vaziavo

geriau ir pigiau, nei dyzelis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del varikliu supratau, i dyzeli senesni negu 2002 metu net neziuret, o geriausia butu benzas su bezdalais.

 

kaip kiti agregatai, kur silpnos vietos? kaip greiciu dezes laiko?

 

As vazinejau su '99 laidos Grand Voyageriu, tai pas mane didziausia problema

buvo rudys. Auto buvo pirkta LT nauja, atvazinejo 6 metus, po to atsidure pas

mane. Tai nuo lietuviskos druskos jai puvo tiek kebulas, tiek visokie vamzdeliai

po juo, tiek radiatorius. Is to turejau daug problemu su ausinimo sistema, bent

3 kartus isvare antifriza ant zemes. Jei ziuresi sau, nuosirdziai patariu neimt

ilgai LT vazinetos, nebent jai buvo padaryta labai gera antikorozija.

Antra problema - pakaba. Pas mane ji nelaike ne velnio, servise keisdavau

tepalus, tuo paciu ka nors keisdavo ir pakaboj. Keliai, kuriais vazinejau buvo

realiai blogi, bet detales dejau originalias - negelbejo. Ir tokia praktika ne pas

mane viena buvo, voyageriu forume paieskojes rasi :)

Del greiciu dezes - visiskai subyrejus nebuvo, bet problemu turejau. Buvo sudeges

valdymo blokas ir greicio daviklis, abu kartus servisiniam rezime iki serviso sliauziau

50km/h, zinau realia istorija, kai tokiu greiciu zmogus vaziavo per visa Lenkija namo

para laiko :) Apskritai tai tos dezes megsta pabyret, bet remontuojamos. Nezinau,

ar tai galioja trecios kartos (nuo 2001) Voyageriams, gal ten geriau - nesidomejau.

Is to, kiek teko bendraut su ju megejais, tai realiai jokiu problemu neturejo tie, kas

pirko automobilius su realiai maza rida. Toks ispudis, kad jo resursas yra apie 200kkm,

po to prasideda problemos. Pas mane jis ant kelio skleistis pradejo prie ~230kkm,

tada prasidejo masiniai remontai, po puses metu uzkniso ir pardviau velniop, prisiekes

i ta puse daugiau neziuret :lol: Bet realiai tokios patogios auto su seima vazinet ilgom

kelionem as daugiau neradau ir vel akys po truputi krypsta ten pat :lol:

Jei nori, gali nuvaziuot i Frikcija (Slezeviciaus gatvej Vilniuj) pakalbet - jie daugumoj

ant Voyageriu remontu sedi, papasakos daugiau kas ten kaip remontuojasi, i ka ziuret

ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo..virusui nepasiseke su masina , taciau 80 % kas jais vazineja patenkinti. :D , vazineju su trumpu vojum , taciau turejau ir granda ...puiki , patikima maske...nueik i voyager.lt ...pasiskaityk

 

Be saviskio as zinojau tuo metu dar 2, kurie daugiau servise stovejo, negu vaziavo :)

Del vaziavimo tai kol vaziuoja - super autobusas :) Kazko panasaus vel ieskausi, tai

alternatyvu labai kudai :?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo..virusui nepasiseke su masina , taciau 80 % kas jais vazineja patenkinti. :D , vazineju su trumpu vojum , taciau turejau ir granda ...puiki , patikima maske...nueik i voyager.lt ...pasiskaityk

 

Be saviskio as zinojau tuo metu dar 2, kurie daugiau servise stovejo, negu vaziavo :)

Del vaziavimo tai kol vaziuoja - super autobusas :) Kazko panasaus vel ieskausi, tai

alternatyvu labai kudai :?

ir nerasi... :D ...ir as taip galvojau..tad jau su treciu is eiles voyageriu vaziuoju..ir anie man nebyrejo..ale kaskaip man juos vis dauze..tai parduodavau netaisydamas.. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.