Pereiti prie turinio

NP purkstuku patikrinimas KAUNE ???


Rekomenduojami pranešimai

teko girdeti apie kazkokia dyzlita. sake tikrai rimti specai dirba. gal kas turit kokiu kontaktu?

 

 

Nanau kalba eina apie sia firma, tik eilutes buna nemazos.

DIZELVITA, UAB

H. ir O. Minkovskių g. 73A, 46219 KAUNAS

(37) 390019

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

burelis DIZELVITA nieko o DIZRIDA :puke: :puke: :puke: :puke: nekazka visai neblogai dar daro AUTOVITUS vilijampolej o geriausiai tai ta daro zemkiniai meistrai jei ka tai turiu ju nr

Aciu uz pagalba, jau radau nebloga meistriuka, t.y. zmones kalba kad neblogas. Laikosi jis palei Vilniu, Nemencines plent. Tai jis patikrina po 5 lt, o pakeicia ir pritrina po 20. Nors pritrinti galima aisku ir paciam, zinant kur ir kaip trinti. Taigi gal kas turi kokiu pamastymu????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kuria vieta tuos purkstukus trina? Jau nesamones rasinejat :evil:

Patikrins purkstukus bet kas, kas turi stenda nors ir samadielna. Daug meno nereikia......

Shaibas susipirk po porkstukais arba senasias atkaitink jei eko variantas icon_exclaim.gif

 

po purkstukais saibas tik naujas... buvau pataupes tai teko ardyt ir det naujas. lirostoje pagal pavyszi visai papigiai surinko tuos ziedelius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

burelis DIZELVITA nieko o DIZRIDA :puke: :puke: :puke: :puke: nekazka visai neblogai dar daro AUTOVITUS vilijampolej o geriausiai tai ta daro zemkiniai meistrai jei ka tai turiu ju nr

Aciu uz pagalba, jau radau nebloga meistriuka, t.y. zmones kalba kad neblogas. Laikosi jis palei Vilniu, Nemencines plent. Tai jis patikrina po 5 lt, o pakeicia ir pritrina po 20. Nors pritrinti galima aisku ir paciam, zinant kur ir kaip trinti. Taigi gal kas turi kokiu pamastymu????

 

gal galetum man jo kontakta parasyt, man irgi reikia purkstukus patikrint, tik trint nereikia nieko, man tik patikrint :) buciau dekingas, jei kontaktus parasytum, nes dyzel servise labai jau pasikele bicai... :|

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

icon_exclaim.gif
po purkstukais saibas tik naujas... buvau pataupes tai teko ardyt ir det naujas. lirostoje pagal pavyszi visai papigiai surinko tuos ziedelius.

 

vezei jiems senas saibikes ?

 

kadangi motora buvau pasiberes tai nulekiau su senom saibikem ir is dideles kruvos isburem tiksliai tokias naujas ir papigiai. buvau kauno aleksoto lirostoj.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.