Pereiti prie turinio

segmentine tvora, patarkit


marius-uaz

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ieškau pirkti segmentines tvoros apie 1,7m aukscio kaip supratau dažniausiai buna po 2,5m ilgio. Tik kad skelbimuse labai jau daug skirtingu pasirinkimu randu, belgiskos, lenkiškos ir visokios kitokios.. cinkuotos, dažytos, plastiku padengtos, kažkokios "antracito" paviršiumi.. ir esme kad kaina skiriasi taip sakyciau nelabai dideliu skirtumu, tai idomu kuri ilgaamziskesne? Beje gal yra cia besilankanciuju kas dirba toje srityje ir galetu kazka konkretaus pasiūlyti? Man reikalinga apie 100m tvoros, stulpeliai ir tvirtinimo segmentai. Aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš savo varpines galiupasakyti kad laikymo atžvilgiu jos vienodos, aišku atkreipkit dėmesį netik padengimą bet ir pačios vielos storumą.

ką konkrečiai reikia aptverti? jei savo namo sklypą tai neatmesčiau galimybės ir pasimūryti stulpelius ir segmentą visai kitokį pasirinkti, ikompunavus į jį kalvio/suvirintojo darbus gaunasi labai liuks, ne vienam darėme,patenkinti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepirk tik is senuku kiniskos vagner,nes gali sulinkti nuo paukscio atsitupusio ir vielos storis kokie max 2mm. O siaip as sau pirkau belgu gamybos 5mm,storio.Kas liecia kokybe tai cinkuota ir dazyta gerai laiko...pas mane kaime stovi sodyba jau 10metu aptverta ruda dazyta belgiska,kaip nauja,tik man sake litagroj jei sodyboj bus palaidas suo gali apdraskiti ta dazu sluoksny tai geriau naudoti cinkuota...

Redagavo zero
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na natūroj dar neapziurejau, bet iskart taip ir galvojau kad 5mm rinksiuosi, nors aplamai skelbimuose tik dviejų storiu ir yra, arba 4mm arba 5mm. As ir kazkaip galvojau apie belgiska, o jei yra kas realiai panaudojęs ir sako kad viskas su ja gerai, tai kaip ir lieka klausimas kur ja įsigyti palankiausia kaina?? :) gal yra turinciu nuolaidų tokiose pardavimo vietose?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.