Pereiti prie turinio

Vairo kolonėlės restauracija


mode

Rekomenduojami pranešimai

Na tai ar sunku pasiskambinti jam (Sauliui) ir jis viską paaiškins.
Siunčia jam per siuntas kolonėles, restauruoja ir jis atgal atsiunčia. Šiais laikais atstumai ne bėda.

 

kas liečia "liko nelaimingi" , tai labai objektyvus atsiliepimas, gal mėnulio fazė kalta :)

jei rimtai, tai nelabai yra variantų gedimo atveju: restauracija arba keitimas kita iš šroto (jei rasi aišku :) ), na dar deda GR'o

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saulius gal ir gerai, neteko bendrauti. bet šiauliai... Šiaip girdėjau keletą atsiliepimų, kad atlikus restauracijos darbus (ne pas Saulių) liko nelaimingi, gal ten kokia detalė nerestauruojama ?

...esu gavęs kolonelių po ,,restauracijos,, nežinau kaip ir pasakyti, nu tokio brėdo pridaryta, lysta ir ,,restauruota,, ten kur niekada nieko nereik daryti. esu rades visa vidu kolonėles prikišta paralono :scratch: , kam jis ten, nzn. Teko rast ir riebokšliu namų darbo :scratch: ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką kainuoja kolonėlės restauracija?

Tarkim vitaros vairo kolonėlė (su stiprintuvu).

Jei info slapta, tai galima ir pm. ;)

 

Bo tai jau antrą kartą kitą kolonkę dėsiu, tai jei ir šita bus nekažką reiks išimtą gal restauruot ar kokį biesą...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima gi ir padiskutuot, kad kitiems būtų ką paskaitinėti ir padaryti išvadas. O čia gal kokia paslaptis ? Norėtųsi sužinoti kas prie ko, tarkim ten yra ir elektromagnetas, restauruojant jis keičiamas ar tik plaunamas, nes pas draugus jis kažkodėl ne visada dirba ? Be abejo norėtųsi ir užsirekomendavusiu žmonių ar įmonių tinkamai restauravusių agregatą. Šiaip pas mane sunkokai sukinėjasi ratai stovint mašinai, pas visus tas pats ? Ratai 35 12,5 ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.