Pereiti prie turinio

np gr, ryja daug kuro. ka daryti


Rekomenduojami pranešimai

zyzelio pradejo ryt visai normaliai su 40l pravaziavau 450 km :shock: :shock: , dabar ziuriu i davikly ir dziaugiuosi :mrgreen: , nes kai buvo 20l/100km :cry: :cry: :cry: , bet atsirado kita problema, jauciasi is glusako saliurkos kvapas. del ko taip? pilnai nesudega? :roll: :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o nebus tau burbule, blogai dirza uzdeja, gal per kelis dantukus persoko? man sake kad pas mane gali but toks variantas, nes netraukia ir saliurka smirda :roll: :roll:

ir dar: man atrodo kad sarunas pribure, uzia bl kazkas ar nebus razdatkej artimiausiu laiku atia :roll: nes kai vaziuoju girdimas gan stiprokas uzesys ir vibracija jauciasi per "ryciaga", ijungus laisva rieda tyliai, na gal padangos biski garso duoda, ziurejom tepalai geri svarus tik litra dar dapylem

kazkokios jegos veikia np gr vienu metu daug pradejo gest :evil:

p.s. paryskinta dalis mums netinka, sake kad isviso neuzvestum tada

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

... :roll: :roll:

ir dar: man atrodo kad sarunas pribure, uzia bl kazkas ar nebus razdatkej artimiausiu laiku atia :roll: nes kai vaziuoju girdimas gan stiprokas uzesys ir vibracija jauciasi per "ryciaga", ijungus laisva rieda tyliai, na gal padangos biski garso duoda, ziurejom tepalai geri svarus tik litra dar dapylem

kazkokios jegos veikia np gr vienu metu daug pradejo gest :evil:

N-E-N-A-D-A... icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif Nevaldau aš tų jėgų... :roll: :smurf: :mrgreen: O dėl vibracijos, - pačiupinėk kardanus, - gal jie šlicuose arba "chvastavykuose" laisvumą įgijo... Naniškės NP irgi vibruoja, bet pas ją kai "gazą" numeti... :roll: :?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o nebus tau burbule, blogai dirza uzdeja, gal per kelis dantukus persoko? man sake kad pas mane gali but toks variantas, nes netraukia ir saliurka smirda :roll: :roll:

ir dar: man atrodo kad sarunas pribure, uzia bl kazkas ar nebus razdatkej artimiausiu laiku atia :roll: nes kai vaziuoju girdimas gan stiprokas uzesys ir vibracija jauciasi per "ryciaga", ijungus laisva rieda tyliai, na gal padangos biski garso duoda, ziurejom tepalai geri svarus tik litra dar dapylem

kazkokios jegos veikia np gr vienu metu daug pradejo gest :evil:

p.s. paryskinta dalis mums netinka, sake kad isviso neuzvestum tada

 

dirza istatinejau dyzel servise, dar po to tikrinau nissan servise, fakto auto, tai sake kad idealiai isstatytas, kaip literaturoj :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
pas man vel ta pati istorija ~20l/100km ir vel po lengvo skandinimo uzkniso :evil:

burbule o tu issprendei savo np problema?

 

nieko neissprendziau, kazkas netaip,buvo pora menesiu normaliai, mieste 12 lt, bet paskutiniu metu vel tas pats. vakar kai pilaiu kura tai 14,5 ltr/100. nezinau ka ir daryti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimynas y skolaa buvo ysokes.tai man baltarusiskos saleros vis pristatydavo.tai navara ir gyrdziau ja.tai kzkaip pasirode kad su kanistru per mazai pravaziuoju.140-150km,greitis virs simto.apsukos 2500.baigesi skolos -atsimakalavo,teko statoila prisimint.20litru,200-210km.ir apsukos virs dvieju .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimynas y skolaa buvo ysokes.tai man baltarusiskos saleros vis pristatydavo.tai navara ir gyrdziau ja.tai kzkaip pasirode kad su kanistru per mazai pravaziuoju.140-150km,greitis virs simto.apsukos 2500.baigesi skolos -atsimakalavo,teko statoila prisimint.20litru,200-210km.ir apsukos virs dvieju .

 

 

salarka pilu tik is statoilo, vistiek tas pats

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas liecia saliarka, tai yra taip(pries paskandinima): su lukasenkine rydavo maziau, bet blogiau traukdavo, su lietuviska(neste) rydavo daugiau bet ir traukdavo geriau, pedala maigydavau vienodais tempais :D , o ratuose kiek priklauso tiek ir yra atmosferu :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.