Pereiti prie turinio

Kokį granulinį katilą pasirinkt?


Mive

Rekomenduojami pranešimai

Tai ar issirinkai kanors? Jauciu ir man teks savo esama keisti, vakar sudege :(

O gal zinai kuris degiklis tiksliai kurena avizas?

Jo, išsirinkau ir sėkmingai kūrenu. Dega užtikrintai, trys maišai rapso-grūdų-žolių išvalų savaitei :D . Katilą ėmiau lenkišką "mocek" gamybos su tokio tipo degikliu.image1250.jpg

Šitas degiklis pagrinde skirtas grūdų išvalom kūrenti. Prie degiklio ėmiau "iryd rtz pid fuzzy logic" automatiką, bei termo reguliatorių "Pilot R", degimo reguliavimui pagal kambario temperatūrą .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 102
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Jo, išsirinkau ir sėkmingai kūrenu. Dega užtikrintai, trys maišai rapso-grūdų-žolių išvalų savaitei :D . Katilą ėmiau lenkišką "mocek" gamybos su tokio tipo degikliu.image1250.jpg

Šitas degiklis pagrinde skirtas grūdų išvalom kūrenti. Prie degiklio ėmiau "iryd rtz pid fuzzy logic" automatiką, bei termo reguliatorių "Pilot R", degimo reguliavimui pagal kambario temperatūrą .

 

Super. Ar as klystu ar sitas degiklis nemoka pats uzsikurti? Termostatas laidinis ar belaidis?

Redagavo sulas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėvėtas katilas tikrai prastas spręndimas. Nevarginsiu protingom frazėm. Siūlau įsiklausyti ką sako RimasK . Arba geriau išklausyti patarimą. Asmeniškai savo praktikoje labai įdomų pavyzdį turėjau. Klientas norėjo modernios šildymo sistemos. Suskaičiavau sąmatą. Įvertinom palūkanas, namo sienų varža, stogo varžą, vidutinį dienų skaičių kai šalta, taip pat kilovatus reikiamus prišildyti tokį namą ir paskaičiavau. Rezultatas po šiai dienai stebina. Jei bus smalsu galėsiu supažindinti. Spręndimas buvo stebėtinai paprastas naudojant tik naujus daiktus. 

Temos autorius nepasigyrė ar turi visą sistemą įrengta ir dabar tik klausia dėl katilo?

Tada katilui nereikia taupyti. Pirkti tik naują katilą su rekomendacijom. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėvėtas katilas tikrai prastas spręndimas. Nevarginsiu protingom frazėm. Siūlau įsiklausyti ką sako RimasK . Arba geriau išklausyti patarimą. Asmeniškai savo praktikoje labai įdomų pavyzdį turėjau. Klientas norėjo modernios šildymo sistemos. Suskaičiavau sąmatą. Įvertinom palūkanas, namo sienų varža, stogo varžą, vidutinį dienų skaičių kai šalta, taip pat kilovatus reikiamus prišildyti tokį namą ir paskaičiavau. Rezultatas po šiai dienai stebina. Jei bus smalsu galėsiu supažindinti. Spręndimas buvo stebėtinai paprastas naudojant tik naujus daiktus. 

Temos autorius nepasigyrė ar turi visą sistemą įrengta ir dabar tik klausia dėl katilo?

Tada katilui nereikia taupyti. Pirkti tik naują katilą su rekomendacijom. 

 

Teisingai susakyta. Bet kartais ir naujas, brangus daiktas padaro va taip...

post-2569-0-73472500-1450858142_thumb.jpg

post-2569-0-34705900-1450858424_thumb.jpg

Redagavo sulas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super. Ar as klystu ar sitas degiklis nemoka pats uzsikurti? Termostatas laidinis ar belaidis?

