Pereiti prie turinio

uzblokuotas centrinis diferencialas


deima

Rekomenduojami pranešimai

sveiki kaip veikia uzblokuotas centrinis diferencialas,nes mano masiniukas turi berots ir priekini ir galinius atsikurus blokuojamus diferencialus,tai siek tiek nesigaudau,kaip geraiu kimba i darba,nes vakar 3h prasiknisau miske kol ant kalno uzkilau,o geresnio varianto ir nenustaciau,gal galite padeti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu gerai supratau tai ka parašiai, ir jeigu pats supratai ką parašiai, tai pas tave blokuojamas ir priekis. Mano nuomone turi tikrai gera aparatą.

Kitas variantas kad netaip formuluoji savo mintis , tokiu atvėju turi standartinį MP su galima galine blokiruote, ir nelabai moki juo naudotis.

Todėl gal gali plačiau nupasakoti savo veiksmų seką? :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas beatsitiktų MP visada turi galinį varomą tiltą, o priekinis yra pajungiamas. Tačiau esant nesklandumams MP priekinis tiltas pasijungia automatiškai (jeigu tai ne paskirstymo dėžės gedimas). Sugedus tilto pajungimo sistemai betkokiu atvėju neliktum be priekinio tilto , nes aktyvatorius automatiškai jį pajungtų ir negalėtum išjungti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip pas mane ir yra blokuojamas priekis taipat ir galas,o kaip tas centrinis blokuojams diferencials veikia tai ri nesigaudau.esu paprastas zmogelis tai jusu snekomis nelabai moku :D paaiskinti,bet esme ta kad visu 4WD sellect skydelyje nerodo rodo tik priekinius,.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradžiai:

 

Blokuojamas diferencialas tai toks diferencialas kuris blokuojamas mechaninio piršto pagalba, kuris savo ruožtu gali būti aktyvuojamas Suslėgto oro , elektro magneto, elektros motoro pagalba.

 

Mp paprastai tokį turi gale ir aktyvuojasi elektos motoro pagalba.

 

Centrinis difas blokuojasi paskirstymo dėžėje esančio dantračio pagalba, kurį stumdo rankenėlė automobilio salone.

 

Jeigu kalbi apie centrinį difą, reiškiasi turi super select įrangą. ir nemanau , kad ji neveikia. O užvažiuoti nepavyko , nes maža įgudžių ir gal but netinkamos padangos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip pas mane ir yra Super sellect,priekini tylta blokuoju jungdamas knopke A/T ir jis mano supratimu blokuojasi ir yra dar knopke Holle manyciau tai galinis aji neklisti jai ne tai patikslinkite.O kas liecia uzvaziavima tai taip salygos kai tiek daug sniego ir pavirsius buvo vien ledas,padangos skirtos butent tokiam ruozui o igudziai savaime aisku nera visu 100% itvirtinti,nes vazineju tik puse metu,bet aisku ta kalniuka iveikiau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip pas mane ir yra Super sellect,priekini tylta blokuoju jungdamas knopke A/T ir jis mano supratimu blokuojasi ir yra dar knopke Holle manyciau tai galinis aji neklisti jai ne tai patikslinkite.O kas liecia uzvaziavima tai taip salygos kai tiek daug sniego ir pavirsius buvo vien ledas,padangos skirtos butent tokiam ruozui o igudziai savaime aisku nera visu 100% itvirtinti,nes vazineju tik puse metu,bet aisku ta kalniuka iveikiau :)

 

Kiek zinau tai galinis tiltas pas MP blokuojasi mygtuku R/D Lock analogiškai priekis būtų F/D Lock :wink:

A/T Ir Holle mano nuomone kazkokie automatines greiciu dezes navarotai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas išvers iš lenkų kalbos:

Wyjaśnienie:

1.R/D Lock - blokada tylnego dyfra - galinio diferencialo blokavimas

2.A/T Mode - przełącznik zmiany trybu pracy skrzyni automatycznej - automatinės gr.dėžės režimo perjungėjas

3.Rear Heater - przedni włącznik tylniej nagrzewnicy - galinio šildytuvo įjungimas

 

4.H/M/S - zmiana twardości amortyzatorów - amortizatorių kietumo keitimas

(obok niego jest zaślepka(na podłokietniku), a w niektórych modelach jest tam słynna parasolka - przełącznik automatycznej anteny(wysunięta, 1/2 wysunięcia))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip Hold :D yra A/T ir perjungi Mode tai skydelyje usidega Hold.beto kai blokuojiu centrini difa,tai skydelyje uzsidega orandzinis kvadratukas ties priekiniu tiltu ir dar yra ant galinio tilto toks pats kvadratelis tik vat jis neuzsidega. :? klausimas ar cia avarine kazkokia ar cia neatlieka kazkokios funkcijos..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.