Pereiti prie turinio

Suzuki Vitara rastafkės: kur galima gauti, kokios kainos ir pan.


vasho

Rekomenduojami pranešimai

Ačiū už atsakymus. Dar noriu pasiklausti gal kas buvot susidūrę su tokia Vitara bėda : pas mane 2,0 V6 Vitara. Važiuojant trūkčioja ("joja") ir atrodo jog "pririšta" Vitara . Grandinė neatsilaisvinus, žvakės ir babinos pakeistos, "mietkės" geros...

Man įtarimą kelia 4wd. Sakau gal hubai durniuoja ir neataileidžia? Gal razdatkė? Sujungus 4wd nebėra pririšimo jausmo...

Prašau pasidalinti patirtimi jei kas esat susidūrę su tokia bėda.

iš anksto dėkoju

Redagavo VaidasK
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip idomiai,sujungus keturis viskas susitvarko,taip iseina,kad priekis kompensuoja galo trukuma,taip gaunas kad beda kazkur perdavimo sistemoje i galinius ratus,o nuo dezes galo iki padangos protektoriaus labai jau visko daug,stabdziai,kardanas,galinis tyltas ir t.t.

Arba ijungus prieki tau kazka prasuka preikije per jega ir nebegauni stabdimo pasipriesinimo,bet kazka reiskias gadini. Tai velgi priekine vaziuokle...

O tavo vitara bent jau lengvai rieda,gal problema stabdziu sistemoj? Kreipencios,cilindriukai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit atvaziuot iki manes pažiūrėsim kas ten ir kaip. 867957004

 

Ačiū už atsakymus. Dar noriu pasiklausti gal kas buvot susidūrę su tokia Vitara bėda : pas mane 2,0 V6 Vitara. Važiuojant trūkčioja ("joja") ir atrodo jog "pririšta" Vitara . Grandinė neatsilaisvinus, žvakės ir babinos pakeistos, "mietkės" geros...
Man įtarimą kelia 4wd. Sakau gal hubai durniuoja ir neataileidžia? Gal razdatkė? Sujungus 4wd nebėra pririšimo jausmo...
Prašau pasidalinti patirtimi jei kas esat susidūrę su tokia bėda.
iš anksto dėkoju

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki Vitara gerbėjai :) Mano 4-turdurė Vitara labai jau nusėdus. Gale spyruoklės labai pavargusios. Noriu apsiteirauti galbūt nuo Grand Vitaros spyruoklės tinka? O gal nuo kokio UAZ ar pan? Norisi pastiprintų kokių galinių spyruoklių nes medžioklėj tenka ir į bagažinė papildomų 50-100 kg įdėti :)

 

Dėkoju už atsakymus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Vitara gerbėjai :) Mano 4-turdurė Vitara labai jau nusėdus. Gale spyruoklės labai pavargusios. Noriu apsiteirauti galbūt nuo Grand Vitaros spyruoklės tinka? O gal nuo kokio UAZ ar pan? Norisi pastiprintų kokių galinių spyruoklių nes medžioklėj tenka ir į bagažinė papildomų 50-100 kg įdėti :)

 

Dėkoju už atsakymus

Klausimas autoriui - kuri forumo taisyklių "Forumuose diskutuojamos temos turi atitikti forumo paskirtį, kad būtų galima susisteminti informaciją, lengviau orientuotis bei rasti dominančią temą/žinutę." dalis yra neaiški? Kaip šiuo atveju klausimas susijes su temos pavadinimu??? Nustokit viena karta viska malti i viena krūvą ir laikas būtų ismokti klausimus uzdavineti pries tai perskaicius foruma.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.