Pereiti prie turinio

RR Oro pagalves


Valentinas

Rekomenduojami pranešimai

Labai idomu kiek kainos perdarimas :D:D tai paprasciau viska atjungt ir tesiai i pagalves pripumpot oro kai i padangas as pora menesiu vazenejau viskas super ir masina liks minksta o jaigu reikia galima viska atgal pajungt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vazineju jau be kompresoriaus bent 4men.priputimas padarytas atskirai i kiekviena pagalve .Paskui bendrai per resiveri.Bet pavargau daputineti.Buvau investaves i orine pakaba nemazai.Bet taskas padetas truko kantrybe .Tai ir nusprendziau pakeisti i spyruokles.Na ir bus nebaisu ir i koki miska isvaziuot :wink: .O dar tenka su pilnu ekipazu po medziokles pasivazineti .gaila pagalviu bus jei susprogs :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vazineju jau be kompresoriaus bent 4men.priputimas padarytas atskirai i kiekviena pagalve .Paskui bendrai per resiveri.Bet pavargau daputineti.Buvau investaves i orine pakaba nemazai.Bet taskas padetas truko kantrybe .Tai ir nusprendziau pakeisti i spyruokles.Na ir bus nebaisu ir i koki miska isvaziuot :wink: .O dar tenka su pilnu ekipazu po medziokles pasivazineti .gaila pagalviu bus jei susprogs :D

be sansu kad sprogs, o ryskiai sostenoje investavai i orine pakaba

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Coolmen,

zinok ne sostenoje,tiesiog tvarkiau ,voztuvu bloka,reikejo pirkt nauja kompresoriu nes senasis buvo prie pabaigos,paskui aukscio davikliai pradejo bluditi,kazkaip atsikandau,galbut konforto vazevime prarasiu siek tiek bet bent jau bus patikimiau :wink:

Auksine masina ,buvau rases tau kazkada kad perinkau varikli,ne struko alkuninis velenas,pakeiciau viska kas su sankaba susije.zodziu pavalge pinigeliu ji nemazai .Bet vistiek liuks masina :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Coolmen,

zinok ne sostenoje,tiesiog tvarkiau ,voztuvu bloka,reikejo pirkt nauja kompresoriu nes senasis buvo prie pabaigos,paskui aukscio davikliai pradejo bluditi,kazkaip atsikandau,galbut konforto vazevime prarasiu siek tiek bet bent jau bus patikimiau :wink:

Auksine masina ,buvau rases tau kazkada kad perinkau varikli,ne struko alkuninis velenas,pakeiciau viska kas su sankaba susije.zodziu pavalge pinigeliu ji nemazai .Bet vistiek liuks masina :D

 

na voztuvu bloko pirkimas yra totali nesamone :) nezinau kas tau patare toki zingsni padaryti

kompresoriu nauja pirkti reik tik vienu atveju jei mechaniskai subirejo

del aukscio davikliu tai teko n kartu matyt kaip juos pakeicia nors nereikejo to daryti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Na jau mano RR pakeltas ant spyruoklių.Liuks likau patenkintas.

Priekines oro pagalves jau parduotos.liko aukščio davikliai,voztuvu blokas(buvo perinktas),ir galines pagalves.

 

sveikinu su masinos iskastravimu :evil:

 

Čia ne kastravimas, o patikimumo padidinimas :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau mano RR pakeltas ant spyruoklių.Liuks likau patenkintas.

Priekines oro pagalves jau parduotos.liko aukščio davikliai,voztuvu blokas(buvo perinktas),ir galines pagalves.

 

sveikinu su masinos iskastravimu :evil:

 

Čia ne kastravimas, o dar kietesni kiaušai :lol:

 

nivelnia ir nubaus tave dievas kaip tame anegdote apie sene ir katina, kur iskastravo ir pavirto grazuoliu :D tik tavo atveju grazuole :D bet tam tikru privalumu :twisted:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai jus cia vyručiai varot :wink:

bet kaip kam,kaip kas supranta bet siuo pasirinkimu esu patenkintas ir jokio konforto praradimo nepajauciau :D ,

IR NEBERIEKIA SUKT MAKAULĖS KAD NERIANT Į PURVĄ IŠNIRS PAGALVE....... kaip daug kam yra atsitikę..... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai jus cia vyručiai varot :wink:

bet kaip kam,kaip kas supranta bet siuo pasirinkimu esu patenkintas ir jokio konforto praradimo nepajauciau :D ,

IR NEBERIEKIA SUKT MAKAULĖS KAD NERIANT Į PURVĄ IŠNIRS PAGALVE....... kaip daug kam yra atsitikę..... :lol:

pasirisai tiltus ir pamirsai apie issimaunancias pagalves, kaina kokie 10 lt.o dabar turi viena auksti, kietesne ir labaiu linkusia linguoti masina :D

beabejo suprantu tavo sprendimo motivacija, bet kad sostena lupa pinigus tai cia kitas klausimas, o kad uz sumoketus pinigus nemokam issireikalaut kad padarytu uz ka paeme tai cia jau visai kita istorija :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip i sosteną niekad gyvenime nevariau ir nevaryčiau ,yra rimtesniu žmonių kurie ismano apie sitas mašinas ju perdarymus i t.t. :wink:

Mašina pakankamai stabili ir nesisupa (coolmen)

Ir dar man niekad nereiks nerimaut dėl pakrypusio arba išvis nukritusios mašinos :) ,

Gaila žiuret i tuos kurie kratosi vaziuodami kaip su vežimu.

