Pereiti prie turinio

Plastikines lauko durys vs šarvuotos metalines


ramuncikas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 54
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

 Neperku kas pigiausia, dazniau turbut permoku noredamas kuo geresnes kokybes. O geolano niekas neturit susideja?  Kazkaip problematiska su Veka profiliu, niekur nerandu ,kad kas prekiautu iš šio profilio durimis Šakiuose, Marijampoleje. Gal kas kokius kontaktus turi ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie Veką kalbėt nenoriu iš viso...Gealanas spaudžiamas Vilniuje .... iš labai gerų granulių.... Pamiršk,a jei nori gerų durų. Tavo klausimai gamintojui/pardavėjui turėtų būt-ar PVC profilyje naudojamas metalo profilis yra durinis, ar  dedamos varčios kampuose įdėtinės detalės prieš virinant, kokie lankstai (vyriai) (Dr.Hahn-vieni geriausių) naudojami, kokios spynos ir t.t. Kai užduosi šituos klausimus ir pagrasinsi, kad tai būtų pirkimo pardavimo sutartyje, pamatysi kiek pasikeis kaina PVC durų....Esu matęs, kad privačiam name durų lankstai susidėvėjo per pusę metų.... Bet durys buvo labai geros ir pigios...Mano draugo, kuris pamatęs mano durų iš Rehau profilio kainą, pagamintų pagal VISUS texnologinius reikalavimus, (man per brangu du kart per metus važinėt reguliuot durų langų per visą Lietuvą, skandinaviją, norvegiją, beniliuxą) liepė man persišviest galvą... 

Redagavo JurasAWD
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.