Pereiti prie turinio

Magas ir USB


Juras666

Rekomenduojami pranešimai

Kai nėra kas veikti - kyla visokių kvailų minčių. 

 

Paskutinė durna mintis jūsų teismui:

 

Turiu keletą magų Becker postadsuk.com-1-new-becker-traffic-pro-h

 - jie man ir gražūs ir groja visai gerai, bet va užknisa kad neturi nei galimybės skaityt MP3 kompaktus, jei kitokios funkcijos, kuri paįvairintų neįdomių radijo laidų ir greit atsibostančių CD dainų rutiną.

 

Klausimas, jei aš prie Beckerio - jis turi CD keitiklio fyškę - pajungčiau kažką tokio? http://www.ebay.co.uk/itm/USB-3-0-Type-A-Female-to-Female-Adapter-3-RCA-to-USB-Aux-Audio-Video-Adapter-/401010365543?hash=item5d5e149467:g:0QMAAOSwo0JWHWgZ

 

veiktų? teoriškai? praktiškai?

 

buvo kažkur tema, nerandu, bet ten apie kažkokį originalų kalbėta buvo magą.

 

Esmė - noriu, kad magas suprastų ir leistų klausytis dainų iš USB laikmenos. 

 

 

Apie moduliatorius FM ir tuos brangius adapterius nediskutuojam, juos žinau, bet pirma noriu "lietuviškai" pigiau prasisukti :D

 

Taigi - pasiūlymai kokie ir pamąstymai tuo klausimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu kita puse mages atsuk parodyti. Tulpinius laidus matau nori prikonstruoti. Tulpes ten kam mageje? Tipo lyg ir AUX ?

 

Pas mane mageje buvo butent aux, tai as ne usb, bet mp4 prijungiau. Nesamone biski tokia, bet mage atlieka tik stiprintuvo vaidmeni. Ir viska valdai tik savo mp4.

Seip tiesiai I garso jungti flash'o nepaduosi. Net per edapteri jo neskaitys. Nes turi buti protas, kuris suprastu suspausta faila (mp3) kad ji galetu skaityti.

 

Cia is mano supratimo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aux in (audio įėjimas) geriau, nei USB - dabar visi turi telefonuose mėgiamos muzikos, pasijungi iš ausinių lizdo ir klausaisi ką nori - iš atminties, iš Spotify ar iš YouTube. Geriau nebūna.

 

Beckers Aux in gali būti nebūtinai RCA ("tulpės"), ten gali būti tokia kvadratinė fiškutė. Lemonoje yra pirkti perėjimų iš tų fiškučių į RCA.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.