Pereiti prie turinio

gr y60 rd2.8 ir turbo nuo y61 zd30


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 121
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Chebra baikit ieškoti pigiai,už dyka ir t.t. Nepatinka patrulis kad ieškot kaip išsidergt.

Toliau apie temą,australai originalia 2,8 turbinu vadina fenu,kaip alternatyva dažnai naudoja saab 2,3 benzininio turbina,tinka idealiai,norint daugiau pasirinkimas platus,bet reikia modifikuoti siurblį,neužteks kuro.Visi žaidimai pabandysiu nuo to ar ano galų gale baigiasi mano paminetais variantais,taigi noriu sulaikyti nuo bereikalingų išlaidų.Geriau pasitaupyt ir iškart daryt kaip ir priklauso .Tai tik patarimas,kiekvienas turim teisę rinktis ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors is esmes viskas after market. Cooleris tiuninginis, turbina nauja(gamykliskai ejo gal tik nissan silvia kazkokiam spec modeliui). Plundzeris tiuninginis

Labai jau kukliai ,manau tamstos 2,8 patrulis bus vienas galingesnių LT .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kom bloga zd30 turbo?

Nemažai teko sutikti zd3,0 su turbinos defektu,taigi man asmeniškai pasitikėjimo nekelia,nuo ko jos baigesi čia jau kitas klausimas. Neteko skaityti kad jos būtu populiarios tobulinant 2,8. Turba galima montuot nuo bet ko,bet ar tai geras sprendimas ? Gal geriau eiti pramintu taku ....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra baikit ieškoti pigiai,už dyka ir t.t. Nepatinka patrulis kad ieškot kaip išsidergt.

Toliau apie temą,australai originalia 2,8 turbinu vadina fenu,kaip alternatyva dažnai naudoja saab 2,3 benzininio turbina,tinka idealiai,norint daugiau pasirinkimas platus,bet reikia modifikuoti siurblį,neužteks kuro.Visi žaidimai pabandysiu nuo to ar ano galų gale baigiasi mano paminetais variantais,taigi noriu sulaikyti nuo bereikalingų išlaidų.Geriau pasitaupyt ir iškart daryt kaip ir priklauso .Tai tik patarimas,kiekvienas turim teisę rinktis ;)

turbina c-12-184-01

/www.specialturbo.cz

rusai stato sita turbina

is apacios pucia gerai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra baikit ieškoti pigiai,už dyka ir t.t. Nepatinka patrulis kad ieškot kaip išsidergt.

Toliau apie temą,australai originalia 2,8 turbinu vadina fenu,kaip alternatyva dažnai naudoja saab 2,3 benzininio turbina,tinka idealiai,norint daugiau pasirinkimas platus,bet reikia modifikuoti siurblį,neužteks kuro.Visi žaidimai pabandysiu nuo to ar ano galų gale baigiasi mano paminetais variantais,taigi noriu sulaikyti nuo bereikalingų išlaidų.Geriau pasitaupyt ir iškart daryt kaip ir priklauso .Tai tik patarimas,kiekvienas turim teisę rinktis ;)

labas

gal gali parasiti tikslu koda sitos turbinos

aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.