Pereiti prie turinio

JEEP FANŲ SUSITIKIMAI


Mive

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 445
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

tema gal apmiro, bet datos nieks neatsauke, ar kitaip nekoregavo... vien zo, mes laukiam ir mes busim :)

 Temos negaliu kiekvieną kart krutint, jei neturiu konkrečių rezultatų. Nenoriu žadėt to, ko negalėsiu galbūt ištesėt.

Tema neapmiro, tiesiog aš vienas negaliu visko padaryt greit ir gerai. Kiek galiu darau. Šiuo metu tariuosi su kai kuriais asmenim dėl susitikimo dienotvarkės užimtumo. Kai susitarsiu rimtai, pranešiu.

 

 Nenusiminkit, jei sudalyvausit, manau neturėtumėt būti nusivylę( na nebent man nesigaus  kas nors :wacko: .) 

;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip nurimo susitikimo tema  :mellow:  jau kuris laikas galvoju, gal pasigaminkim susitikimui lipdukus? gal yra kas is musu rato moka sumaketuoti? galetumem panaudoti kokia foto is praeito susitikimo, kaip manot?

Na pabandykit kas nors sukurpti kokį lipduką ar vėliavėlę. Reik maketo, o atspausdint galiu paprašyt savo pažystamo EMAGENCY. Ten nebrangiai ir gerai padaro.

 

 Ir dar. Kai kas jau atsisako dalyvauti. Pavyzdžiui Roosas negali, nes išvyksta į tolimesnę kelionę. Jis apie tai pranešė man. 

Taigi , būtų gerai, jei likus iki susitikimo, kokiai savaitei praneštumėt man asmeniškai, nes bus atrakcijų, kur reikalingas tikslesnis žmonių skaičius. AČIŪ .

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

19.Justas81 (Bandysiu ir as sudalyvauti) [/size]

Kaip bebutu gaila bet linksta situacija prie mano grando pardavimo:(

Apie granda liftas 6cm ivores plius 2.7cdi spyruokles,snorkelis, led fara, halai,vieta gervei po originaliu bamperiu,atsarginis ratas iskeltas prie bagazines dangcio,naujos 32coliu mt padangos su gero isnesimo diskais,duju teroidas 104ltr ,kebulo stovis neblogas(gal del to jog taip ir nenuvaziavo ir off road'a

Minusai bamperius reik dasivest iki grazumo kaikur yra taskuciai rudeliu kurias reiktu apsitvarkyt,viduje kur duju balionas reik uzdibaigti dugno paaukstinima ir pagrindine problema pakabos salentblokai juos buvo planuota pakeisti i poliritaninius bet......

Kaina tokio koks yra apie 4500eu zinoma galima deretis 

 

EX MITSUBISHI PAJERO2,MITSUBISHI MONTERO SPORT,NISSAN PATROL Y61.

 

JGC 4.7+LPG   32MT ratai-batai,   2.5colio liftas,  snorkas,daug sviesos

 

Tai ką, gal nebesudalyvausi?[/size]

Kuo tolyn tuo viskas tik geryn ir manau iseis ir sudalyvaut su pilnai sutvarkytu grandu ir nereiks parduot
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiai dienai pakoreguotas sarašėlis:

1. Mive (bele kada, išskyrus birželio 10-24 d.)
2.Sinchro ( jei laikas tiks. ... gal tada 27 birzelio ir as galeciau sudalivauti)
3.Minnde (aš dalyvauju, nebent...)
4.Zero (jei darbas leis)
5.schirokas ( bet kokiu atveju susibėgsim)
6.Parazitas (Stengsiuos ir aš sudalyvauti)
7.Mielks (as ir planuoju sudalyvaut susitikime. Data po kolkas nesvarbu)
8.Whydoes (aš taip pat už, tik kol kas be Jeep, bet iki to laiko manau atsiras koks tinkamas variantas )
9.Katis (Dalyvausiu data nesvarbu.bet jai jeep nepaves ta prasme nesuges. )
10.Pushka (Jeigu galėsiu atsilaisvinti, tai būtinai dalyvausiu. Kol kas nesu garantuotas.)
11.Aliuk (Pasistengsiu sudalyvauti )
12.Acela ( As irgi sudlyvausiu. )
13.Kestelis (Jei nekils netikėtumų, tikrai būsiu )
14.Jovaras (Bandysiu ir aš sudalyvaut.)
15.Roosas ( išvyksta į balkanus)nedalyvauja.

16.gruz (reiks juk kažkam schiroka partemt :-D) 

17.smacher666( Dalyvausiu:) )

18.ričardas78(nu jei zmona nepagimdo,ir as busiu)

19.Justas81 (Bandysiu ir as sudalyvauti) 

20.Teodoras (Jeigu niekas nepasikeis iki to laiko tureciau buti.)

