Pereiti prie turinio

Krūmų kardas


aarwiss

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 55
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na ne norfoi pirktas, dėl priežiūros tai taip, niekas neprižiūrėjo jo, bet nera tas fiskaras toks pukus kaip maniu, čia buvo sakyta, kad su traktoriu pravažuodavo ir nieko... o aš nei keliū dienų gerai nepamusikavau ir rezultatas...:-) o gal tiesiog pazeistas buvo ar šeip koks "puflo"

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau, trukineja-luzineja fiskarai... pats esu mates ir kaip kirvio kotas saibomis nuejo...

Vytai, blyn, aš turiu Fiskarus nuo 2007 metų, juos intensyviai naudoju, eina jie kaip vergai per šalčius basi, su traktoriumi vyrai pervažiavo kelis karus, pas vieną kirvio kotas yra 1,25 metro, tai jis tik įlinko ir atsitiesė. Gal kai kurie Fiskarai ne ten gaminami ? Pas mane jie laiko ir laiko gerai, net žemės kardo neatšipina, aš ašmenis su jų skersiniu galastuvu patvarkau po darbų tik. Kirviuose yra metalo išdilimai, bet kampų nepažeidžiu. Aš juos duodu naudoti, patikiu kitiems, tai po darbų jie nelabai nukentėję.

Beje, rankenos oranžinė spalva nenusitynus, gal jie kitoje gamykloje padaryti. Nes nuotraukoje ne kirvis , o vargo vakarienė iš 2 dalių :D/>/>.

Redagavo dariukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.