Šitas degiklis pats neužsikuria, o ir nereikia. Juk užkūri tik viena karta, na gal du. Termostatas yra laidinis, specialiai pritaikytas esamam valdikliui. Laido ilgis apie 25m.. Man jo net ir per daug, teko suvynioti ir pasikabinti prie katilo.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitas degiklis pats neužsikuria, o ir nereikia. Juk užkūri tik viena karta, na gal du. Termostatas yra laidinis, specialiai pritaikytas esamam valdikliui. Laido ilgis apie 25m.. Man jo net ir per daug, teko suvynioti ir pasikabinti prie katilo.

 

Na net nezinau... Mano pagrindiniai kol kas kriterijai - saugumas (kas bus dingus elektrai, atsiradus atgaliniai ugniai, uzsikirtus snekui ir t.t.), degina avizas, ON/OFF, valdymas internetu arba gsm. Zodziu bandysiu kazka surast kas atitinka pradziai, o blogiausiu atveju teks kazko atsisakyt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėvėtas katilas tikrai prastas spręndimas. Nevarginsiu protingom frazėm. Siūlau įsiklausyti ką sako RimasK . Arba geriau išklausyti patarimą. Asmeniškai savo praktikoje labai įdomų pavyzdį turėjau. Klientas norėjo modernios šildymo sistemos. Suskaičiavau sąmatą. Įvertinom palūkanas, namo sienų varža, stogo varžą, vidutinį dienų skaičių kai šalta, taip pat kilovatus reikiamus prišildyti tokį namą ir paskaičiavau. Rezultatas po šiai dienai stebina. Jei bus smalsu galėsiu supažindinti. Spręndimas buvo stebėtinai paprastas naudojant tik naujus daiktus.

Temos autorius nepasigyrė ar turi visą sistemą įrengta ir dabar tik klausia dėl katilo?

Tada katilui nereikia taupyti. Pirkti tik naują katilą su rekomendacijom.

Aš gi nesakau, kad pirkau dėvėtą katilą. Katilas naujas, tik kad lenkiškas,nelabai žinomos firmelės, bet suvirintas padoriai, iš 6 mm.plieno +garantija minimumo 5m.,o suvirinamo siūlėms -10m..

Degiklis standartinis, pilnai špižinis.

Sistema pas mane yra padaryta paprastai, bet kokybiškai ir nebrangiai. Nesiruošiu mėtyti pinigų visokiems pribumbasams. Kuo paprasčiau, tuo geriau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai susakyta. Bet kartais ir naujas, brangus daiktas padaro va taip...

Tai vat. Tokie degikliai skirti tik labai kokybiškoms granulėmis,kurių kaina žymiai didesnė. Ir dar toks niuansas,kad skirtas vartotojui, kuris gyvena mieste ir negali pasirūpinti pelenų pašalinimu. Tai yra neturi kur jų dėti.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat. Tokie degikliai skirti tik labai kokybiškoms granulėmis,kurių kaina žymiai didesnė. Ir dar toks niuansas,kad skirtas vartotojui, kuris gyvena mieste ir negali pasirūpinti pelenų pašalinimu. Tai yra neturi kur jų dėti.

 

Butent, kad sitas degiklis pasak gamintojo skirtas bet kokios kokybes granulem, taip pat avizom. Anyway, apturejau "smaguma" dabar i viska ziuriu kitu kampu kas liecia sauguma...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na net nezinau... Mano pagrindiniai kol kas kriterijai - saugumas (kas bus dingus elektrai, atsiradus atgaliniai ugniai, uzsikirtus snekui ir t.t.), degina avizas, ON/OFF, valdymas internetu arba gsm. Zodziu bandysiu kazka surast kas atitinka pradziai, o blogiausiu atveju teks kazko atsisakyt :)

Tuo atveju, jei dingsta elektra ir atsiranda galimybė atgaliniai ugniai, yra numatytas prieš bunkerį parafininis vamzdelis. Įkaitus padaavimo šnekui ištirpdomas parafinas ir užliejamas patekimas į bunkerį. Vietoj jo galima įmontuoti vandens priešgaisrinį čiaupą.

Valdymas internetu irgi yra, aišku jį reikia pirkti atskirai. Juo nesidomėjau, nes man nereikia. 