21.GvidasR (jei suorganizuosit ne tik suvaziavima , bet ir koki linksmesni pasivazinejima , prisijungciau savo granda pavaikyt)

22. Rafal (Prasau i sarasus itraukti ir mane,dalyvausiu. )

23. Orionas (Planuojam ir mes su šeimyna prisijungti.)

Beje , CEBRYTE, kas prisirašėte, jei galite , man į a.ž. parašykite savo tel. . Būt labai fain.

LABAI PRAŠAU :salut: 

 

Kas davėte savo tel. , Būtinai paskambinsiu likus iki susitikimo, kokiai savaitei, kad rimtai susiderint visokias smulkmenas. 

Gerai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki visi JEEP fanai. yra pasiulymas 27a diena rengini padaryti Anyksciuose. preliminariai pramogos butu vasaros rogutes, exremalus laipiojimas medziais-skrydis trosu per Sventaja (veiksmas vyksta laaabai aukstai) ne silpnu nervu zmonems :) visos paminetos pramogos yra ir vaikams... pasitusinimui, grazioje gamtoje dyyydelis karjeras su dyyydeliu ezeru viduryje.. jei bus karsta norintys gales ir issimaudyti, bekepant koki nors kepsni :)  kaip manot kolegos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi JEEP fanai. yra pasiulymas 27a diena rengini padaryti Anyksciuose. preliminariai pramogos butu vasaros rogutes, exremalus laipiojimas medziais-skrydis trosu per Sventaja (veiksmas vyksta laaabai aukstai) ne silpnu nervu zmonems :) visos paminetos pramogos yra ir vaikams... pasitusinimui, grazioje gamtoje dyyydelis karjeras su dyyydeliu ezeru viduryje.. jei bus karsta norintys gales ir issimaudyti, bekepant koki nors kepsni :)  kaip manot kolegos?

Rogutes jau isbandytos :D  vat skrydis labai domina ir laipiojimas medziais... bet tavo pasiulymas  :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vyrukai :cheer: . Tik vakar grįžau iš atostogų, tai dabar bandau įsiliet į diskusijas.

Manau, kad shirokas (Darius), pasiūlė gan fainą dienotvarkę.

Aš nieko prieš.

Galima būtų susitikti Ukmergėj, kam patogiau. Apvažiuot jos apylinkes, žymesnes vietas, padaryt priešpiečius ant Šventosios skardžio ir traukti į Anykščius.

 Kas važiuos iš toliau, manau reik ruoštis anksčiau.

Siūlyčiau pas mane būti apie 10 valandą. Galėsim sutrumpinti maršrutą apytikriai kokiom 3 valandom ir čiuožt į Anykščius. Nuo Ukmergės apie 35 km. Būtume ten apie puse dviejų. Taigi pats tas ir pramogoms, ir dulkėms nuplaut.

 

Taigi laukiu jūsų pasiūlymų ir komentarų, nes be jūsų daugumos sutikimo nieko nebus.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebe kas beliko iki susitikimo. Jei kas negalite ar apsigalvojote , praneškite.

Tikslinu sąrašą:

1. Mive (bele kada, išskyrus birželio 10-24 d.)
2.Sinchro ( nedalyvauja. Nespėjo susiremontuoti variklio)
3.Minnde (aš dalyvauju, nebent...)
4.Zero ,(man regis neiseis atlekti nes draugas zenijasi reiks lekti sveikinti,nesuspesiu visur...  :wacko:)

5.schirokas ( bet kokiu atveju susibėgsim)
6.Parazitas (Stengsiuos ir aš sudalyvauti)
7.Mielks (as ir planuoju sudalyvaut susitikime. Data po kolkas nesvarbu)
8.Whydoes ( nupirkau jeep, tai dalyvauju 100proc.)

9.Katis (Dalyvausiu data nesvarbu.bet jai jeep nepaves ta prasme nesuges. )
10.Pushka (Jeigu galėsiu atsilaisvinti, tai būtinai dalyvausiu. Kol kas nesu garantuotas.)
11.Aliuk ( nebedayvauja. Vyksta į Medininkus)
12.Acela ( As irgi sudlyvausiu. )
13.Kestelis (Jei nekils netikėtumų, tikrai būsiu )
14.Jovaras (Laiko egzus , nebus.)
15.Roosas ( išvyksta į balkanus)nedalyvauja.

16.gruz (reiks juk kažkam schiroka partemt :-D) 

17.smacher666( Dalyvausiu:) )

18.ričardas78(nu jei zmona nepagimdo,ir as busiu)

19.Justas81 (Bandysiu ir as sudalyvauti) 

20.Teodoras (nedalyvaus.)

21.GvidasR (jei suorganizuosit ne tik suvaziavima , bet ir koki linksmesni pasivazinejima , prisijungciau savo granda pavaikyt)

22. Rafal (Prasau i sarasus itraukti ir mane,dalyvausiu. )

23. Orionas (Planuojam ir mes su šeimyna prisijungti.)

 Taigi..... Ar nieko nepraleidau?

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.