Pereiti prie turinio

Keistas garsas


Rekomenduojami pranešimai

zodziu atsirado keistas garsas. ijungus pavara (automatui) spaudziu gaza jei letai tai garso nera, jei spaudziu greitai tai atsoranda kazkoks bildejimas ir dar welniai zino kas... ar tai greiciu deze ar dar kasnors. vakar vaziavau i gan statu kalna tai vis nelipdawo . kas kelios sekundes tarsiismestu pavara ir paskui wel sukabina. visa tai jeep grand cherokiui 97 m.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va tai va. as irgi naglai nardziau po balas. plius pas mane per ausinimo vamzdely truputy lashejo skystis. tai kai viskas susidejo ir amen. siandien atidaviau mashina i serwisa. rytoj zinosiu kokiam stovyje kas nutiko ir kiek kainuos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va tai va. as irgi naglai nardziau po balas. plius pas mane per ausinimo vamzdely truputy lashejo skystis. tai kai viskas susidejo ir amen. siandien atidaviau mashina i serwisa. rytoj zinosiu kokiam stovyje kas nutiko ir kiek kainuos

 

Parasyk kas kaip. Ydomu sheip... Mano kol saltas mataras atbulinis keistai veikia-su garsais keistais, siltas-viskas OK. Servise daug ten visko tvarke, tai apie sita beda sake jei progresuos-dezes keitimas/remontas. "Geriau keitimas...." :) Kolkas neprogresuoja...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu pagal pirmine apziura ir pirma skambuti suzinojau kad parejo kazkoks tai hidraulikos voztuvas greiciu dezej ar tai kazkas panasaus. va todel ir greiciu dezhe sudege. meistras kuris arde paklause ar masina atveziau ar atvaziavau patc. kai pasakiau kad atvaziavau jis labai naturaliai nustebes i mane ziurejo. nes pasak jo greiciu dezej turejo buti koshe. zodziu remontas kazkkur apie 3500 lietuvisku. blia pyyyyp pyyyp pyyyyp. nauja valtis variklis ir echolotas pyyyyyyyyp pyyyyyyp pyyyyyp ir t.t

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va gryzau jau siandien su sawo jeepuku. sutvarke dezhe perrinko. beda : pagrindinio valdymo bloko hidraulinio voztuvo klyynas. uzklynijo ir palaipsniui dezhe sudege. daug daug kainavo labai skauda sirdi del to. taigi patarimas meistro buwo toks. uzklimpai nedraskyk dehzes. isijunk paletintoja ir ramiai bandyk islipti. va. ir tepalu lygi saziningai ziureti reikia ir keisti saziningai. niekam nelinkiu kad jusu dzipams taip nutiktu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant aksfalto galima viskas. tiesiog nereikia dezhei bereikalingu apkrovu. stovejo Galoper kazkoks servisiuke. pasakojo kad is dezhes like tik koshe. tipo diedas ar tai traktoriu tampe po laukus ar su plugu are ar kazka. mano mashinos liga buwo tipiskai letine. nuriedejo jau 240 gabalu tai sako galejo ir pries mane vairawes sudrozhti. bet pries mane vairavo nerealno grozio blondine tai netikiu kad ji po shuda braide. lieka tik tas pirmas kazkas kas wairavo :)))) arba patc rybalkoj :)))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ėėėė, neklaidink žmogą "ant aksfalto galima viskas. " su aftamatu reik kultūringai elgtis... nelygu kur baloj ar asfalte.... jei nori draskytis, reik tuninguot, papildomus radiatorius ATFui statyti, gidrotransformatorius bronza dengtus, diskus kitokios medžiagos bei vožtuvus "smegenyse" pasikeist...

 

vėl gi nelygu ar standartiniais ratais draskisies, ar MT 35" .... Sudegint gali per 15min. diskus, jei nesamones darysi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.