Pereiti prie turinio

prikinio obuolio aptekėjimas


Skrynia

Rekomenduojami pranešimai

pas mano samuroju irgi teka, bet

 

as patruliams buvau prisipirkes, ir bent metus man laike,nors ir obuoliai buvo gerai pkirmyje

jeigu obuoliai parūdyję,tai tik; prieš apžiūrą galima pasikeisk,prikišus litolo į tarpus. po pusmečio apsimyž;

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei samurajui leidzia tepala is tilto per obolio tarpine tai yra gatavas pusasio salnikas kuris statosi obolio viduje,reikia nusiimt suportus,stabdziu diska ir isimt pusasi ir salnikas tiesiai pries akis.Pats salnikas apie 5 Lt kainuoja.Pasikeitei,vaziuoji ir dainuoji :D/>/> ,o pacia granata tik su salidolu galima sutept,skystas tepalas nelaikys.

Redagavo augiuxt
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

jei samurajui leidzia tepala is tilto per obolio tarpine tai yra gatavas pusasio salnikas kuris statosi obolio viduje,reikia nusiimt suportus,stabdziu diska ir isimt pusasi ir salnikas tiesiai pries akis.Pats salnikas apie 5 Lt kainuoja.Pasikeitei,vaziuoji ir dainuoji :D/>/>/> ,o pacia granata tik su salidolu galima sutept,skystas tepalas nelaikys.

Taip ir pasidariau, dar ir stebules išploviau, guolius susireguliavau, o riebokšlį pas save susiradau, nebeteka, o šiaip tai dar gerą litrą alyvos į priekinį tiltą įbubijau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.