Pereiti prie turinio

Klausimas del Volvo S klases


vilkas

Rekomenduojami pranešimai

Taigi iskilo problema su prietaisu skydeliu nuolat bega laikrodis nuvaziavau pas elektronscikus tai sake kad skydeliui ateina paskutinioji atseit visi sitie skydeliai anksciau ar veliau nusprogsta uz remonta uzsiprase 300 lt. Gal kam teko susidurti su tokia beda ar tai realus pinigai uz toki remonta nes man tai kazkoks kosmosas atrodo. O vaziavau pas elektronscikus kad pakeistu kompo kalba.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi iskilo problema su prietaisu skydeliu nuolat bega laikrodis nuvaziavau pas elektronscikus tai sake kad skydeliui ateina paskutinioji atseit visi sitie skydeliai anksciau ar veliau nusprogsta uz remonta uzsiprase 300 lt. Gal kam teko susidurti su tokia beda ar tai realus pinigai uz toki remonta nes man tai kazkoks kosmosas atrodo. O vaziavau pas elektronscikus kad pakeistu kompo kalba.

pas mane zinok 2000m volvo v70 tai panasiai yra laikrodis visad pabega, meistras sake kad kazka ten skydely reikia patvarkyt ir bus gerai, kaina jei ne klystu sake apie 100-150 lt nes tam kad spidometra istraukt reik panele kelt. kiek skaiciau volvo forumuose daug kam tas nutinka, pasiziurek ten manau kas bus isaiskines kaip sutvarkyt, as jau nusleidau ir nebekreipiu demesio i ta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks dalykas atstnka kai chalturščikai atsuka kilometražą, reikia ieškotis gero elektronščiko kuris tiksliau pasižiūrėtų kame bėda. Ir pas Volvo nuo 2000 metų ir jaunesnėms norint išimti spidometrą jau nereikia lupti panelės.

Redagavo Rimuxs
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks dalykas atstnka kai chalturščikai atsuka kilometražą, reikia ieškotis gero elektronščiko kuris tiksliau pasižiūrėtų kame bėda. Ir pas Volvo nuo 2000 metų ir jaunesnėms norint išimti spidometrą jau nereikia lupti panelės.

Čia kilometru atsukimas ne prie ko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi iskilo problema su prietaisu skydeliu nuolat bega laikrodis nuvaziavau pas elektronscikus tai sake kad skydeliui ateina paskutinioji atseit visi sitie skydeliai anksciau ar veliau nusprogsta uz remonta uzsiprase 300 lt. Gal kam teko susidurti su tokia beda ar tai realus pinigai uz toki remonta nes man tai kazkoks kosmosas atrodo. O vaziavau pas elektronscikus kad pakeistu kompo kalba.

siaip labai geri elekttrikai www.auto -elektra.lt pramones pr. kaune...manau,kad tikrai pigiau padarys...tel.868016194gintaras

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.