Pereiti prie turinio

Chevrolet trans sport 3.4 AWD


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos,

didėjant šeimai prireikė miniveno. Labai patrauklus šitas mašiniukas man atrodo. Aišku, viena ašim varomų vienatūrių pasirinkimas žymiai didesnis, bet įpratimas - baisiau už ligą :D. Gal žinot kas nors ką nors apie tokį aparatą, kaip patikimumas, eksploatacija detalės ir kita...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos,

didėjant šeimai prireikė miniveno. Labai patrauklus šitas mašiniukas man atrodo. Aišku, viena ašim varomų vienatūrių pasirinkimas žymiai didesnis, bet įpratimas - baisiau už ligą :D. Gal žinot kas nors ką nors apie tokį aparatą, kaip patikimumas, eksploatacija detalės ir kita...

Pas mane panašiai buvo, tai iš keturiais varomų vienatūrių nusipirkau sharaną 1,9 tdi 4motion, dabar mieste kuro sanaudos 8-9l, užmiestį 6-7.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos,

didėjant šeimai prireikė miniveno. Labai patrauklus šitas mašiniukas man atrodo. Aišku, viena ašim varomų vienatūrių pasirinkimas žymiai didesnis, bet įpratimas - baisiau už ligą :D. Gal žinot kas nors ką nors apie tokį aparatą, kaip patikimumas, eksploatacija detalės ir kita...

ne ne ir ne variklis sudas.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau Sharaną 4motion, ir nusprendžiau - geriau susitaikysiu su didesnėm išlaidom, nei važinėsiu su tuo inkvizicijos įrankiu :D. Taigi, įsigytas Chevroletas AWD. Kiek sprendimas pasteisins bus matyt, bet bent jau važiuot pakankamai patogu, o ir vietos tiek, kad sunku su europiečiais lyginti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau Sharaną 4motion, ir nusprendžiau - geriau susitaikysiu su didesnėm išlaidom, nei važinėsiu su tuo inkvizicijos įrankiu :D. Taigi, įsigytas Chevroletas AWD. Kiek sprendimas pasteisins bus matyt, bet bent jau važiuot pakankamai patogu, o ir vietos tiek, kad sunku su europiečiais lyginti.

 

 

Tai benzininį nupirkai?  Koks motoras ? Dujos yra ?  Šiaip amerikonai ilgai ir smagiai važiuoja. Aš pats galiuosi, kad Renault pirkau o ne amerikoną.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nors automobilis įsigytas ne pelkėms forsuot, o šeimą ramiai ir saugiai vežiot, vistiek neiškenčiau truputi jo nepakankinęs. Nustebino transmisijos darbas. Ant apledėjusio kalniuko, pakabinus diagonaliai kasasi abu galiniai ratai ir vienas priekinis, ir lėtai, aimanuodamas (tiesiogine to žodžio prasme, keistas garsas iš transmisijos) ropščiasi į viršų. Gal kas žinot koks ten transmisijos veikimo principas ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.