Pereiti prie turinio

DILEMA 4RUNNER AR PATROL?


Rekomenduojami pranešimai

Pirmiausia Runneris mano akimis yra gausiai netinkama mašina šeimai. mažai vietos gale, priekyje irgi kažkaip nėra labai patogu. Žodžiu runneris kaip tokio dydžio tikrai nėra erdvus ir patogus (mano asmeninė nuomonė)

 

Tarp runnerio ir patrulio rinkčiausi patrulį. Tiek dėl vietos, tiek dėl kainos (pažiūrėk kiek runneris ir kiek patrulis kainuoja, o kurių didesnis pasirinkimas.) patrulis turi blokiruotę gale dažniausiai. o mitsubo antro nenori? nes gi būna ir su full taimu (super select dėžė) ir vietos atžvilgiu nestokoja jis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su seima tik retkarciais planuoju vaziuot. Patruli ziuri tik trumpa dviduri, sako kad jie pabai kieti. Noriu patikimos masinos, minkstos, nes dabartine feroza kaip kibiras :) savo funkcijas pakatuskiese atlieka bet su seima niekur. Kir priekuje sedet imanoma, gale yra tikimybe per stoga isliekt. Ziuriu ir anglishkus hiluxus ar yra tarp ju skirtumas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meška, kaip čia Fronteros nerekomenduoji? :D

 

Kaip supratot šitam "sporte" du keliai: arba nupirkus damušti ir stumti/išmesti, arba dėti dėti pinigus, lipdyti, sulipdyti ir pasilikti sau arba parduoti atsiimant pusę ar trečdalį vertės. Lipdytas aplipdytas Patrulis - įdomus. Runneris - nelabai. O jeigu damušti ir išmesti tinkami abu.

Čia mano nuomonė :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meška, kaip čia Fronteros nerekomenduoji? :D/>

 

Kaip supratot šitam "sporte" du keliai: arba nupirkus damušti ir stumti/išmesti, arba dėti dėti pinigus, lipdyti, sulipdyti ir pasilikti sau arba parduoti atsiimant pusę ar trečdalį vertės. Lipdytas aplipdytas Patrulis - įdomus. Runneris - nelabai. O jeigu damušti ir išmesti tinkami abu.

Čia mano nuomonė :)/>

Matyt reikia Lexusa imti, kad nedamust :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone runeris ar hiluxas tik ir tinka su seima vaziuoti i gamta,didziausias pliusas komfortas,jis lengvos masinos pojuti sudaro,o vietos tiktai pakanka,galas gerai atsidaro kaip stalas,siaip standartas gana aukstas ir paliginus su patruliu stipriai minkstesnis ir tylesnis. i misko keliukus vip klase!o patrulis darbinis arklys!metus turejau hiluxa,dabar turiu patruli,bekeleja nera ka lyginti,geriau visapusiskai nei hilux ,vie todel kad trumpas!ir tojota butinai 3,0td!!!

Redagavo vigiuk
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir FEROZA gan patikima :)/>

 

Visu pirma Feroza atrodo kieta del mazos bazes ir pakaboje galas turi linges o ne spyruokles. Patrulis GR'as nors ir trumpas yra stebetinai "minkstas", pakankamai erdvus ir turi nebloga pravazuma, bei tikrai patikimas (aisku turi savu trukumu ir silpnybiu). MP2 ir 4Runner turi priekyje nepriklausoma pakaba (ji lepesne bekeleje) bet irgi pakankamai komfortabilus dzipai. MP2 turi varianta su galine blokiruote, kaip ir GR'as - tai irgi pliusas bekeleje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasta logika ilgas dzipas komfortas turizmas, trumpas bekele ! ;)/>

As manau, kad geriausia pirkti neuzmusta, jei pavyks toki uz normalius pinigus rasti, o tai bus runneris, ar patrulis nera ziaurus skirtumas, man bene svarbiausia jog masina nusipirkus galvos neknistu del visokiu gedimu. Normalios sudeties zmogui uztenka vietos runnerije, tiek priekyje tiek gale, medziotojai dziaugias kad galima davaziuoti, tai kai reikia ir 7 nekudi vyrukai susigruda:) vienintelis minusas man tai galines durelis, kuriu per sekunde negali staigiai atidaryti, taip kad sekmes ieskant neuzjotos masinos uz normalius pinigus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip veikia normaliai viskas ten tvarkoje,gali vazineti atsidares langa galini,patogu sedeti ant adaro dangcio,gali vesti ilgesnius daiktus atsidares galini langa.Man visai patinka,viena problema jeigu usales langas ,kol neatsildai negali atidaryti,bet is vidaus gali pieiti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ką man dabar jaustis aukštu ilgu stambaus sudėjimo žmogėnu? :D

 

nežinau. manęs runnerio plotai gale sėdintiems tikrai nesužavėjo :) man ten akkšta kojoms nors tu ką.

