Pereiti prie turinio

Jeep Wrangler


baks2lt

Rekomenduojami pranešimai

bet seip, tai kultine masina... specifine... jas arba myli, arba neapkencia...

su 4 l varikliu tai reali "бешеная табуретка"... su 2.5 neteko vazinet... bet manau skirtumas kaip diena ir nakti... 

paskambinau draugeliui i Bulgarija - zmogus jais serga... sako, kad variklis silpnas, bet neuzmusamas... 

tai tiek ziniu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet seip, tai kultine masina... specifine... jas arba myli, arba neapkencia...

su 4 l varikliu tai reali "бешеная табуретка"... su 2.5 neteko vazinet... bet manau skirtumas kaip diena ir nakti... 

paskambinau draugeliui i Bulgarija - zmogus jais serga... sako, kad variklis silpnas, bet neuzmusamas... 

tai tiek ziniu...

 

nu beshenaja taburetka vadinamas XJ rusijoje.. ar as giliai klystu? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

бешеная табуретка - su 4 l varikliu... YJ... 

sudinas variantas TJ... viena ranka vairuoji,kita asaras sluostai... pati nevykus  modifikacija... 

dar stato 5.2 varikli, Jeep grando... ten isvis masina skraido... teko vaziuot su tokiu... bolidas ne masina... 

i YJ variklio skyriu dar lenda V10 nuo vaiperio... deze irgi vaiperio.... razdatke atlas II... ir fffsio.... tada isvis pipec... su parasiutu vazinet reiks... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va tau "na chaliavu receptas" kaip padaryt bolida... 

nuo Quadra-tuning

 

 

[20:20:36] dima-quadra: даю рецепт дикой машинки на каждый день

[20:20:40] dima-quadra: городской
[20:21:00] dima-quadra: берешь YJ 2.5
[20:21:12] dima-quadra: и выбрасываешь все
[20:21:24] dima-quadra: движок, коробку и раздатку
[20:21:42] dima-quadra: дальше - находишь 5.2 от гранда
[20:21:58] dima-quadra: к нему докупаешь в США (а возможно и у вас найдешь)
[20:22:11] dima-quadra: маховик от 1500 РЭМ-а на ручке
[20:22:50] dima-quadra: плюс сцепление (без ведомого диска), только корзина и вилка с подшипником выжимным
[20:23:19] dima-quadra: дальше самое интересное - находишь колокол от Дакоты 3.9 с МКПП
[20:31:59] dima-quadra: дальше проще - к движку прикручиваешь маховик от РЭМ-а
[20:32:08] dima-quadra: и колокол от Дакоты
[20:32:45] dima-quadra: и теперь можешь туда запросто засунуть МКПП АХ-15, родную джыповскую
[20:33:07] dima-quadra: от 4.0 Чирков и Врэнгов и от 2.5 дизельных чирков
[20:33:38] dima-quadra: и дальше уже если экстремал оставляешь с этой коробкой 231 раздатку
[20:34:07] dima-quadra: или ставишь 249 ОД от Гранда если не сможешь управлять этой дикой машинкой
[20:34:15] dima-quadra: Колесики 31 радиус
[20:34:27] dima-quadra: и все - дикий городской боец
[20:35:03] dima-quadra: готовый порвать как тузик грелку почти любого
[20:35:21] dima-quadra: плюс компактый и очень меневренный
[20:36:24] dima-quadra: никто не знает что он просто очередная жертва
[20:36:41] dima-quadra: плюс не страшны разбитые участки тротуары и все такое
[20:37:12] dima-quadra: кайф тут ведь в чем - все родное
[20:37:19] dima-quadra: от разных моделей
[20:37:29] dima-quadra: ничего резать-варит не надо
[20:37:39] dima-quadra: все подходит как я говорю - конструктор

 

jei ne desi didesniu nei 31" ratu, tai tiks ir gimti tiltai, jei didesnius - suplesysi nach... reikia keist tiltusi dana44... 

 

na, sekmes!

ir idek nuotraukas, kai nusipirksi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

бешеная табуретка - su 4 l varikliu... YJ... 

sudinas variantas TJ... viena ranka vairuoji,kita asaras sluostai... pati nevykus  modifikacija... 

dar stato 5.2 varikli, Jeep grando... ten isvis masina skraido... teko vaziuot su tokiu... bolidas ne masina... 

i YJ variklio skyriu dar lenda V10 nuo vaiperio... deze irgi vaiperio.... razdatke atlas II... ir fffsio.... tada isvis pipec... su parasiutu vazinet reiks... 

 

7metai pas mane TJ kas mate kaip vazioja mano wrangleriukas,tikrai gali patvirtnt kad is gerai vazioja,o kam is nevazioja paprasiausia vairot nemoka,todiel ir varo(tamazkes sugalvoja) ir skirtumai tarp Yj ir TJ pagrinde ikiso jou ipurskima ir pastate ant sperokliu,kokie cia minusasi pries YJ?pagrinidnes bedos Genera pakaiciou japona ant vokecio,gerai uzsandarinou sankabos kozuha,purvu uzsikimsa(jai osfaltu vazinet tai px) na ir i begunoka dregme patenka(vielgi jai iki kopoto i vandeni ikist) tai vat visos bedos.

tai manou jai neisbandes gerio tilet

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Denis2

varnai pats graziausias vaikas, jos vaikas... ©

 

cia be pykcio, zinai kaip man patinka Ford Explorer? ir butent 1991-1994 m laidos... pypec kaip patinka... zemu apsuku variklis, prie 1000 apsuku jau rauna kaip durnas... trasoje 190 km|h (daugiau ribotuvas ne duoda)... zodziu, myliu, patinka jis man iki apsisikimo... bet nuo mano meiles jis geresnis (na, ir blogesnis) nesidaro...   :cheer:

cia tas pats, kas irodinet mylinciam vyrui, kad jo zmona baisi kaip mano gyvenimas...  :D

o realiai, su juo tiek pisalines kad jis per purva vaziuotu (pala-pala, nesibark - as kol kas apie savo Forda kalbu), kad uz tuos pinigus galima nusipirkt du Rubikonus ir vagona atsarginiu daliu jiem... ir manai, kad mane kas nors itikins, kad Ford Explorer bloga masina? as manau - be variantu... tad ir as nebandau savo istatus i tavo vienuolina nest...  ;)

tad geriau ziuret i ta dalyka paprasciau... yra masina kuri "man asmeniskai patinka"... ir yra tiesiog masina... 

is visu variantu Jeep Wran pastarasis yra labiausiai nevykes, ir cia ne mano nuomone...cia nuomone tu zmoniu, kas jais uzsiima ir vazineja... ne 7 metus, o visada... ir per ta laika supjove ne viena Jeep iki saibu...

beje, tie kurie tavo zodziais tariant "kas vairuot nemoka" (kieno nuomone as cia pagarsinau) yra islose su Wrangleriu (proektu jo bazeje) trialo pasaulio cempionata Kanadoje ir Amerikoje pries keleta metu... 

taip, kad jei zmogui yra galimybe patart ir padaryt taip, kad jis nelaipiotu "ant svetimu grebliu", ir jei yra pas zmogu pasirinkimas ar galimybe pasirinkt, reik siulyt ne ta "ka as myliu", o ta kas yra geriau.... 

beje, cia musu kolchoze darytas projektas... tad ne visai svetimas ir man supratimas apie sita masina...

 

IMG_0068.jpg

lalbum_0203143158.p_1809125347_3919.jpg

CIMG3716.JPG

IMG_0384.jpg

CIMG3766.JPG

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.