Pereiti prie turinio

Frontera B Gumniai Kilimeliai 5Duru


Rekomenduojami pranešimai

tai yra pirkti. Puikiausiai tinka universalus guminiai kilimukai. Seniau buvo sudeti golfuke dabar mano fronteroj, o kai dar nori y bagazine kilimelio  tai yra pirkti pigu.lt pats is ten pirkau,tik kad toks kaip plasmasinis.

post-10928-0-25201700-1413902077_thumb.jpg

Redagavo Dovydas83
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senukuose maciau yra ir vientisu pirkti tik tais tiek, kad jie yra naujoviski ir tera guvos gabalas su grioveliais ir ziema vandens nelaiko ant saves,o po visa masina tasko :D . Geriausi ir pigiausi tie senoviski su uzlenktais krastais, kai reikia paimi ir ispili lauk vska, o ne y masina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senukuose maciau yra ir vientisu pirkti tik tais tiek, kad jie yra naujoviski ir tera guvos gabalas su grioveliais ir ziema vandens nelaiko ant saves,o po visa masina tasko :D . Geriausi ir pigiausi tie senoviski su uzlenktais krastais, kai reikia paimi ir ispili lauk vska, o ne y masina.

dekui uz info

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet nemanau kad jis tikrai fronteros,greiciausiai kokio miniveno

pas mane tai tikraikad ne fronteros, o seip matei nuoroda kur siunciau, yra irtokiai kaip tavo ir tokiai kaip mano su gale vientisais tik medzeginiai, o as noriu guminiu :). Forumieciu deka isiaiskinau jpg tokiu nera ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.