Pereiti prie turinio

Žvejų dėmesiui: privalomos liemenės


džintato

Rekomenduojami pranešimai

Seime užregistruotas prijektas Nr. XIIP-2211, numatantis kad žvejojantys valtyse (irklinėse, motorinėse, pripučiamosiose) ir poledinės žūklės metu žvejai privalės dėvėti gelbėjimo liemenes... matau gerą biznį... ir turiu galvos skaudulį - o tai kaip su ta liemene spiningą mėtyti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne.. nu valtyje kad būtų liemenė - suprantu... bet kad apsirengus... arba ant ledo su liemene, jeigu užsidėjęs neskęstantį kombinezoną... taigi aišku, kad nauja tvarka skirta tik tam, kad vėl mėgėjus žvejus gręštų... čia kaip per tą anekdotą:

Kolūkyje vysta susirinkimas.... tema: darbo našumo gerinimas... vienas pakelia ranką ir sako: o davajte prie dalgio dar vieną dalgį pritvirtinkime - pjaus ne tik į vieną pusę modamas, bet ir į kitą - dvigubas našumas... visi ploja, klausia: o kas tu... tas atsako: aš sandėlio vedėjas... kitas kelia ranką ir siūlo: o davajte ant dalgio koto grėblį uždėsime - ne tik pjaus, bet ir sugrėbs... visi ploja... pisistato - melžėjų cecho viršininkas... kelia ranką kitas ir siūlo: o davajte ant pimpalo dar žibintą pritvirtinsime... visi nustebę: o kam... atsako - galės ir naktį pachalinti... o tu kas? atsako: o aš šienpjovys Dima...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tavo žiniai, liemenių yra visokių, ir deja įstatymas teisingas, jeigu yra nemažai idiotų kurie prisigeria ir bando nusičiurkšti ir valties, poto įkrenta ir nuskesta. Liemenės jau visada buvo privalomos su vidaus degimo varikliais, ir visai nesvarbu kokio ilgio valtis. Privaloma ir viskas. Dabar bus privaloma ir su irklais. 

O dėl visokių liemenių - pvz kur pati prisipučia - aišku jo kainuoja skaudžiai, bet pati pramoga kaip žvejyba ar pasiplaukiojimas jau nepigi.

AWN-AWN-Rettungsweste-Security-L-150N-10

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal basonus privalomai kiekvienoje valtyje reikia įtvirtinti...

ne, aš tai suprantu kad blogiau nebus, bet tikslas juk aiškus - liemenių biznis ir biudžeto pildymas už liemenių nedėvėjimą nubaustų žvejų... ir taip aplinkosaugioninkai už mūsų pinigėlius mašinų prisipirko ir tipo dirba... ir gausis kad ne brakonierius gaudys, o normalų mėgėją "ciochins"...

 

a jo... medžiotojai juk irgi pagėrę pasišaudo... pritariu Kolegai dėl neperšaunamų liemenių ir siūlau įteisinti aklosaugiklius - prieš kiekvieną šūvį reikalavimą papūsti į alkotesterį...

Redagavo džintato
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nereikia matyti visur vien tik kitų biznį. Darbo sauga irgi daug kam atrodo biznis iki tol kol pačiam nenukrenta plyta ant galvos.

pats dažnai plaukioju su vaikais, jie pas mane nebepukštauja, nes patyre savo kailiu kad apvirsti tikimybė visada yra, ir tai dėl jų pačių saugumo. Pats irgi stegiuosi valtyje būti su liemene, dėl tų pačių vaikų :D

 

p.s. apvirto plaukiant badare, ne valtimi, bet to pakako, raginti nebereikia :D

Redagavo klajoklis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš apie tą patį - protingas ir taip pasirūpins savo saugumu, neraginamas... pvz, pas mane valtyje sėdynės gali būti naudojamos kaip plūdūrai... plaukioju mažame ežerėlyje, netoli pakrantės... nevartoju... vaikas irgi išmokintas ramiai sėdėti... suprantu kai teisės aktais palieka alternatyvą, bet kai nusipeza... nieko prieš būčiau už gelbėjimo ratą privalomą... nu bet liemenė ant ledo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš apie tą patį - protingas ir taip pasirūpins savo saugumu, neraginamas... pvz, pas mane valtyje sėdynės gali būti naudojamos kaip plūdūrai... plaukioju mažame ežerėlyje, netoli pakrantės... nevartoju... vaikas irgi išmokintas ramiai sėdėti... suprantu kai teisės aktais palieka alternatyvą, bet kai nusipeza... nieko prieš būčiau už gelbėjimo ratą privalomą... nu bet liemenė ant ledo...

