Pereiti prie turinio

MPII GLS 3500 vieta dujų balionui LWB


vilyzzz

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

neseniai įsigijau ilgą MPII su 3.5 varikliu. Planuoju įsidėt dujas. Tik labai gaila salono vietos - man visos 7 sėdimos reikalingos. Gal gerai pažįstantys šitą modelį galėtų patarti kur ir kokį geriau montuoti dujų balioną. Ar įmanoma standartinį dėt, ar reikia kokio nestandartinio dairytis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

neseniai įsigijau ilgą MPII su 3.5 varikliu. Planuoju įsidėt dujas. Tik labai gaila salono vietos - man visos 7 sėdimos reikalingos. Gal gerai pažįstantys šitą modelį galėtų patarti kur ir kokį geriau montuoti dujų balioną. Ar įmanoma standartinį dėt, ar reikia kokio nestandartinio dairytis?

 

Jei ne paslaptis, kokias dujas desi ir kiek kainuos? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Preliminariai planuoju taip vadinamos 4os kartos, tiesioginį įpurškimą. Standartinis įdėjimas su įranga, balionu ir darbais Vilniuje BRC kainuoja 3400Lt. Bent jau taip man sakė telefonu. Kitur mačiau (internete) 6 cilindrų ~150kW varikliui kaina gali būti ir 2800Lt. Bet piguvos labai purtausi, nes auto planuoju ilgoms kelionėms, tad mažiausiai ko reikia tai gedimų kelyje.

 

Beto kainą gali koreguoti mano užgaidos su baliono montavimu. Aukščiau nurodytam linke yra man labai patinkantis variantas su 24L benzino baku ir 70+50 L dujų bakais. Bijau šitas pas anglus kainuos daug investicijų.

 

Kol dar neišsistudijavau savo Pajero - nuo galutinių sprendimų susilaikau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maciau vienas "dujininkas" pastete baliona i bako vieta, o salia sportini kuro baka 10 litru.

vietos sutaupe sociai, bet man kazkaip duju balionas isoreje uz tilto kazkaip baisiai pavojingai atrodo ...

toki varianta maciau pas kolega JGC 1993 metu 4.0l, tai bakas liko apie 15 l ir visa kita vieta - balionas, bet jis buvo kazkokias tai metalo ziedais apjuostintas (speju ziedai buvo del saugumo)

 

kiek zinau, kai nuvare deti dujas - tai toks balionas ir sumazintas bakas buvo pasiulytas kaip standartine opcija siam JGC, kad liktu visa bagazine

Redagavo lomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienam pazistamui dujininkai duju baliona pritvyrtino zapaskes vietoje vertikaliai ant galo duru!aisku balionas irgi zapaskinis apvalus,magistralinis vamzdelis buvo gumyne auksto spaudimo slangele,ir be problemu gal dar dabar vazineja :rolleyes: Bet patogiau man rods butu isemus orginalu baka (nes jis ira didelis apie95ltr :blink: ) ir pastatant Duju du mazesnius po30ltr,arba dydeli zapaskini apie 60ltr,arba buna tokie cepelyno formos apie50ltr :unsure: ir tada derinti kazkoki benzyno baka apie 20ltr,tai vat :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip ilgos keliones salyse ,kur nera duju ant kiekvieno kampo ir benzino koloneles kas 100-200km.?

 

Kaip pavyzdys puikiai tinka Norvegijos šiaurinė dalis. Ten LPG kolonėlės yra maždaug kas 500 km. Benzo kolonėlės dažniau.

Todėl su ~100L duju baku nuvažiuoti 500-600 km yra realu. Plius bake 20 L benzo. O atsargai pora kanistrų benzo - dujų į kanstrus nesupūsi.

 

Europos ribose su dujom problemų neturėtų kilti išskyrus keletą valstybių (Suomija, Graikija, balkanai).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau tokį sprendimą: http://www.autotanks.com/latest_additions.html

 

Skyrius: "New, fully-skidded 'Maxi' cradle for Mitsubishi Shogun/Pajero Series 1 and 2 (LWB models ONLY)"

 

Įdomu ar niekas negirdėjo ar arčiau nei Britanijoj tokius bakus galima gauti?

Nieko blatno ten nera, tiesiog statosi du cilindriniai balionai tam tikru ismatavimu ir viskas. Jie ten naudoja olandisko tipo balionus, tokiu pas mus manau butu tikrai imanoma susirast, tik beveik garantuoju butu pasibaiges baliono galiojimas. Del BRC irangos reiktu gerai pagalvot ar apsimoka, nes genda ir ji( chujovos dujos uzmusa bet ka ), o remontas brangus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.