Pereiti prie turinio

skustas, maltas asfaltas


marius-uaz

Rekomenduojami pranešimai

Reikia, reikia, reikia... :-) na dar ziurint kurioje šalies dalyje, jei strategiškai patogioje reikia labai daug (na man čia daug, dirbantiems toje srityje gal visai ne) :-) is patogios vietos paimciau apie 150t jei "nevisai" patogios vietos apie 100t. Kai bus konkretesnių ziniu tai jei nesunku pasuk man arba parašyk i az savo nr ir pats pasuksiu, dekui is anksto..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia, reikia, reikia... :-) na dar ziurint kurioje šalies dalyje, jei strategiškai patogioje reikia labai daug (na man čia daug, dirbantiems toje srityje gal visai ne) :-) is patogios vietos paimciau apie 150t jei "nevisai" patogios vietos apie 100t. Kai bus konkretesnių ziniu tai jei nesunku pasuk man arba parašyk i az savo nr ir pats pasuksiu, dekui is anksto..

parasiau laiskeli :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Kubais" matuojamas toks geris, arba "masinomis" (kurios irgi matuojamos kubais), priklausomai nuot to kaip naudingiau pardavejui ;)

Nu kad kubais matuoja tai gerai, bet kuba kazkaip pasverti reiketu, kad žinočiau kiek tu kubu krautis galiu :-) aisku tas galiu ir leidžiama du atskiri dalykai, tai va ir mastau kiek as cia galiu :-)

Redagavo Marius-UAZ
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.