Pereiti prie turinio

NT 1 vientisas priekinis tiltas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos,

turiu va toki King Cab,

kai kas is Jusu ji jau metete,

vargstu su priekine vaziuokle, ne paslaptis pagrinde del to,

kad susukti torseonai beveik iki galo,

bet labai jau leisti zemyn rankos nekyla,

su galine pakaba viskas ok, ten pas mane kaip zinia linges.

Nezinau ar iseitis pakeisti sake virsutine.

 

Taigi kilo mintis visgi vientisa tilta pasistatyti.

Unimogo aisku man nereikia, nes tikslas keliones o ne varzybos,

taciau mano "Keliones" kartais nelaibai nuo varzybiniu trasu skiriasi:)

 

Gal kas jau statesi tilta ? Gal turit patirties ir protingu minciu?

Buciau dekingas jei pasidalintumete.

Dekui.

post-10114-13818560359808_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu, kokį ten tiltą žadi statyti. Su TA tai problemų bus. Su saiku nuleista viršutinė šakė nekelia ypatingų problemų, jei atboinikai napamesti. Komforto važiuojant bus tikrai mažiau. Kokia prasmė, jei ne dėl sporto tą darai?

Redagavo raimondas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na prasme paprasta, masina skirta kelionem, karts nuo karto pakatushkem, iskelta pakankamai, pravaziuoju ten kur ir monstrai, planas pavasari urala perlipt, jei aisku aplinkybes nepasikeis, perrinkta pilnai vaziuole laiko su mano vaziavimu apie 5000 km, gal biski daugiau, specialiai nieko nelauzau ir vaziuoju su galva, pagrindines problemos stabilas, sarnyrai, vairo trauke pagrindine ir zinoma majatnikas.

Aisku apacios nera beveik, pas mane iki atramos 2 cm mazdaug ir ratai isvirte perdaug.

Nezinau, kolkas tik ideja, kolega va virsutine sake is rumunu atsisiunte, bet man svieciasi, kad nedaug ji tepagelbes.

aiku komforto su sia priekine pakaba daugiau, bet kai koloi upes krantu vaziavom per gerus akmenukus, nelabai jauku buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

na prasme paprasta, masina skirta kelionem, karts nuo karto pakatushkem, iskelta pakankamai, pravaziuoju ten kur ir monstrai, planas pavasari urala perlipt, jei aisku aplinkybes nepasikeis, perrinkta pilnai vaziuole laiko su mano vaziavimu apie 5000 km, gal biski daugiau, specialiai nieko nelauzau ir vaziuoju su galva, pagrindines problemos stabilas, sarnyrai, vairo trauke pagrindine ir zinoma majatnikas.

Aisku apacios nera beveik, pas mane iki atramos 2 cm mazdaug ir ratai isvirte perdaug.

Nezinau, kolkas tik ideja, kolega va virsutine sake is rumunu atsisiunte, bet man svieciasi, kad nedaug ji tepagelbes.

aiku komforto su sia priekine pakaba daugiau, bet kai koloi upes krantu vaziavom per gerus akmenukus, nelabai jauku buvo.

a kaip su TA bus ? ne pigiau pasikeist auto ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje jei norisi pravazumo tai nereikia priekinio tilto keist o reikia galini perdaryt i nepriklausoma pakaba, tiltu klirensas ir artikuliacija bus visiskai kitokia... per viduri tilto klirensas bus vos kaip ne pas unimogini tilta, o svoris zyyymiai mazesnis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje jei norisi pravazumo tai nereikia priekinio tilto keist o reikia galini perdaryt i nepriklausoma pakaba, tiltu klirensas ir artikuliacija bus visiskai kitokia... per viruti tilto klirensas bus vos kaip ne pas unimogini tilta, o svoris zyyymiai mazesnis...

100% pritariu.... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.