Viskas liuks kai viskas veikia bet ..... :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip i sosteną niekad gyvenime nevariau ir nevaryčiau ,yra rimtesniu žmonių kurie ismano apie sitas mašinas ju perdarymus i t.t. :wink:

Mašina pakankamai stabili ir nesisupa (coolmen)

Ir dar man niekad nereiks nerimaut dėl pakrypusio arba išvis nukritusios mašinos :) ,

Gaila žiuret i tuos kurie kratosi vaziuodami kaip su vežimu.

Viskas liuks kai viskas veikia bet ..... :roll:

 

aga rimtesniu :D kurie sirdingai pataria keisti bloka kurio keisti nereik :) nice :D

bet sneki kaip dainuoji, pakripusi, nukritusi, priziuri pakabos elementus kaip priklauso ir jokiu pakripimu, nukritimu nera, vaizavimas minkstas, ai ka cia gincytis, varyk pas savo kompetetingsu meistrus jie tau viska paaiskins, o cia buciau dekingas kad tokiu ereziju neskleistum, zmones susitvarko pakaba ir vazineja kaip zmones, jau n+1 RR'a paleidau ir pakolkas nei vienas negryzo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia buciau dekingas kad tokiu ereziju neskleistum

Coolmen, žmogus parašė ką pasidarė savo mašinai. Jeigu jam taip patinka, čia jo reikalas. Manau niekas neatėmė iš jo teisės išsakyti savo nuomonę ir papasakoti ką padarė savo mašinai. Jis neagitavo ir kitų daryti tą patį, o tu žmogų užsipuoliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forumas tam ir yra, kad kiekvienas galėtų išsakyti savo nuomonę. kokia ta nuomonė bebūtų, ji yra gerbtina. Būkime tolerantiški vieni kitiems.

 

dabar bus taip :D kadangi esu diktatorius :twisted: P38 daug zavesio yra orineje pakaboje, prie jo pravazumo, todel orines pakabos isemimas yra kastracija, taip kaikuriems tai yra sprendimas, be ne siektinas pavyzdys, nes orine pakaba yra sistema reikalaujanti prieziuros, kaip ir kiti mazgai nepriziurima jinai pradeda gesti ko pasekoje prasideda visokios erezijos apie issimovusias pagalves, pagalves issimauna jei jso yra pasenusios ir nebesugeba laikytis ant patronu, nusileides RR yra sugedes RR, jei ryte rados kaskuri sona nukritusi reiskias kaskur leidzia ora, o tai velgi yra gedimas, kuo anksciau suprasit kad orinei pakabai reikalinga prieziura bei jos daliu savalaikis atnaujinimas tuo patiems bus geriau

vsio temos gvildenimas yra uzdaromas, nortit pafleiminti, yra ringas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Coolmen, tu teisus tik is dalies. Jeigu tu nori tureti originalu RR, tai viskas tvarkoje, tai tavo pasirinkimas. Kita medalio puse yra ta, kad zmones perka visureigi ne tam, kad jis servise stovetu, o palaikyti EAS bukle gerame stovyje-tikrai nepigu. I mano servisa atvaziuoja tikrai nemazai RR, vieni ju nors ir seni bet pe didesniu problemu, pakeitei pagalves, kompresoriu, ir pamirsai. Kiti tuo tarpu -"nepataisomi", kaip as juokauju, arba klientas tiek pinigu neturi, arba mes nesugebame jo pataisyti. Buna jau prilinde "liaudies meistru", pribade laidu, isarde voztuvu bloka ir t.t. Ten ir prasideda bedos. Tu apie RR ismanai, tai tau viskas paprasciau, o paprastam zmogeliui, kuris nuvaziavo i sodyba, o atgal kelis simtus km "parjoti" su seima reikia, tai tikrai nejuokinga. O dar servisa reikia surasti, kuris imsis remontuoti. Kiek girdejau, dauguma servisu apskritai RR neremontuoja-bijo, neturi info ir kt. Reziumuojant pasakysiu taip-spyruokles i RR tikrai gera alternatyva intensyviai eksploatuojant si visureigi. Bent jau viena rimta beda eliminuojama, o kiek dar lieka kitu bedu ? Dar del spyruokliu, komfortas tikrai lieka geras, reikia tinkamai parinkti spyruokliu kietuma.Valentino atveju, kai sudeti Bilstein B6, tai krypavimas ivaziuojant i posuki gerokai sumazejo, lyginant su EAS. Coolemen, tu nevaidink didelio LR RR fano, as esu tikrai didesnis ir senesnis LR fanas, tu tiesiog susuitik su Valentinu, apziurek jo RR, pravaziuok su juo ir tada parasyk savo nuomone. O dar geriau isvaziuok su mumis i koki pasivazinejima (po kokiu 3 savaiciu planuojame pasivazineti palei Nemuna, Dzukijoje) ir padiskutuosime prie lauzo su dainom.

Be pykcio Ramunas-didziausias LR fanas Lietuvoje :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ramunai padek ikelt varikli nauja vaziuosiu drasiai, galesit paziuret maniski ant 33" ratu :D

man jau iki gyvo kaulo atsibodo tos snekos, apie gendancius RR, as pats ju n plius vienas apciupinejau, ir galiu drasiai sakyt ka di lietuva vioenus lavonus veza, bet pigiai, o tada prasideda ju prikelinejimas ir tada prasideda verkimai kos rr yra blogis, ai neturiu neinoro nei laiko apie tai kalbet :D ringe prisneketa iki ... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.