Pereiti prie turinio

nuorinimas stabdziu


roveris

Rekomenduojami pranešimai

  • po 4 savaičių...
Mestelkit ar parasykit kokia eiles tvarka orinasi MP 2,5 senelio brake

Dekui

 

 

 

Roveri, pasidalink savo patirtimi stabdziu orinimo, ar viskas ok?

pas mane vienas ratas bestabdp, reiks bandyti orinti viska, tik va klausimas ar galinius barabanus ardyti ar pirma orinti viska ? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mestelkit ar parasykit kokia eiles tvarka orinasi MP 2,5 senelio brake

Dekui

 

 

 

Roveri, pasidalink savo patirtimi stabdziu orinimo, ar viskas ok?

pas mane vienas ratas bestabdp, reiks bandyti orinti viska, tik va klausimas ar galinius barabanus ardyti ar pirma orinti viska ? :)

galiniai sunkiai orinasi,as ju nenuorinau,tik nuorinau prieki ir centrini paskirstytoja,stabdo kaqip visada huj..... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

-Laimonai, o įmanoma pas MP I bugną į diską pakeist ? :? :) nesidomėjai ? jei įmanoma, kažin kiek kainuotu ir ar aplamai Tai įmanoma :| ?

p.s.

klausimas Mitsubisiu fanam:

-gal diskusiją kokią užvedam šiuo klausimu :D :wink: ? , .... o gal jau ji buvo ? :|

bliamba, jei upgreidint tai upgreidint ? :) ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant mp1 gale kairysis nusiorino ir oro nemazai isejo, galinis desinys, kitaip, ten du vamzdukai, gerai apkerpeje, net nelindau, pasizaidziau per centrini, orinau orinau, bet tik varztas sudreko, laimes skystis nepradejo tryksti, taciau pedalas atistojo normaliai. Nuorinau priekinius ir vuoala, stabdo daug daug geriau, ir pedalas nebelenda iki dugno. Laiko uzeme 20 minuciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

-Laimonai, o įmanoma pas MP I bugną į diską pakeist ? :? :) nesidomėjai ? jei įmanoma, kažin kiek kainuotu ir ar aplamai Tai įmanoma :| ?

p.s.

klausimas Mitsubisiu fanam:

-gal diskusiją kokią užvedam šiuo klausimu :D :wink: ? , .... o gal jau ji buvo ? :|

bliamba, jei upgreidint tai upgreidint ? :) ?

Jau apgalvota viskas dalys naujos guli bet laiko ner. Plius 16 reiks dec tada

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Pirma orinasi galinis desinys, galinis kairys poto centrinis paskirstytojas (po masina kazkur ties galiniu tiltu) priekinis desinys ir priekinis kairys.

Sekmes

 

 

Sveiki,

 

Na vel pas mane oro atsirado,

 

Bandziau vel is naujo,

 

Galinis desinys ratas su nuorinimo varztuku - viskas ok, - nusiorino.

Galinis kairys su dviejais vamzdukais, sukasi i bugna, - neiisisuka ir nelabai panasu kad buvo sukti ar atlaikytu sukima - nenusiorinau.

 

Bandziau per viduri nuorinti, per toki cilindriuka is kurio dar eina keli vamzdeliai ir metalinis tvirtinimas spyruokles kuri sukabinta su kaire puse (kam tas cilindriukas?).

 

Bandziau oriniti, nieko nesigauna, skystis nepasirodo, bandziau tikrinti issukes varzta ir uzspaudes pirstu, jokio judejimo viduje :( Galvoju gal kur gali buti kamstis koks ar dar kazkas ?

Gal mano stabdziu pompa blogai veikia ?

Gal zinote kas Vilniuje galetu man diagnostika padaryti ?

Noreciau pasikeisti gale ir priekyje vamzdelius ir zarneles, nusiorinti ir t.t.

Kad ir nepasiseke skyscio isgauti per galini vidurini nuorinima, nuorinau ir priekinius.

Stabdzio pedalo eiga puse velnio, gal netgi nebloga,

 

Tik galinis kairys ratas silpnai stabdo- tas ant kurio nera nuorinimo, tik du metaliniai vamzdeliai.

 

Gal kas kazka panasaus dealin`o ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.