Pereiti prie turinio

jeep pusasiu kryzmes


darriuss01

Rekomenduojami pranešimai

Siaip skiriasi ne del variklio, o su abs ar be. 94-96m katalogas sako:

JOINT, Universal

J8126637 w/o ABS, w/Small Dia. Caps 1.060"

4137757 w/ABS, w/Large Dia. Caps 1.187"

 

Tad pasimatuoji konkreciai koks pas tave diametras ir eini i parde, nes kitu pamatavimai gali giliai suklaidinti jei pas tave netycia kadanors jau buvo keisti pusasiai ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip skiriasi ne del variklio, o su abs ar be. 94-96m katalogas sako:

JOINT, Universal

J8126637 w/o ABS, w/Small Dia. Caps 1.060"

4137757 w/ABS, w/Large Dia. Caps 1.187"

 

Tad pasimatuoji konkreciai koks pas tave diametras ir eini i parde, nes kitu pamatavimai gali giliai suklaidinti jei pas tave netycia kadanors jau buvo keisti pusasiai ;)/>

 

tai man viskas aisku kad be pamatavimo nenupirksi.. tik susidurem su problema nupirkt pusasi normalu (su 30 mm kryzmem) kiek ieskom visur 27... jau tris kryzmes (27) wrangleris su visais pusasiais sulauze :huh: tai man ir idomu ar cia nuo variklio ar nuo metu skiriasi... pas mane 30 mm,tai laiko puikiausiai... tfu tfu :)

 

tai reiskia su ABS ar be ir skiriasi? dekui uz naudinga info ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai man viskas aisku kad be pamatavimo nenupirksi.. tik susidurem su problema nupirkt pusasi normalu (su 30 mm kryzmem) kiek ieskom visur 27... jau tris kryzmes (27) wrangleris su visais pusasiais sulauze :huh:/> tai man ir idomu ar cia nuo variklio ar nuo metu skiriasi... pas mane 30 mm,tai laiko puikiausiai... tfu tfu :)/>

 

tai reiskia su ABS ar be ir skiriasi? dekui uz naudinga info ;)/>

Pas mane 2,5 td 96 m-kaip tik si savaitgali pasikeiciau 30 mm pas mane su ABS ir vidiniu fiksavimu.Pirkau Vilniui 38 lt ,tuo paciu pasikeiciau plastmase nuopurvo apsaugas .Parduotuve UAB Treviras

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 2,5 td 96 m-kaip tik si savaitgali pasikeiciau 30 mm pas mane su ABS ir vidiniu fiksavimu.Pirkau Vilniui 38 lt ,tuo paciu pasikeiciau plastmase nuopurvo apsaugas .Parduotuve UAB Treviras

 

treviras tai usaparts, zinom tokia..bet kaip tai laaaabai pigiai nupirkai :) mes jau viska gavom..jo su abs pusasis 30mm krizme.. dabar zinosim ateiciai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.