čia ir bandoma prisibelsti iki tokių kuriem visada jūra iki kelių. Kiek kiekvienais metais yra nukeliama nuo lyčių? ir viskas dėl ko? kiek aiškinama, kiek baudžiama o vistiek kiekvienais metais atsiranda nemažai rizikuojačių savo gyvybe, ir man paaiškink, kodėl tokius poto reikia gelbėti? o jeigu baudos būtų tūkstantinės? bet iš tų proto ubagų gi nėra ką paimti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tingiu viska skaityt, nes labai daug prirasyta :D  liemene turiu nuo to laiko kai isigijau ir valti ~10m paskutinius 5 metus deduosi ir ziema ant pirmo/paskutinio ledo, nesudaro sunkumu nei valti spiningau, nei su avizelem ziema zvejot, pirkau gariunuose, tais laikais mokejau 50-70lt

tai nemanau, kad nuo tiek nubiednesi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargu ar nubiednės, esmė, kad teoriškai tos liemenės greičiausiai bus privalomos visada ant ledo :D

Tarkim ant Kauno marių ledas pusmetrinis, nu tai kas tarkim iš tų "mozūrkų"? Nu tos tai tiek to, vietos jos tai neužima beveik.

O ką su ta liemene? Nei ji reikalinga ant rimto ledo nei ką, tačiau kaip tų mozūrkų į dėžės dugną nenumesi. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesgariacink bratka, kaip sakoma, siulymas yra viena, priemimas yra kita :D  aisku kaip dzitanto atveju, tai biski nesamone bus, su neskestanciu kostiumu dar ir liemene detis, bet manau jeigu ir priims skubotai, poto pataisa kokia ives, kaip su masinu isregistravimu irgi "tobulas" istatymas, bet dabar jau kazkiek mastyt pradejo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per tokius pataisymus kiek uždirba iki pataisymo...

Aš visad sakau,kad kikvienas yra atsakingas už savę, tad tokie istatymai man kvailai atrodo....noriu deduosi liemene noriu ne...o čia tik dėl pasipenijimo...

Gaunasi šiais laikais žvejoja tik tas kas tikrai gali sau leisti tai daryti, neveltui sakoma kad žvejyba brangiau nei medžiokle:-D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visad sakau,kad kikvienas yra atsakingas už savę,

pritariu, kad atsakingas už save, bet kai to atsakingumo 0, tai tada, kai reikia nukelt nuo ledų ar ištrauk iš dugno kaip ir atsakomybė perkeliama ant gelbėjimo tarnybų, kad krante atsidurtum....o tai jau kainuoja liemenių daug....., kad kam čia to viso reikia....vat ir rūpinasi, kad visiems užmaut liemenes per tuos kurie už save atsako ir skesta......manau liemenės reikia, ne valties kampe, kad gulėtų , o ant saves....3 kokie metai atgal žvejojo su valtim, vyrai metuose ir liemenes turėjo, tik kad liemenės valties kampe numestos buvo, apvirto valtis ir po šiai dienai dėl neaiškių priežasčių ir dviejų vyrų nėra, o būtų užsidėje liemenes po šiai dienai žvejotų....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau kad Liemenes privalomos bet kokiu atveju.. Kad nereiktu veliau graudziai raudoti uz nuskendusius ir nerastus po ledu, iskritusius is valties ir prigerus vandens ir siaip nelaiminga koky atsitikima..

Taip kad tikrai ne i bloga puse ystatymas.

As pats nusipirkau pirmoje eileje visai seimai liemenes kostiumus, aisku tik vandens moca turejau, veliau katery pirkau tai jau nebereikejo pirkti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakote mastyti LRS pradėjo? klystate... tiesiogiai su tuo susiduriu... šiaip manau ne liemenių reikėtų, o reiklavimo žvejybos metu ant kaklo plytą prisirišti... kad nevidonai visokie girti iškritę nebeišplauktų... ir žuviai maisto problemą išspręstume...  o video į tema... sėkmės visiems

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau as asmeniskai kaip kazkas rase vos isigijes valti nusipirkau ir liemenes ir praktiskai visada ja bunu uzsidejes nebent vasara kai ziauriai karsta ir stovedamas mariose spiningauju. O visiems kurie priesiskai nusiteike pries liemenes galiu papasakot kaip buvo pries paskutinej zvejyboj plaukem i jura su  kateriu (baylaineriu) nu ir taip jau nutiko kad laivavedis is vietos rove gazas dugnas gale sedintis aisku issiverte gerai kad kitas spejo pagriebti ji uz atlapu tai ikrito tik iki liemens o tokiu metu laiku aisku i jura plaukiam gerai prisirenge taigi galejo buti tikrai didele nelaime nes taip ikritu rubai sveria velniskai daug ir nuskest galima momentaliai o toki kateri sustabdyti tai reikia laiko plius apsisukti priplaukti svelniai nekeliant bangu. Taigi pesimistai spreskit patys gerai tai ar ne. Iki siol irgi galiojo istatymas del liemeniu tik jas turejo deveti tik tokioje valtyje kuri plaukia didesniu nei 20km h.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.