Pereiti prie turinio

Batai


Opraudas

Rekomenduojami pranešimai

Gal kam reikia,man per dideli ,raso 47 bet realiai sakyciau gal 46. Siaip neblogi,rudeni pavasari super ziemai kojne storesne reiktu,vandens nepraleidzia,su apsaugom . Galima sakyt uz puse kainos atiduodu 60e Mts taurus overcap flex fyrmapost-12284-0-81191400-1483645193_thumb.jpgpost-12284-0-39964200-1483645241_thumb.jpgpost-12284-0-75784200-1483645286_thumb.jpgpost-12284-0-15485400-1483645331_thumb.jpg mano nr867146640

Situ nebera

Redagavo Opraudas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tryniau tokius 3-4metus, tiksliau ziemas, nesutryniau :D is minusu: sunkoki, kulnas be kailio, apsimovus storesne kojine spaudzia biski is virsaus metalas pirstu apsaugos

p.s. jeigu temos autorius nesupyks, tai turiu pasiulyt kelias poras batu, demisezoniniu ir zieminiu 45 ir 46 ismieros, jeigu kam idomu rasykit pm atsiusiu foto

Redagavo wialnias
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyciau kas ten trina ar netrina ir laiko 3-4m :D  nes dabar turiu batus, kuriais irgi nelabai patenkintas, nors moketa virs 100eu pora metu atgal. uvex firmos jau tipo rimti, ir forumietis vienas tokius nesiojo, bent tuo metu. sake jau pora metu, ant jo kojos atrode kaip nauji,  as nupirkau tokius pat va antras sezonas tuoj koja svies. nelaiko man nei vieni darbiniai batai ilgai kazkodel :)

Redagavo tunks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ir uvex, zieminiai man nelabai, spaudzia sonus pedos, demisezoniniai vieni atlaike daug, kaime darbavausi dar ilgai su jais, poto jau ismeciau, nors dar butu galima nesiot :D tai tu gal spardai viska is eiles stroikese, tai todel ir nelaiko :D

p.s. o  mts'us jeigu batu tepalu pavalyt, tai irgi kaip nauji atrodytu, neskaitant keliu pabraizymu nosies gumos ir metaliniu kabliuku palankstytu:D siaip tikrai neblogi batai, be tu keliu isvardintu minusu

Redagavo wialnias
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tenka paspardyt sy ta, visko buna strojkej :)  patogumo tai patogus tie uvexai bet kazkaip neuzsilaiko ant kojos.  turbut koja sunki,  ilgai laiko tik iseiginiai batai, nes ju beveik nemaunu...

 

 

oproudai atsiusi i kretinga batus?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tryniau tokius 3-4metus, tiksliau ziemas, nesutryniau :D is minusu: sunkoki, kulnas be kailio, apsimovus storesne kojine spaudzia biski is virsaus metalas pirstu apsaugos

p.s. jeigu temos autorius nesupyks, tai turiu pasiulyt kelias poras batu, demisezoniniu ir zieminiu 45 ir 46 ismieros, jeigu kam idomu rasykit pm atsiusiu foto

as ir pats dar turiu truputi batu tik mazesniu ir paprastesniu,turiu dar kelniu siltesniu ir striuke ar tai dvi jai kam idomu,reik tik paziuret
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I siuntas galiu imest,uz jusu pinigus ir su taksu atvest galiu :) Tik va jai netiks,noretusi kad klijantas koja ikistu o tada sakytu,kad jama :)

parasyk i pm savo saskaita ir kiek kainuoja su atsiuntimu i pasta ar i pastomata kretingoje. rytoj vakare kai vel prisesiu prie kompo  apmokesiu.  tie batai kazkam vis tiek tiks,  as nesioju 46, zieminius perku paprastai 47, tevas nesioja 45-44, tai kazkuriam tiks tikrai, del dydzio nesibaiminu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Gal kam reikia,man per dideli ,raso 47 bet realiai sakyciau gal 46. Siaip neblogi,rudeni pavasari super ziemai kojne storesne reiktu,vandens nepraleidzia,su apsaugom . Galima sakyt uz puse kainos atiduodu 60e Mts taurus overcap flex fyrmaattachicon.gif20170105_212953.jpgattachicon.gif20170105_213008.jpgattachicon.gif20170105_213032.jpgattachicon.gif20170105_213105.jpg mano nr867146640

Situ nebera

Ar nusimato pardavimui tokie batai, kaip pirmoje nuotraukoje, tik 45 dydzio?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.