Pereiti prie turinio

patrolio 160 (3.3td) gerve


Rekomenduojami pranešimai

kardanas sukas pagal laikrodzio rodykle,o trosas vyniojas per apacia.gerve stovi gale.

dekui.pas mane ziaurei nelaiko atboras sakikim an lygios vietuos subira dantratis,pas mane stovi tlc gerve trosas per apacia,pabanden atbora pastudijuot tai gaunasi kad traukiant per 2 dantracius eina, o isviniji per 3 dantraciu, kazkaip jie galingiau atrodo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daug metų su mechanika ant TLC gervinausi ir tik 3 kart šponkę buvau nurovęs ar 3 kart trosą 8mm nutraukęs... visa kita laikė be preikaištų... kažkas matyt pas patį ten neteisingai priburta...

o jai gerve viniosiu per virsu trosa,labai jai negerai ar yra skirtumas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau,kad trosa susukes per virsu nieka nelaimesi,turi ziureti atbora,nes tik tenai gali buti problema.

nu jai per virsu trosa eis tai man atboras per 3 dantracius trauks o suviniojant per 2,. nu pirmadieni grisiu namo ir ziuresiu kas ten. kolkas dekui visiems,jai kam kils kokiu minciu rasikit :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai kam kils kokiu minciu rasikit :salut:/>

 

Trosas per viršų nelabai gerai, nes dar labiau vyniojimo linija pakils, kuri pas tamstą ir taip aukštai. Ne trečias dantratis dabar gelbėtų, o plonesni šplintai, gervės sankaba arba skriemulys ant medžio :P

Jau senai sakiau, kad daryk atborą kaip lenkai daro iš razdatkės galo, o visą šitą mechanikos komplektą parduok ir bus bapkių tolimesnei raidai. Nuėmus razdatkės guolio dangtelį, BTR atborą priburti galima ;) Juk turi dar vieną asarginę dėžę su razdatke, duok man pasižaist kol po pasaulį lakstai :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.