Pereiti prie turinio

Pagelbekite surasti prarasta android


want3d

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. teko girdeti, po to skaityti, jog galima rasti savo telefona ar kaip mano atveju plansetini nuotoliniu budu. Rada kazkoki aprasyma, kuris sako, jog galima net instaliuoti sekimo programele nuotoliniu budu. Kam teke tai meginti? Ar kas gal labiau nusimano kaip tai padaryti. Operatyviai reiketu toki veiksma atlikti.  
Labai pagelbetumete ne tik atgauti man mano plansetuka, bet ir uzgaudyti isgamas, kurie nukniso ji is mano buto. 


 

 

Lookout Plan B“: vienintelė tokio tipo programa, su kuria galima atrasti pamestą ar pavogtą telefoną net tuo atveju, jeigu pati programa nėra instaliuota Jūsų telefone. Jeigu praradote telefoną, „Plan B“ programą galima instaliuoti nuotoliniu būdų, ir ji automatiškai pradės veikti bei siųsti telefono buvimo vietą Jums.

 



Šaltinis: http://android24.lt/pamoka-kaip-atrasti-telefona-jeigu-jis-pamestas-arba-pavogtas/#ixzz3ftgHCJyo
Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas per planšetė? Bent iphone telefonuose yra icloud programėlė kurios dėka galima nesunkiai rasti savo telefoną, ištrinti visus duomenis ar įjungti skambutį. Taip pat ir su samsung gaminiais

Redagavo nazis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ir buvau, nors tuo abejoju, tai nepamenu nei kaip vadinau, nei kokiu slaptazodziu rasiau. dabar meginu issikrapstyti jo IMEI koda, gal policija jau uzsiimtu rimciau tada. Bet jis siuo metu dar isjungtas. Android device manager meginau. 

Problema kad jei mokes padaryti reset, tai galesiu laukti nelaukes as cia prie to zemelapio. 

Idomu ar dar kitu gudrybiu yra, kad sekti jau ne per mano acc, bet pagal jau irengini pati?
 

ADM.jpg
 
Google_acc.jpg
Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimai, kazkada irgi turejau tokia beda.... ieskojau per pelenga... 
zianu, kad mink recet, ar nemink reset... nors persius pilnai prasyvke... telefonas (plansete) isliks jos indefikacinis gelezies numeris... prie pirmo ijungimo i tinkla (su svetima ar jusu sim kortele) jis pelenguojas... sita numeri galima gaut pas savo opertoriu, arba, kai kuriose modeliuose buna pase (instrukcijoj)... seip, geriausiai ji suzinot isanksto - kazkokiu budu (kazka priminkius telefone) ji galima paziuret ir kur nors uzsirasyt...
as, kai prasikau (pavoge) labai nesiparinau - per "K" policijos skyriu... kovai su elektroniniais nusikaltimais, bei nusikaltimais internete... anksciau tai kanavo apie 15-20 doleriu (neoficialiai)... po pelengo gaudavai kordinates ir jei vagis pastate savo sim kortele, tai priedo ir jo adresa bei paso duomenis (rusijoj imant sim kortele reik pateikt pasa)... paprastai, pelengas jiem uzimdavo pora dienu, kad nustatyt vieta kur jis nakvoja, o ne seip po gatve vaiksto su telefonu, ar vienai nakciai pas kokia kekse prisiglaude...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema kad plancete turi tikrai ta IMEI (gelezies numeri) taciau ji ne su SIM korta. Visu androidu man rodo net paskutini operatoriu ir ta koda, o plancetinio nerodo. Tai vadinasi, net jei as dabar ji ir gausiu (rasiu, turesiu) tai policija negales jo rasti, nes jiems taip pat jo nerodys. Nenaudojo si plancete jokio operatoriaus, pagal kuri irgi butu galima atkasti. 

As ji (o tiksliau visus tris) pirkau su savo ID, bet net ir tai negelbsti. 


IMEI.jpg

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MAC adresus dabartinė technika klonuoja vienu klavišo paspaudimu, be to MAC adresų filtravimas paprastai daromas sistemos projektavimo stadijoje.

 

Tokias technologijas policija dar nenaudoja o kitos tarnybos vagyste nesusidomės, jei nepasakysi, kad kompe buvo detali atominės bombos pagaminimo instrukcija,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MAC adresus dabartinė technika klonuoja vienu klavišo paspaudimu, be to MAC adresų filtravimas paprastai daromas sistemos projektavimo stadijoje.

 

Tokias technologijas policija dar nenaudoja o kitos tarnybos vagyste nesusidomės, jei nepasakysi, kad kompe buvo detali atominės bombos pagaminimo instrukcija,

Rimai, cia jau naudoja... ir senokai... bet, kaip tu sakai, telefonu vagystem jie neuzsiema... kaip jau minejau, policijos skyrius (taip ir vadinas "отдел "К") sukurtas tiksliuju technologiju, banku sferoje, internete nusikaltelius gaudyt.... beje, tame terpe ir pedofilus... 

turint biski pazystamu, labai nesunkiai suranda ir telefonus....  :D zodziu iranga turi jie ir FSBsnikai... 

neseniai, Lietuvoje, skaiciau norejo pirkt gera iranga (bent jau VSD prase pinigu isigyt tokia iranga, kuri beje, leidzia ne tik isskaiciuot telefonus, bet ir juos klausyt, pelenguot onlain pririsant prie GPS ir p.n.), bet neleido biudzetas... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne biudžetas  :mellow: ,  Paulauskas gerai pasakė - kokiuose pirkimuose galų neturi likti, pats pardavinėjau techniką, kuri skirta spec tarnyboms.

 

tai viskas ką galiu pasakyti. Pažintys be abejo padeda, bet čia tai kitaip nei Rusijoje. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.