 

o šiaip jei apsvarstyt kitus variantus: nissant terrano II/ Ford Maverick? Land rover discovery?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ką man dabar jaustis aukštu ilgu stambaus sudėjimo žmogėnu? :D/>

 

nežinau. manęs runnerio plotai gale sėdintiems tikrai nesužavėjo :)/> man ten akkšta kojoms nors tu ką.

 

o šiaip jei apsvarstyt kitus variantus: nissant terrano II/ Ford Maverick? Land rover discovery?

Del siu masinu nezinau apskritai nieko. Reikes ju temos pavartyt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teko dabar "pakankint" maveriką. Nu blyn nėra jis kratajobas labai didelis, bet ir nėra tokia žele krūva kad siūbuotų kaip išdurnėjęs. miške važiuoja irgi neblogai :)/>/> motoriukas 2,7 trauka nesiskundžia....

Ar kelt maverika sudetinga? Kokio dydzio ratus suks? Jauciu kad 32-33 maksimum

Ar runneris suks 35 ratus?

Redagavo Alexys
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi katik sprendziau tokia dileme, runerio, patrulio, mitsubo ir jgc.

 

Labai simpatizuoju jgc (man visapusiskai beveik tobulas, minkstas, tylus, gan erdvus, geras pravazumas, gerai atrodo, salonas ne kaip traktoriaus ir t.t.), bet atsisakiau del sanaudu. Visgi man per brangu turet 4.7 motoriuka. O 4 litriai silpnoki, bent man.

 

Mitsubas pajero sport aka montero, man tiesiog atrodo prifarisuotas daug visokiu nesamoniu dzipas. Is ir atsiliepimu kaip sako amerikonai bumpy ride (kietas). Labai daug kur girdejau sia nuomone, praktikoj nebandziau. Siaip man jis toks labiau panasus i dorybinngo piliecio automobili, kuris pasieke karjera ir stai nusipirko "prabangu" visureigi pries visus pasipuikuot koks jis solidus ir laimingas zmogus. Neisizeiskit :)/>/>

 

Patrulis gr61 nera benzo, o as renkuosi tik benza, pirma del to kad neturiu uz ka pilti 15l dyzeliaus. Nors kaip ir jgc, visapusiskai fainas. Pravazus, labai didelis ir erdvus, kas yra trigubas pliusas (bent man). Bet... norint kad jis krutetu reikia didelio variklio, o jie tik dyzeliai. Siuo atveju tai kone tas pats kas su 500mersu vazineti. Nu cia tokia mano nuomone. Patrulis tai jau limuzinas :)/>/> kasdienai toki tampyti reikia saibu but pakalus. Aisku kiek vazineji priklauso - as daug.

 

Ir apsistojau ties runeriu, pasirinkimas ju tikrai mazas. Todel narsau jav aukcionose, vokieciose ir pns. Bet man jis patiko. Gan patogus, minkstas, 3l benzas, automatas. Bent man labai gerai atrodo, tikras visureigis, ne koks popalialia, kaip nauji lancruseriai ar landroveriai. Ir visgi cia toyota. Nors variklis kaip visureigiui nera didelis, bet gan padoriai (pakenciamai) traukia, sanaudos ant duju nedideles, tinka e85 kuras. Viduj erdves tai tikrai maza, bet nera labai jau blogai. Zinoma tas bagazines dangtis kvailokas, bet kaip kazkas minejo lentom vezt gerai. Salonas grubokas. Stogo bagazine tik per puse stogo. Yra ir sr5 ar koks ten variantas, zodziu nuo 96 iki 02 ar 03. Darytas faceliftas, visai sustrai atrodo, variklis 3.4benzas atsirado. Rimta masina, amerikej gerai vertinama. Salonas tapo padoresnis. Taigi jei iskasi is kazkur runeri nuo 96 ar 97 tai turesi nebloga tacka manau.

 

Pataisykit kas jei klystu kur nors.

 

Zodziu as uz runeri. Pasiemus kad ir lietuvoj, ir idejus dar tiek kiek jis kainavo ar biski ir daugiau, gaunasi visai fun aparatas. Susikeitus, lempas, grotas, pakelus, pakeitus ratus, uzdejus bamperi, gerve, kamina. Cia jau aisku suma susidaro, bet...

2i9qtlt.jpg

33518020001_large.jpg

Redagavo noriuskaityti
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.