Pereiti prie turinio

padekit


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Turiu didele problema man luzo galiniu amortiku virsutiniai laikikliai tos ploksteles kur yra virsuj kur ylenda amortiko stokas. Nuveziau kad privirintu naujas plokstes privirino taciau skyles nepataike isgrest ten kur reikai, per daug y sona nuejo ir amortikai labai pavirte yra ir viso to pasakoje dabar man sulankste virsutius stokus abieju amortiku, o vienas amortikas isvis tepalu apsivare vienu zodziu per tokius meistrus amortikam batai. Tai dabar noreciau paprasyti kokio gero zmogaus kas galetu pamatuoti kur yra skyles centras ant savo fronteros, matuoti reiktu nuo balkio krasto, buciau labai labai dekingas. Frontera B 2000m

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu suprantu, kad tau labai reikia, bet gal konkretesnius temos pavadinimus kurk ;)

 

O tai dabar pats supranti kaip skamba...

 

Užėjau pažiūrėt į temą dėl pavadinimo- maža kas, gal žmogus kur miške užklimpęs sėdi, šąla...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaiptik turiu toki modeli bet nesuprantu kas ten ko nenutaike kad taip nutiko?jei jau nieko nerasi parasyk,nufotkinsiu.

supranti man nutruko tie amortiku virsutiniai laikikliai ir kaip virino naujus greze skyles ir pats meistras sake kad per daug y sona skyle isgreze todel amortikai neysistato taip kaip turi but uztai sulankste nuo amortizacijos vitsutinius stokus amortiku

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.