Pereiti prie turinio

jeep grand cherokee zj v8 5,9


Rolandas

Rekomenduojami pranešimai

Na mano atveju kogero tas smūgiavimas tiltą suvarė, atgal-pirmyn nepristodamas bandžiau balą pramušt :)

Na zinai... Juk visko buna. Gal jau metalas pavargo, gal kur itrukes buvo o tu dar padejai jam :-) Taip aisku sulauzyti galima viska.

Del blokiruociu konkreciai nuomones, kad va tik ana ar ta reikalinga ir gera, neturiu. Kad bekeleje reikalinga tai taip bet kuri geresne tai....

Pats vazineju su LSD priekyje ir gale jau ilga laika ir tikrai padeda. Matau kaip pradeda gana greitai veikti.

Noretusi gale koki lokeri ideti pvz Aussie ar Spartan bet bliamba tada mano atveju reikia pusasiu kitu, atviro diferencialo... Vat ir galvoju.

 

Va tipo ARB tikrai geros bet ju kainos ojooooj :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 86
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

beje, pas mane kiek buvo luziu ,ten pusasiu, ta pati dezute, viskas atsitiko SMELYJE... purve nieks dar nera luze... turbut visi itariat kodel :) dabar kai tenka svaigti karjere stengiuos plyta po pedalu laikyt :D

ps. o pusasiu kryzmes ir granatos sprogsta nepriklausomai nuo grunto pas mane... greiciausiai nuo isgertos gaivos kiekio :scratch:  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, pas mane kiek buvo luziu ,ten pusasiu, ta pati dezute, viskas atsitiko SMELYJE... purve nieks dar nera luze... turbut visi itariat kodel :) dabar kai tenka svaigti karjere stengiuos plyta po pedalu laikyt :D

ps. o pusasiu kryzmes ir granatos sprogsta nepriklausomai nuo grunto pas mane... greiciausiai nuo isgertos gaivos kiekio :scratch:

Ne nu pavarai... Kaip taip? :) Kartais, ijungiu 2WD, spaudziu dugna, ratai kad ir 35" ant asfalto sonu eina... Aisku galas bet vistiek. Gal pas tave raudona "dugno" linija prie 9k apsuku? :scratch::?::D

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nu pavarai... Kaip taip? :) Kartais, ijungiu 2WD, spaudziu dugna, ratai kad ir 35" ant asfalto sonu eina... Aisku galas bet vistiek. Gal pas tave raudona "dugno" linija prie 9k apsuku? :scratch::?::D

ne nu nelygink 35 danos su 44 :) juolab su "minksta" blokiruote... o pas mane dana 35 su 35 ratais ir dar su zostka blokiruote abiejuose tiltuose.. ir nera pas mane ne vienam ratui "palauk as biski nesisuksiu" :D  vot ir yra nuo to visi siurprizai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Raso, kad geresne negu LSD su diskais bet kaip is tikro yra. Kazkokiu testu nera.

Diskai atseit greiciau nusitrina bet jau tiek laiko vazineju su LSD priekyje ir gale ir veikia... Torsen turetu buti ilgaamziskesnis bet trintis nemaza, didesne negu paprasto diferencialo.

 

Bandziau surasti info, kuri ilgiau laiko tai... Neradau. Vieni viena, kiti kita giria ir reklamuoja. Gal kai naujos ir tinkamai priziurimos (tepalas, priedas tinkami) ir tarnauja ilgai.

 

Yra 3 tipu Torsen difai. T1 krumpliaracia, T2 irgi krumpliaraciai bet kita konstrukcija ir T3 su diskais kaip LSD

 

Jeigu lyginciau Torsen(T1) su WJ'to LSD tai Torsen turetu greiciau veikti.

Redagavo miroslavasr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a nieks nenorit isbandyt ARB kopijos? beveik per pus pigiau... meris prekiauja.. teip pagalvojus kai jungsi i metus tris kartus turetu uztekt ilgam  :rolleyes:

Va apie šitą variantą ir pagalvoju, priekį tai tikrai retai jungiu, turiu ant pajero priekinę 100% blokiruotę, geras dalykas, tik aišku kai jau kabi miškovežio provėžose tai tik gervė gelbėja :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.