Pereiti prie turinio

Kuro daviklis rodo pusę bako visada :)


Rekomenduojami pranešimai

Kolegos,

svajonė išsipildė ir kiek bevažiuočiau - visada turiu pusę bako kuro bake :) Ir nereikia nei hibridų, nei elektroninių purkštukų :D

 

O jeigu rimčiau, tai rodyklė visada ties pusės bako riba. Tačiau kai kuras eina į pabaigą - papildomai užsidega lemputė, įspėjanti apie besibaigiantį kurą. Jeigu problema būtų pludėje, tada lemputė juk neužsidegtų? Tai gal problemos reiktų ieškoti skydelyje?

 

Dėkingas už bet kokias nuomones.

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pludes kontaktai nesiliecia,tiksliau tos ploksteles pludeje,o kai baiginejasi,lempute uzsizibina,nes uz ja atsakingas kitas daviklis,kuris irgi ant pludes,bet pacioj zemiausioj vietoj ir kai kuras baiginejasi,jis nesiliecia su kuru ir uzsizibi a lempute :) pas mane padzerui tas pats buvo,issiemiau plude,paspaudziau ta kojele,kad liestusi su plokstelem ir bedos baigesi :) manau pludziu sandara visu panasi,tai ir pas tave turetu buti tas pats

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrinėk el.schemas, kiek pamenu lygis ir lemputė eina ant atskirų laidukų.

 

pas mane atvirkščiai, kurą rodo teisingai, bet lemputė neužsidega, ir tikrai žinau kad trūkęs laidas, po dugnu.

reiks kada susitvarkyti.

 

va radau ant greito schemutę: post-75-0-95071300-1477384059_thumb.jpg

 

 

P.S. lyg turiu kažkur garaže atliekamą visą daviklį, kur kišasi į baką.

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandysiu ir aš į baką lysti, pas mane nedega lemputė greičiausiai, arba aš neturiu kantrybės, nors rodyklė nusileidžia žemiau paskutinės ribos, ir pasiekus puse bako rodyklė tai pakyla tai nusileidžia, kažkokia žodžiu velniava...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandysiu ir aš į baką lysti, pas mane nedega lemputė greičiausiai, arba aš neturiu kantrybės, nors rodyklė nusileidžia žemiau paskutinės ribos, ir pasiekus puse bako rodyklė tai pakyla tai nusileidžia, kažkokia žodžiu velniava...

istrauk plude pilnai,uzkurk ir matysi ir matysi uzsidega ar ne :)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įtariu kad prie plūdės prieiti reikia ir baką nusileisti, nieko bus proga išsiplauti... :D

Nereikia imti bako.

Atsiverti galinę sėdynė (vairuotojo pusės), atsikeli kilimus ir dugne rasi skardą prisuktą keliais varžtais. atsisuki, nuimi tą skardą, ir turi priėjimą prie bako plūdės iš viršaus.

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai būtų foto, nes pas mane garso izoliacija viskas išklijuota ir jokių liukų nebesimato  :unsure:

Jei taip ant greito, guglo paklausus : post-75-0-22621900-1477640437_thumb.jpg

 

Dar pasiskaitinėk:

http://onsc4x4.com/2013/11/19/80-series-fuel-pump-sock-filter-replacement/

https://forum.ih8mud.com/threads/oem-subtank-retrofit-install-project-with-pics.213266/

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui bandysim įvesti tvarka...

Dar yra fiškė po dugnu, man fiškėje buvo trūkęs laidukaspost-75-0-25065000-1477648743_thumb.jpg

 

Iš bako eina laidas su fiške po dugnu, fiškė lieka išorėje po dugnu, po to laidas lenda per dugną į salona ir palei slenkstį eina į priekį

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.