Pereiti prie turinio

Reik patarimu XJ dedant Rough Country 3'' pakabos iskelimo komplekta.


mmarekass

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena. Noriu pats susimontuoti nauja Rough Country 3'' lifto pilna komplekta XJ. Nesu labai patyres mehanikas tad prasau Jusu patarimu kaip kas. You Tube ziurejau atrodo viskas paprasta, bet kai pradejau verstis montavimo instrukcija is anglu kalbos tai iskilo klausimu. Pvz. kas ten turi reguliuotis pakeitus ''slaunis''? Ar dedant stabilizatoriu tvirtinimo pakelimo kaladeles reik kazka reguliuti? Ar pakeitus minetas detales ju neuzversti pilnai, ir tik uzdejus ratus ir nuleidus Jeep ant zemes tada uzverzti pilnai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 58
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nerimta kontora Rough country.. Buvau ant wranglioro uzsidejes tiuningines linges su amortikais, tai po pusmecio susedo daug labiau nei originalios kad buvo.... Kainavo tada su muitu apie 1000 eur namuose. Nors kaina Amerikoj buvo apie 800 dol.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerimta kontora Rough country.. Buvau ant wranglioro uzsidejes tiuningines linges su amortikais, tai po pusmecio susedo daug labiau nei originalios kad buvo.... Kainavo tada su muitu apie 1000 eur namuose. Nors kaina Amerikoj buvo apie 800 dol.

nu pigiausia is gamintoju aha...  bet as lingem ir spyruoklem patenkintas jau keleta metu, stovi vietoj kaip prikaltos..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su galu tai problemu man nekilo, tai ir paciam neturetu kilt. Priekinis tiltas pabego i sona ir link galo... Yra ten panaro ar kazkokia trauke, tai ja arba ilgilt arba kronsteine skyle pergrezt. Ir kad gryztu atgat link priekio, tai "slaunu" varztus atleist ir su mantiruote pagrazint atgal.... Tikiuosi kazka supratai :) nekoks rasytojas is manes....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.