Jei moki lenkiškai čia yra valdiklio aprašymas http://www.prond.pl/index.php/sterownik-iryd-rtz-pid .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent, kad sitas degiklis pasak gamintojo skirtas bet kokios kokybes granulem, taip pat avizom. Anyway, apturejau "smaguma" dabar i viska ziuriu kitu kampu kas liecia sauguma...

Taigi, vos aš nenusipirkau tokio degiklio. Spėjau laiku pasiteirauti pažystamo, kuris panašaus tipo degiklį jau buvo naudojęs, kol išmetė ir pasistatė šnekinį kaip mano.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, vos aš nenusipirkau tokio degiklio. Spėjau laiku pasiteirauti pažystamo, kuris panašaus tipo degiklį jau buvo naudojęs, kol išmetė ir pasistatė šnekinį kaip mano.

 

Snekini tai turi galvoje kieta jungtis tarp degiklio ir bunkerio? Nes visi jie su snekais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažko nelabai dar galiu pasakyt. Kai pakūrensiu sezoną, tada galėsiu padaryt išvadas. Kol kas didelių minusų nerandu. Aišku norėtųsi, kad būtų daugiau informatyvesnis valdiklio ekranas, bet kol kas ir to užtenka. Patiko tai, kad valdiklis pastoviai palaiko degimą. Ne taip, kaip pas pažįstamą. Jis nusipirkęs paprastesnį valdiklį( manau ir pas daugumą yra tokie senesni), kuris užkūrena iki užduotos temperatūros, o paskui laukia, kol nukris ir vėl kelia, dirba banguotai.

Dar toks minusas(mano klaida, o gal ir ne), kad pasirinkau per didelio galingumo katilą, nors aišku tai ne ilgam, nes ruošiu antrą aukštą, tai dabar laikinai gyvenu kaip sacharoj 23 laipsniai ir ne mažiau, su pravirom mikro ventiliacijom. :D  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuo atveju, jei dingsta elektra ir atsiranda galimybė atgaliniai ugniai, yra numatytas prieš bunkerį parafininis vamzdelis. Įkaitus padaavimo šnekui ištirpdomas parafinas ir užliejamas patekimas į bunkerį. Vietoj jo galima įmontuoti vandens priešgaisrinį čiaupą.

Valdymas internetu irgi yra, aišku jį reikia pirkti atskirai. Juo nesidomėjau, nes man nereikia. 

Jei moki lenkiškai čia yra valdiklio aprašymas http://www.prond.pl/index.php/sterownik-iryd-rtz-pid .

 

Jei kas dar ieskos informacijos, cia aiskesne kalba: http://www.mocek.lt/valdikliai/:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gruodžio mėn.  saulės mažiausia, bet kitus 9 ar 10 mėnesių saulutė šviečia, ir sąskaitų-faktūrų neišrašinėja.

Statistiškai Lietuvoje saulė šviečia vidutiniškai 1857 valandų per metus t.y. 77 d.per metus, kitos dienos yra apniūkę.

 http://www.saulesbaterija.lt/saules-baterijos/sauletos-dienos-lietuvoje 

Nepyk, bet nesigauna 9-10 mėn. saulutės   :scratch: .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ispanijoje kitos problemos - kaista saulės elementai ir dėl to našumas stipriai mažėja.

 

Kad gaminti elektrą, nebūtinai turi būti saulėta diena.  Taip kaip ir įdegti galima nesaulėtą dieną.

 

Galima ir iš žemės šilumą nebrangiai imti.  Net statybininkai netiki tuo ką sakau ir ką darau, bet kas pabando, turi gerą sprendimą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai, aš tuo tikiu, ir  šiltąjam sezonui žadu pasistatyti saulės kolektorių, bet tik ne žiemos sezonui.

Ir tikrai neįtikinsi manęs, kad saulės ar geoterminė energija bus pigesnė už grūdų išvalas, kuriom aš kūrenu.

 

Artėjame prie to  :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.