Pereiti prie turinio

priekinis tiltas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,isigyjau dzipa opel monterey, pirmas dzipas, tai ir nelabai ka ismanau apie juos,prasau jusu pagalbos del priekinio tilto.Vazziuojant su ijunktais visais keturiais ratais ir pasiekus 40km/h greiti pradeda kazkas cypti ir apsoliuciai garsiai viskas dirba tas tiltas, oviska atjungus prieki ir ant ratu uzrakta nuemus, tai be jokiu garsu? Gal kas zino kas galetu buti, ar nuo ko pradeti jieskoti giedimo, ar jau mano tiltui pabaiga? Isanksto aciu uz pagalba.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TO DARIUS

o ta ar galetum smulkiau, kodel negalima ijungus priekio asfaltu vaziuoti, kad nekiltu problemu?, nes nelabai suprantu kame cia reikalas?

su cheviu kiek vazineti teko tai jokiu problemu ar tu asfaltu leki ar kalnais.

 

Darius aiskino, kad negalima jungti kada yra tarpasinio dieferencialo blokavimas, tai reiskia, kad ijungus abu tiltus jie susijungia mirtinai ir kada tu darai posuki, priekinis ir galinis ratai sukasi skirtingu greiciu ir lauzo razdatke. Todel abu tiltus galima jungti tik esant minkstam gruntui. Pas kitus dzipus diferencialo blokavimas isijungia tik su papildomu mygtuku. Su tokiais galima vazineti isijungus abu tiltus ir esant kietai dangai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o sud.. tai ka reikes opeli keisti i ta kuris keturiais lekia.

bet tai del tokio vazinejimo asfaltu pasekmiu kokiu gali buti? :(

nes cia kai buvo didziausias plikledis tai ten su vienu tiltu vaziuok nevaziaves.

nezinau kaip pas tave,as su oplia vazinejau per visas pliksalas ir sniegus 4x4...ysokdavau ir y autostrada...svaria...niekas neuze,niekas nesidare..vaziavo normaliai.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To fronterapsakas. Tai kokios problemos slidziu keliu visais keturiais vazineti? Isvaziavai i normalu kelia issijungei ir vaziuoji kaip su lengva masina. O pasekmes gali buti nuo sulauzytu kryzmiu iki supjautos razdatkes. Pas mane buvo siek tiek panasus variantas, tik tiek, kad netiko tiltuose reduktoriu poros ir priekinis tiltas sukosi greiciau, nei galinis, ir pavazinejus kietesne danga suluzo viena kryzme ir neblogai buvo padilusi razdatke.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vladimiras parase kas pas jy darosi su monterejum, tai paskaiciau kad ir pas mane kaskas panasaus yra. o gal kokio tepalo razdatkej mazoka. matai kad ir blogas kelias pripustytas, slidus tiek zvyrkelis, tiek asfaltas ijungus 4x4 kartais nevaziuoju letai o minu iki 90. :shock: subyres tai subyres. :( bet vistiek neramu kasko pasidare. nors va Radvydas kaip sake jo oplia nieko nejaucia :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vladimiras parase kas mas jy darosi su monerejum, tai paskaiciau kad ir pas mane kaskas panasaus yra. o gal kokio tepalo razdatkej mazoka. matai kad ir blogas kelias ijungus 4x4 kartais nevaziuoju letai o minu iki 90. :shock: subyres tai subyres. :( bet vistiek neramu kasko pasidare. nors va Radvydas kaip sake jo oplia nieko nejaucia :D

 

Pasikeisk ta alyva, ne karve kainuoja :D Gal isvis pustuscia razdatke vazineji, jei kur nors leidzia... Nezinau kaip pas kitas masinas, bet pas mane issukus varzta ant jo galo yra magnetas ir labai puikiai matosi, kiek metalo drozliu yra ant jo. Jei drozliu nera, viskas gerai, o jei apkibes drozlemis reiketu daryti atitinkamas isvadas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matot as ta dzipuka turiu tik savaite tai net ir nezinau kur ir kaip su juo vazinejo ir noriu kiek imanoma daugiau info suzinoti apie dzipus kaip juos taisiklingai ekspluotuoti va kaip pvz.kaip naudoti ir kada naudoti galima 4x4 ir kada nepatartina,kad ten niekas nesipjautu. Tai kiek suprantu tie hubai yra kur rato centre galima pajungti priekini tilta. Tai va kai tuos junktus ant ratu ijungi na padarau lock kad veiktu tas tiltas ir neijungus su rankena priekio vistiek toks kaip uzesys yra, na vienu zodziu triuksmingiau vaziuoja, o kai ijungus dar ir 4x4 tai is vis belekas darosi.Ka letai vaziuoji tai lyg ir nieko, bet greiciau tai is vis belekas net baisiu vaziuoti? Ir kaip tepala dezei pasitikrinti, gal kaip nors imanoma?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matot as ta dzipuka turiu tik savaite tai net ir nezinau kur ir kaip su juo vazinejo ir noriu kiek imanoma daugiau info suzinoti apie dzipus kaip juos taisiklingai ekspluotuoti va kaip pvz.kaip naudoti ir kada naudoti galima 4x4 ir kada nepatartina,kad ten niekas nesipjautu.

 

Pradžiai paskaityk čia: http://jeep.avtograd.ru/systems/index.htm

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to Arvydasius

na paskaicius tam rusu saituke, taip iseina, kad daug dzipu nera skirti vazineti norm keliu su 4x4. nes ir transmisija lauzosi ir nuo kelio nulekti gali. :( na bet jei asfaltas slidus vistiek su 4x4 vaziuoji, o ka daryt, nes su vienu tiltu, tai galas pradeda prieki lenkti tai ir ne kas buna :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kiek supratau,4x4 galima naudoti tik tuo atveju jei uzbuksavavai su galiniu tiltu. Ir tipo pas mane bus taip kad visa transmisija bus supjauta jei vazinejo asvaltu? :(

 

matai kol nepaziuresi kas yra tai negali sakyti kad visa transmisija supjauta. kol neikises nagu tik gali spelioti kas kas gali buti. tas pats ir pas mane. kol nepasitikrinsiu tepalu ir nepasikeisiu tai ir spelioti gali :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kiek supratau,4x4 galima naudoti tik tuo atveju jei uzbuksavavai su galiniu tiltu. Ir tipo pas mane bus taip kad visa transmisija bus supjauta jei vazinejo asvaltu? :(

 

Kai uzbuksavai - eini traktoriaus :D

 

Negalima naudoti ant tokiu pavirsiu, kur geras sukibimas su danga ir nera galimybes praslysti ratui. O jei atsiranda toks reikalas (istempt is griovio pvz. ka nors ant asfalto), tai letai galima. Svarbiausia proto ribose viskas turi but.

 

Dar pagalvojau, pas tave gali buti adatiniai guoliai stebulese sueje. Garsas konkretus buna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.