Pereiti prie turinio

q:del tiltu "prilaikymo"/eigos ribojimo


Coolmen

Rekomenduojami pranešimai

venzo eilini kart nusikelia neaisku kokiam laikui nauju oro pagalviu pirkimas mano reindzui, tad nusprendziau kad reik kaskaip apsisaugoti nuo mane pastoviai uzpuolancios bedos ofroude kai issineria pagalve is patrono del to kad tiltas nusileidzia per zemai

6x6 Jonas patare imti saugos dirzus ir su jais ribot eigfa, galvoju prie ju prisiuti ar kitaip pritvirtinti "guma" idant ji sutrauktu dirza kad jis netabaluotu po masina ir nesikabinetu prie visko, tik vat klausimas kaip teisingiau prikabinti turo dirzus, ar prie kebulo ar prie remo, na mano galva geriausia prie remo, bet neturiu nei zalio supratimo tame, tai galvoju gal kas daret ka panasaus, gal kokiu linku, nuotrauku galit uzrodyti kaip issprende tokia problema

buciau gausiai dekingas uz betkokia info

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš irgi ne vienam siūliau saugos diržus, nes pats išbandęs - laiko treti metai :) Diržo galas su metaline ausim prisukama vienu varžtu prie rėmo esančių skylių (bent jau toyotoje) kitas galas porą kartų apsukamas aplink tiltą ir rišamas ant trigubo mazgo - piktai ir patikimai :) Visa tai darai pakėlęs mašiną tiek kad ratai būtų prie atsiplėšimo nuo žemės ribos. Diržo laisvumas nekrenta ir netabaluoja - dėl jo standumo įlinkis lieka tarp rėmo ir tilto, nemaišo ir už kelmų nekliūna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na aš irgi ne vienam siūliau saugos diržus, nes pats išbandęs - laiko treti metai :) Diržo galas su metaline ausim prisukama vienu varžtu prie rėmo esančių skylių (bent jau toyotoje) kitas galas porą kartų apsukamas aplink tiltą ir rišamas ant trigubo mazgo - piktai ir patikimai :) Visa tai darai pakėlęs mašiną tiek kad ratai būtų prie atsiplėšimo nuo žemės ribos. Diržo laisvumas nekrenta ir netabaluoja - dėl jo standumo įlinkis lieka tarp rėmo ir tilto, nemaišo ir už kelmų nekliūna.

 

dekui dekui :D kaskaip apie ausis visai pamirsau :D bet visdelto jauciu neatsisakysiu "triusiku gumites" idejos, apie tilto perrisima irgi nepagalvojau, kaskaip planavau tesiog paleisti dirza po tiltu, dekui uz patarimus, bandysiu savaitgali konstruoti kaska

 

nes jau atsibodo, kad ant pakelejo neeina pastatyti, tenka zaist su keliais domkratais, venzo daug galvos skausmo :D

 

anyway jei kaskas kokiu nuotrauku turit su sprendimais ar seip kokiu idomesniu ideju, tema man vis dar aktuali

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
kaip tie dirzai vadinasi angliskai, bandysiu nete paieskoti vaizdu, nes kaip matau nelabai kas cia turi tokiu nuotrauku, noris pries darant pamastymams tureti ir vaizdines medziagos :D

 

na ziuriu paciam laiko ner ir ner, o pobeda arteja nenumaldomai, tad prasau jusu pagalbos, gal kas turit gera saltkalvi/meistriuka kuris galetu tuos dirzus prikabinti, bei sutvirtinti esamus slenkscius kad galima butu naudoti hi lifta prie ju

na ir aisku butu gerai jei kainos pas ji butu proto ribose :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.