Pereiti prie turinio

HG ratų dydis


Audrinas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Noriu paklaust ar tinka galoperiui (telpa ir niekur neliečia) 31 10.5 R15 ratai. Kokius ratlankius ieškotis pirkt (as apie tuos isnesimus ir t.t as ten nelabai suprantu) nes jei rasiu pirksiu kartu su ratlankiais. HG dviduris be plastmasiu niekas nekelta,nedaryta. Laukiu žinių :-)

Redagavo Audrinas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

31 drasiai sukisau. Dabar aisku mane dar kilstelejo 5cm, tai dabar ir 33 tikriausiai galiu deti, bet neverta, nes jegos mazoka bus. 

tavo standartinis isnesimas yra nulinis (ET 0) Sau as dejau ET negatyvu (ET -30) Vadinasi ratai pasistumejo lauk po 3cm. dabar ko ne lygiai su plastmasinemis arkomis. 

offset_diagram.gif


https://www.youtube.com/watch?v=qIrZ88SptF4&feature=youtu.be    

 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet jei kišt 31 tai nebus gal labai issikise?

31' aukscio ir 10,5" plocio ratai daug neissikisa, cia priklauso nuo obaro, koks isnesimas. ziureti pav. auksciau. Kaip sake Tadas ir as minejau, Galloperiai turi nuo +5-0 ET  Tai jei sumontuosi ant tu barabanu 31" padangas, tai jos bus issikise labiau koki 1cm del savo padangos plocio didesnio nei tu turejai. Kai pirksi obadus su kitokiu isnesimu, tada ir skaiciuoji. Tarkime pas tave 0 ET  o perki  ET -30 kaip pas mane tarkim, tai ratai pasistumia lauk 30mm (3cm) kiekvienas. ET skaiciai = mm

 

 

Foto imesiu veliau. man pietus pasibaige... 

 

 

 

20151111_110730.jpg  20151111_110720.jpg Taip issikisa su -30

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.